Co byste doporučily?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 06.03.12 15:32
Co byste doporučily?

Jsem tady nováček, ale jsem strašně zvědavá takže už jsem toho celkem dost prozkoušela. Stále ale nemůžu najít to pravé ořechové na denní nošení, něco čistého jednoduchého, kde mi nic nebude vadit…

Líbí se mi sice třeba Cuir beluga, Angelique Noir, Tonka Imperiale, Jasminora, ale to nejsou vůně na typicky denní nošení,jednak je mi líto těch peněz a druhak se to moc nehodí do školy, na doma atp.

Už jsem myslela že jsem se našla v Premier Jour, ale nakonec mi tam zacala vadit ta přílišná květinovost, stejně tak jako v Boss Femme…potřebovala bych něco květinového a přitom takového odlehčeného. Prosím o návrhy, na ceně nesejde, může to být Chanel stejně tak jako Boss.

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:

dusty  06.03.12 15:51

Nina Ricci - Love in Paris. ??? - Guerlain - Champs Elysees, edt.
Lancome - Cyclades.

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 06.03.12 15:59

ja si myslím, že je veľmi ťažké niečo seriózne poradiť, čo jednému voní, druhému nemusí… asi to chce len ďalej vytrvalo skúšať vzorky a určite ťa niečo chytí za srdce…

včera som náhodou skúšala Forever and ever od Diora a celkom mi pasuje na Tvoje požiadavky, príjemná nekonfliktná, pre mladú kočku…

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4176 příspěvků 06.03.12 18:07

Z tých lacnejších by som ti poradila polievačku Max Mara Le Parfum. Pripadá mi nekonfliktná a úplne neškodná.
Nekonfliktná je podľa mňa aj Bel Respiro, exkluzívny Chanel, veľmi dobre nositeľný.

Potom ešte tieto:

Chanel Cristalle Eau Verte - je tam trochu viac citrusov, čo by ti mohlo vadiť
Chanel No. 5 Eau Premiére - tam by zas mohla vadiť tá mydlová púdrovosť

…a skús sa pozrieť aj na iné vlákno, diskutovalo sa tu už o tom, napr. v Univerzálna vôňa, alebo vo Vôni pripomínajúcej letné ráno a po. Tam by si mohla nájsť tipy a poskúšať.

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 07.03.12 17:18

Max Mara je cenově přijatelná a myslím si, že by mohla být opravdu taková „univerzální“… Chce to přičichnout… ;)

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Venea
sv. Parfema z Kecálburgu 3221 příspěvků 07.03.12 17:23

děkuji za tipy, postupně vyzkouším :-)

Na poličce 39 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 15 parfémů

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 07.03.12 17:34

Daisy :)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 08.03.12 12:29

Lancome Miracle

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 09.03.12 07:05

Sháníš něco jemnějšího bez kytek?

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 09.03.12 09:00

Taky jsem úplně nepochopila, jestli kytky jo nebo ne, ale napadl mě třeba Baiser Voile od Cartiera, Chance eau Tendre, Valentino z novinek. Chce to bližší popis, jak si tu vůni představuješ - držák, květinovka, držící se u těla atd. :mavam:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

gabra771
sv. Parfema z Kecálburgu 2791 příspěvků 09.03.12 12:59

Možná by stálo za to opravdu něco očuchat, aby sis udělala nějakou představu - vyloučit pro tebe nestravitelnou vůni, a nějak se zaměřit tedy na ty lehčí. Těžko se to takhle doporučuje - já sama jsem se vypravila do samoobslužné parfumérky a očuchávala (vznikla velká láska - Angel a já). No a jinak jedině podle recenzí (ale ty taky nejsou vždy úplně přesné a nedá se na ně spolehnout, každá máme jiný nos). Dle recenzí jsem kápla na Fracase, koupila si od Aromačky odstřik - no a taky láska č. 2. Ale Angel vede. Mrkni do inzerce na nabídku malých vzorečků vůní, které si myslíš, že by bylo OK, prostě do vzorečků vlož nějaký peníz a pak vybírej… Taky jsem to tak dělávala a budu dělat i nadále. Můj postup - koupím vzoreček, pokud se mi vůně líbí, zakoupím odstřik v refanu, abych vyzkoušela, jak na mě voní a drží - a potom koupím celej flakon. Zkus to provést taky takhle… :mavam:

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 09.03.12 17:46

Asi se ti líbí vanilka s trochou květin?
Jil Sander Style Soft, Brit, Addict, Cinéma.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

salome_82
Znalkyně 386 příspěvků 09.03.12 18:42

ja by som Ti odporučila niečo kvetinovo-svieže: Emanuel Ungaro - Apparition Exotic Green, tiež sa pripájam k Nine Ricci - Love in Paris a možno niektorú z Aqua Allegorií - Tiaré Mimosa je taká univerzálne páčiaca sa :)

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 6 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 10.03.12 08:19
Venea píše:
a druhak se to moc nehodí do školy, na doma atp.

proč se to nehodí do školy? Já do školy tahám všechny vůně :lol:

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 10.03.12 08:55

Jemněji květinová mi připadá Pleasures, možná spíš i Pleasures Bloom. Zkus taky Mon Jasmin Noir, nejdřív květiny a později je nasládle krémová.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist