Clinique - Simply na slepo - koupit či nekoupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 31.07.08 10:47
Clinique - Simply na slepo - koupit či nekoupit?

Mám dilema, už dlouho mě dráždí tahle vůnička a prahnu ji vyzkoušet, jenže není kde. Házím tedy do fóra prosbičky:
Nevíte, kde je možnost ji otestovat?
Popř. co si myslíte o její koupi na slepo? Mám ji už na webu vyhlídnutou a neustále tam chodím a vyplňuji zkušebně objednávku :roll:

Podle složení věřím, že by mi mohla sednout.
Nemám ráda příliš těžké a přeslazené orientální vůně, ale omamné mohou být. Celkově bych ale řekla, že snesu kde co.
Co ale nemohu nosit, jsou bonbonové, sladkokyselé lepivé vůně, dále konkrétně nemusím Eternity, Anais, Anais, Beyond Paradise, Angel.
Co se mi líbí a k čemu si myslím, že by se daná vůně mohla přibližovat nebo spíš být taková míchanice z: Omnia Bvlgari, CK Truth, Chanel no 19, Covet SJP, Nina Ricci Premier jour pour l´ete, DKNY Women.

Předem moc děkuji za rady.

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 31.07.08 10:51

Tak Simply bych naslepo raději nekupovala. Je docela zvláštní. Nevím, kde se dá očichat, ale zkusím se zeptat známé, kde ji koupila, tudíž před koupí očichala. Voní se jí poměrně často a za sebe musím říct, že se mi vážně nelíbí. Já ani nevím, jak bych ji popsala, ale je to samozřejmě subjektivní dojem, obecně se mi vůně Clinique vůbec nelíbí.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 31.07.08 10:58
Zvláštní, jupííí

Děkuji za názor, ale teď vlastně nevím, jestli mám jásat. Asi jsem čekala něco jako: „jasně, že do toho jdi“ :lol:

A navíc pojem zvláštní mě právě láká. O spoustě vůní je tu napsáno, že jsou zvláštní, ale spoustě lidem se libí.
A nemůže být ona zvláštní třeba jako Eden nebo Eau torride? .. ty mi zvláštní nepříjdou a líbí se mi :wink:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 31.07.08 11:01

Já tu Eau Torride neznám, takže to neposoudím :) Eden znám a měla jsem na něj zálusk, přijde mi svým způsobem krásný i hrozný, ale zvláštní moc ne. Pro mě nenositelný. Přečti si Adinu recenzi na Simply, pod ní je náhodou dost pochvalných komentářů, takže určitě své příznivce má :) Kdybych ji měla popsat, tak nositelná určitě je. Ze známé jsem cítila seno :)

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 31.07.08 11:08
děkuji

já jsem tu Ádinu recenci přirozeně četla a popis se mi líbí, negativa pomíjím :P a vychází mi luxus :lol: , který pochvaly dole ještě zpečetí. Vůni sena zbožňuji, taky jsem holka původem ze statku, ale jaké bude v parfému si právě moc představit nedovedu :?, abych nevypadala jak laciná holka, co se s každým muchluje v kupce sena :lol:

Jinak moc ocením, když mi zjistíš možnost otestování. Předem díky.

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 31.07.08 11:15

Simply je atypická(trochu),a­le určitě je nositelná.Jestli se ti líbí vůně sena,tak by se ti mohla líbit.Já osobně tam to seno moc necítím :D

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 31.07.08 11:20
protivná

taky věřím, že by se mi mohla líbit. Jen se bojím, aby neobsahovala něco, co mi bude protivné, nějakou zatuchlinu nebo plastik, to bych asi nerozdejchala. Jinak od Clinique znám asi jenom Happy a to je taková svěženka, té to asi podobné nebude, že?

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 31.07.08 11:31

Není to podobné Happy. Ale Happy taky nemůžu :( Jinak známá ji kupovala v nějaké parfumerce na Dejvické, ale k očichání je prý snad v Douglasu. Zkus Příkopy, Chodov, Letňany…

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 31.07.08 11:32

Svěženka.tak jak si ji představujeme pod tím pojmem,tak to určitě ne.Ale zase nějaká tíha to taky není,Mě přijde,že to není ani nějaký extra držák.Je fakt jen trochu jiná(pro mě)ale pro někoho je zas úplně normální nebo krásná.

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 31.07.08 11:36
hledat

na Dejvické, tam se občas mihnu, tak se zkusím mrknout. Jinak v douglasu na Příkopech jsem ji minule hledala, ale nenašla :(

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 31.07.08 11:43

Tak to prostě riskni a objednej si ji.Já to udělala už víckrát-někdy se to vyplatilo a někdy taky ne,ale když se mi vůně nelíbila,tak jsem ji pak vždycky někde udala :D :D

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 31.07.08 12:02

Taky myslím, že risk je zisk :) V opačném případě, můžu ti říct, že se mi ještě nestalo, že bych nějakou vůni, která se mi nelíbila, neudala. Sice někdy po delším čekání a více pokusech, ale je nás tu hodně a rády zkoušíme nové věci :)

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 31.07.08 12:26

Správná slova,mohu potvrdit!!! :D :D :D

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8353 příspěvků 31.07.08 12:34
takže jdu do toho

tak ted jsem ještě seběhla místo oběda do Edenu do parfumky, ale samo neměli a poslali mě na Smíchov, že tam má Clinique obchod, tak to asi odpol zkusím, jinak tedy na slepo zahučím. A už teď se těším a pevně věřím, že nešlápnu vedle. Navíc mi teď jedna objednávka selhala, tak ji aspon mám čím nahradit :lol: :lol: :lol:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 31.07.08 12:49

Když ti jedna objednávka selhala,tak už to máš vyřešený ne? :D :D :D

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist