Closer (Halle Berry)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 04.07.12 07:45
Closer (Halle Berry)

ZÁŘÍ 2012

SLOŽENÍ
Hlava: malina, leknín
Srdce: mimóza, fialka, cedr,
Tělo: vanilka, pižmo, kašmírové dřevo, mahagon, kapradí

NÁVRHÁŘ
Jacques Cavallier

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Reakce:

moudjahidine
sv. Parfema z Kecálburgu 4062 příspěvků 08.07.12 19:27

Složení slibuje slušnou spatlaninu, flakon nic moc, ale cením si absence kraječek a splachovadel, vizuál ujde (i když…nějak moc jí photoshopáci „zoválněli“ obličej… no co, aspoň není polonahá a rozkravená v sexy poloze).
Halle má botičky, Halle má vůničku, je to k popukání, ňo :palec:

Na poličce 37 parfémů 3 miniatury 43 odstřiků 378 vzorků V tužebníku 4 parfémy

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 08.07.12 23:09

Mně ten flakon připomíná poslední verzi flakonu Nilang od Lalique.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

la.reina  09.07.12 07:51

Mňo, nebýt pod tím napsané, že je to Halle Berry, tažko bych ji v tom protaženém obličeji poznala. To se fakt moc nepovedlo…

naughtycat
Znalkyně 326 příspěvků 10.07.12 09:57

Složení se mi líbí. Maliny s leknínem jsem tedy ještě neviděla a vůni fialky a mimózy miluji. Jen si to neumím představit dohromady. Flakón je katastrofa, to už si raději snad koupím odstřik i ten je hezčí… :pocitac:

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 31 vzorků V tužebníku 6 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 01.03.13 18:29

Právě ji zkouším a přijde mi, že mám na ruce letní svěženku pro pány. Je v ní celkem dost vodních tónů (výrazný leknín), trocha zeleně, sladkokyselé citrusy.. To vše na relativně příjemném cedrovém základě. Nejsem si jistá, jestli bych takovou vůni nosila. Nejspíš tak maximálně na cvičení, pokud bych v zásobě neměla něco lepšího. Nejpříjemnější je stejně obyčejná cedrová kolínská od Yves Rocher. :mrgreen:
No.. takže, abych to nezamluvila. Od této celebritní vůně nečekejte nějaké zázraky. Nemůžu říct, že by byla nepříjemná, ale je možné, že se bude podobat hromadě pánských (nebo spíš klučičích) vůní z drogerie. V pohodě by ji unosil nějaký jemný a opatrný mladík, co se bojí nosit výrazně chlapské (těžké, kořeněné..) vůně. V Closer je fůra leknínové svěžesti, kterou můžete vyčuchat z každého druhého sprchového gelu modré barvy. Trochu jako Omnia Crystalline s jemným pánským akcentem. Pokud se vám ta představa zamlouvá, tak směle do ní. :) Na elninu se právě prodává za pár kaček.

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist