Clinique

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 08.09.09 21:43
Clinique

Máte něco v oblibě?Zkoušela jsem jejich klasiku-3 kroky(mýdlo,plet­.vodu,emulzi)a celkem spokojenost.Z de­korativky snad jen lesk na rty,rtěnku.
Dobře vypadají make-upy,nějaký bych jednou chtěla… :wink:

Na poličce 10 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Lenka7717
Znalkyně 375 příspěvků 08.09.09 22:11

Mám make up „superbalanced“ a jsem spokojená. Vypadá přirozeně, neotírá se.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 08.09.09 22:12

Jasně! Dramatically Different Moisturizing Gel pro smíšenou pleť. Skvěle hydratuje, už ho budu muset vždycky mít.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 08.09.09 22:16
klubko píše:
Jasně! Dramatically Different Moisturizing Gel pro smíšenou pleť. Skvěle hydratuje, už ho budu muset vždycky mít.

Dlouho po něm pokukuju,na Aukru mají vždycky 30ml balení na ozkoušení za hezkou cenu,minule jsem to propásla :roll:

Klubíčko prosím Tě,nevysušuje?Sice nemám suchou plet,ale ted do sychrava :conf:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 08.09.09 22:18

Maty, neboj, nevysušuje, opravdu hydratuje. Já na to strašně trpěla, měla jsem pleť málo hydratovanou a díky tomu se mi taky víc mastila. Teď je to o moc lepší, i kosmetička chválila tonizaci pleti. Myslím, že tahle emulze se dělá pro každý typ pleti, takže si tam můžeš najít jak pro suchou, tak pro smíšenou až po mastnou.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 08.09.09 22:22

Měla jsem tu klasiku-emulzi,byla fajn,ale ted po druhém mimču mám nějak tu plet zblázněnou,začala se mi více mastit a přeci jen někdy pne.Asi se mi změnila na smíšenou(nebo se vracím do puberty)
Tak já ji testnu :P Dala jsem na Tvé doporučení i co se týče stínů a jsou :heart:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 08.09.09 23:10

Liquid Facial Soap Mild - nič lepšie na rozpustenie make upu a celodenného neporiadku na pleti nepoznám. Voda krok 2. c. 2 je taktiež ok, ale pozor na citlivú pleť, keďže to nie je klasická voda, ale exfoliačná. Krémik Superdefense vynikajúci, mám na suchú pleť. Skúšala som Turnaround-ten rozjasňujúci ten mi príde dosť podobný ako Estee Lauder Idealist sérum, takže skôr na mastnejšiu pleť. Rada Derma White má taktiež vynikajúce recenzie, ale neskúšala som.

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 09.09.09 09:10

Clinique mi vůbec nevyhovuje, zkoušela jsem různé krémy a séra, ale nikdy jsem neměla na pleti dobrý pocit. A z řasenky mě pálily oči. Takže se této značce už spíš vyhýbám.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

radmila.k
Znalkyně 335 příspěvků 09.09.09 10:00

Používala jsem Dramatically Different Moisturizing Gel- skvělý, lesk na rty Juicy tubes odstín 22 Mellon- taky výborný, dlouho drží.
Teď mám na mastnou lesknoucí se kůži na nose a čele od nich takovou tubičku- je to něco jako pěnový makeup, krásně pleť zmatní a lehce natónuje, nelesknu se i 3 hodiny (u mě absolutní rekord).

Na poličce 6 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 3 vzorků V tužebníku 4 parfémy

pipi
Učednice 190 příspěvků 15.09.09 12:59

ja z clinique momentalne mam:

• rinse off foaming cleanser - z tohto som uplne nadsena, nepamatam si, ze by som po nejakom odlicovaci mala pocit tak cistej pleti.
  • krem Comfort on Call - po testovani vzorky som si kupila cele balenie, zatial ho mam iba par dni, teraz ho pouzivam ako nocny krem, ale akonahle sa ochladi, budem ho mazat aj cez den. je bez parfemacie a dost hutny, plet pekne ukludni.
  • after sun rescue balm with aloe - aj ked je to krem po opalovani, ja ho pouzivam normalne ako denny krem. Mala som kedysi DDML aj DDMG, ale toto sa mi zda ako ovela lepsia alternativa.
Na poličce 15 parfémů 66 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 15.09.09 20:48

pipi teda je krém Comfort on Call na suchú pleť? Lebo taký hľadám, už sa bojím zimy, lebo mám vždy suché kolesá na tvári :roll:

pipi
Učednice 190 příspěvků 15.09.09 21:28

emily, oficialny popis je takyto: http://www.fann.sk/…ort-on-call/

podla mna moze vyhovovat suchej pleti, lebo je fakt hutny, nema klasicku kremovu konzistenciu, skor je to az taky balzam. V kazdom pripade skus najprv vzorku, mne vo Fann odobrali do maleho kelimku. Som hlavne zvedava ci ma dokaze ochranit v zime. Ked vonku mrzne, urobia sa mi na tvari cervene vystipane flaky, ktorym trva aj den, kym zmiznu a zatial som nenasla nic, co by ma pred tym ochranilo - teda az na to, ze si narazim capicu az po oci, so salom si prekryjem cely spodok tvare a po ulici sa pohybujem kozmickou rychlostou, len aby som sa dostala co najskor do tepla :evil:

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 16.09.09 01:01

pipi ten popis je super, vraj na suchú tvár, ja mám celoročne suchú, ale v zime to je hrôza. Mala som krém od Altermedu na zimu, trošku pomohol, ale leskla som sa po ňom neskutočne, je skôr do hôr na lyžovačku, spravil taký glow efekt, ale vyzeralo to divne za bieleho dňa. Tak ja asi aj hneď risknem jeho kúpu. Ďakujem za tip :wink:

pipi
Učednice 190 příspěvků 16.09.09 01:08

inak nezabudni, ze teraz je akcia vo Fann. Ak si kupis 2 vyrobky od Clinique (jeden z nich musi byt z pletovej rady), tak dostanes kozmeticku tasticku s malymi baleniami ich vyrobkov (peeling, moisture surge, lesk na pery, kremova farba na licka a mala spirala). ja som sa na to ulakomila a vlastne aj kvoli tomu som ten krem kupila :wink:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 26.09.09 14:46
klubko píše:

klubko , prosím, je to tenhle gel ? (pro kombinouvanou plet') ? http://www.fragrancex.com/products/imag … 4670780401

Ten první v řádě ?: http://www.fragrancex.com/products/_cid … ducts.html

Chci ho vyzkoušet, ale musím mít jistotu, že je to pro kombinovanou plet' :D

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist