Co je pro vás asexuální?

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

plevanka
sv. Parfema z Kecálburgu 2018 příspěvků 06.02.11 22:06
Co je pro vás asexuální?

Čistě subjektivně vzhledově, čeho si všimnete, co vás automaticky odradí nebo jen neekluje ?
U chlapů jsou to jemné úzké ruce, dlouhé tenké prsty a plné rty, vychrtlé stehna…
Křivé žluté zuby…
Příliš smrdí/voní…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 124 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 65 Další »
Reakce:

barbucha  06.02.11 22:08

Já už jsem nenáročná - mně stačí, když ruce, nohy a zuby :mrgreen:

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 06.02.11 22:10

dobrý, boduješ :mrgreen: za pár let ještě dodáme … " a když udrží moč" :lol: :lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Uživatel je onlineRainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 06.02.11 22:12

Knír… Následuje mezera mezi předními zuby a velká pr.el.

Dlouhé tenké prsty naopak ano - líbí se mi kytaristi :P Žluté zuby, pravda, taky ne. Na zubech si zakládám, asi proto, že moje nestojí za nic, tak aby děti měly větší šanci, že nebudou trpět u zubaře.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 06.02.11 22:14
plevanka píše: Čistě subjektivně vzhledově, čeho si všimnete, co vás automaticky odradí nebo jen neekluje ?
U chlapů jsou to jemné úzké ruce, dlouhé tenké prsty a plné rty, vychrtlé stehna…
Křivé žluté zuby…
Příliš smrdí/voní…

pro mě plné (samozřejmě přirozené :D ) rty u muže rozhodně sexuální, naopak úzké rty rty asexuální :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 06.02.11 22:16

Když má chlap IQ tykve a když se mi vnucuje a „uhání“ mě (radši přebírám iniciativu já).
Když se neumí o sebe postarat (tj. neumí uvařit, vyžehlit atd., protože se doma o všecko starala maminka).
Fyzicky mě asi neodpuzuje nic, záleží na přitažlivosti, pokud se mi ten chlap hooodně líbí, prominu skoro cokoli. Jo, vlastně mi vadí, když si chlap holí tělo, bez zjevného důvodu (u závodních plavců to chápu). A taky nemusím nabouchaný kulturisty a muže s dlouhým/polo­dlouhým vlasem.

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Evelina
Nevyléčitelná závislačka 1565 příspěvků 06.02.11 22:17
EvaKm píše:
Knír… Následuje mezera mezi předními zuby a velká pr.el.Dlouhé tenké prsty naopak ano - líbí se mi kytaristi :P Žluté zuby, pravda, taky ne. Na zubech si zakládám, asi proto, že moje nestojí za nic, tak aby děti měly větší šanci, že nebudou trpět u zubaře.

Dlouhé prsty joooo!

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 06.02.11 22:18
domenica píše:
plevanka píše: Čistě subjektivně vzhledově, čeho si všimnete, co vás automaticky odradí nebo jen neekluje ?
Křivé žluté zuby…
Příliš smrdí/voní…
pro mě plné (samozřejmě přirozené :D ) rty u muže rozhodně sexuální, naopak úzké rty rty asexuální :wink:

Taky tak… :D …nejhorší je velká prdel a smrad… :speechless:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

katastrophe
Učednice 137 příspěvků 06.02.11 22:22
Evelina píše:
Když má chlap IQ tykve a když se mi vnucuje a „uhání“ mě (radši přebírám iniciativu já).
Když se neumí o sebe postarat (tj. neumí uvařit, vyžehlit atd., protože se doma o všecko starala maminka).
Fyzicky mě asi neodpuzuje nic, záleží na přitažlivosti, pokud se mi ten chlap hooodně líbí, prominu skoro cokoli. Jo, vlastně mi vadí, když si chlap holí tělo, bez zjevného důvodu (u závodních plavců to chápu). A taky nemusím nabouchaný kulturisty a muže s dlouhým/polo­dlouhým vlasem.

S většinou souhlasím - snad jen: dlouhé vlasy anooooooo :D pokud teda dotyčný nevypadá jako slečna :D

Na poličce 25 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 118 vzorků V tužebníku 47 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 06.02.11 22:23

Na první pohled-žlutý nečištěný zuby,špinavý boty,malinký ručičky,naušni­ce,gatě u kolen,melíry,kní­rek,neudržova­né oblečení,špinavé dlouhé nehty,smrad-to je jasný,přehazo­vačka,mastné vlasy,když pofrkává nebo plive,a další :lol:

Na druhý pohled-nepěkné prádlo,oholené některé části těla :speechless: ,vytetovaný delfín na zadku :lol: :lol: :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

katastrophe
Učednice 137 příspěvků 06.02.11 22:25
janicka24 píše:
vytetovaný delfín na zadku :lol: :lol: :lol:

Tak to jsem naštěstí ještě neviděla :mrgreen: :-D :-D

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 06.02.11 22:29

Já taky ne…ale vadilo by mě to :lol: :lol: :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

katastrophe
Učednice 137 příspěvků 06.02.11 22:31

Tentování mi na chlapech nevadí… ale delfínek na zadku by mi asi taky vadil :-D nebo spíš - asi bych dostala záchvat smíchu a jen tak bych se z něj nevzpamatovala :-D

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25852 příspěvků 06.02.11 22:32
Evelina píše:

Dlouhý a polodlouhý vlas … to je strašně široký pojem … od metalisty po metrosexuála :D . A mně se zrovna líbí jiní polo/dlouho-vlasí týpci - ti, co se o sebe normálně starají, ale zrovna moc se neprožívají. Nedbalá elegance. Vlastně jsem nikdy „nešílela“ z chlapa s příliš krátkým sestřihem.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Marianna
sv. Parfema z Kecálburgu 4047 příspěvků 06.02.11 22:39

Když pominu hygienické nedostatky, tak:

• postava typu hruška (velký zadek)
  • pysky, že by s nima mohl v džungli vyklapávat poledne
  • svalstvo evidentně uhnané v posilovně
  • přílišná „vymydlenost a opečovávanost“, takže metrosexuály ne-e
  • jakékoli vousy
  • absence vlasů nebo naopak dlouhé háro
  • no a IQ tykve, to je jasný
Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 65 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist