Clinique Happy

Kubbi7 24.04.09 13:20

Clinique Happy

Chtěl bych se zeptat, tato vůně se dělá pouze jako kolínská voda nebo i toaletka? A potom jaký máte názor na ní. Děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Lyonella 24.04.09 13:58

Zatím jsem viděla jen kolínskou. Nosí ji moje kamarádka a moc hezky na ní voní.

ajrin 12.01.12 16:46

Dnes jsem zkoušela. Nejdřív to vonělo jako studený pomerančový džus, ale ne příliš sladce - to jsem si říkala: fajn, polévačka na léto. Následně to ale změnilo směr na nějakou syntetiku - umělou hmotu nebo tak něco, divný. Po pár hodinách, kdy jsem si čuchla k ruce byl zpátky ten fajn džusíček, ale už děsně slabý. No, a pak už jsem necítila nic :roll: Za mě si myslím, že třeba adidas vám udělá lepší službu než tenhle Clinique.

FlirtBoy 12.01.12 18:40

souhlas s ajrin - ačkoliv já osobně tak kritický nejsem, ta asociace s pomerančema je trefná (mě napadla studená pomerančová mattonka + ozonový nádech)

takže závěr - neurazí, nenadchne…

megaira 12.01.12 20:53

Je řeč o pánské Clinique Happy? (Mě totiž láká, nějak jsem si usmyslela, že by se mi mohla líbit.)

ajrin 13.01.12 08:57

Megaira: já myslela dámskou. Tam mi bohužel strašně vadila ta zmiňovaná umělá hmota, kterou jsem cítila. Ale o pánské verzi jsem kdesi slyšela, že je lepší než dámská.. ale nezkoušela jsem.

RoSa 13.01.12 09:05

Děvčata, jste v oddělení pánských vůní! 8)

ajrin 13.01.12 16:19
RoSa píše:

aha..to se mi zas neco povedlo :oops: pardon

krumlovák 13.01.12 16:48

Clinique je sesterská odnož Estéé Lauder,je to EdC,firma vyrábí pro chlapy i EdT ale ve velmi omezené míře.A ke všemu je vyrobena ve Švýcarsku.Na léto ideální kousek.Hodně citrusová,ale neobtěžuje ,vydrží krátce… :mavam:

megaira 17.01.12 22:03
ajrin píše:
RoSa píše:

ajrin: to nic ;), já myslela tu pánskou, a jenom mě to trochu zmátlo.

krumlovák píše:
Na léto ideální kousek.Hodně citrusová,ale neobtěžuje ,vydrží krátce… :mavam:

Jak „krátce“ asi? Jasně, je to kolínská… Je taky pomerančová? …no, seženu a vyzkouším, přinejmenším asi nebude tak pudrová jako ta dámská. :lol:

krumlovák 18.01.12 07:24
megaira píše:
ajrin píše:
RoSa píše:

ajrin: to nic ;), já myslela tu pánskou, a jenom mě to trochu zmátlo.

krumlovák píše:
Na léto ideální kousek.Hodně citrusová,ale neobtěžuje ,vydrží krátce… :mavam:
Jak „krátce“ asi? Jasně, je to kolínská… Je taky pomerančová? …no, seženu a vyzkouším, přinejmenším asi nebude tak pudrová jako ta dámská. :lol:
Agresivněji jsou cítit limeta,mandarinka, lehce říznuté nedefinovatelnou zelení,a je svěžejší,než vůně ,které se za svěženky vydávají.Výdrž podle okolní teploty kolem 2 hodin (u muže)…
megaira 18.01.12 21:21

krumlovák: díky ;)

dadyk2 19.08.12 20:24

Úžasná vůně…

malamonica 11.02.13 21:37

Milujem ju na svojom manželovi, je ako stvorená na leto na každú príležitosť, snáď jediná citrusová vôňa pre mužov, ktorá sa mi fakt páči, je proste „happy“, pozitívna.

Hortensie 03.03.13 10:37

Souhlasím, je to krásná, čístá vůně.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist