Co je pro vás každodenní univerzálka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maddalena
Učednice 127 příspěvků 30.09.11 08:26
co je pro vás každodenní univerzálka?

chtěla bych nějaké typy,čím se tak univerzálně každodenně voníte?takové stálice na všední nošení,že bez nich by to nebylo ono :-)

Na poličce 7 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 2 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 30.09.11 08:40

Univerzalna vona pre mna je Chanel No.5. Ale nenosim ju kazdy den, ved som arome postihnuta :oops: , to by neslo :think: .
Univerzalna je v tom ze sa hodi na kazdu prilezitost, ci rocne obdobie aj na spanie. :-)

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3741 příspěvků 30.09.11 08:50

S No.5 súhlasím a u mňa je to aj Gianfranco Ferré Ferré. Ale podobná téma tu už je:

chrome://ietab2/con­tent/reloaded­.html?url=http://www­.arome.cz/dis­kuse/neutralni-univerzalne-libiva-vune-3456/

Na poličce 41 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 123 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Maddalena
Učednice 127 příspěvků 30.09.11 08:55

dobře,děkuju,vyh­ledám.......ne­věděla jsem,jsem tu uplně nová a ještě jsem se nezorientovala­.....hledám nějaké celoroční typy a ještě vybírám něco na zimu,tak jsem pročítala vedlejší diskuzi o podzimních parfémech :-)

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3741 příspěvků 30.09.11 09:09

Samozrejme :). Prajem pekné čítanie.

Na poličce 41 parfémů 9 miniatur 5 odstřiků 123 vzorků V tužebníku 8 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 30.09.11 11:37
Maddalena píše:
dobře,děkuju,vyh­ledám.......ne­věděla jsem,jsem tu uplně nová a ještě jsem se nezorientovala­.....hledám nějaké celoroční typy a ještě vybírám něco na zimu,tak jsem pročítala vedlejší diskuzi o podzimních parfémech :-)

Už to tady někdo psal poslední dobou - je dobré se nejdřív zorientovat, tzn. pročítat postupně jednotlivá vlákna a pak se teprve ptát (určitě lepší, než dublovat témata).
Myslím, že to tak dělala většina z nás :think:

Na poličce 49 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 105 vzorků V tužebníku 19 parfémů

Lorrina
Učednice 68 příspěvků 06.10.11 13:27

Amor Amor - ten můžu pořád a všude, ale pro tebe by byl možná moc sladký

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Maddalena
Učednice 127 příspěvků 06.10.11 15:57

máš pravdu :-D ,Amor amor jsem zkoušela je tam pro mě jen ta sladkost.Amor intense,ten fialový se mi líbí víc. Celkově vůně od cacharela se mi ale líbí moc…vůně do sladka se mi líbí,ale nesmí tam být jen ta sladkost,ale taky nějaká květina nebo nebo něco k tomu.

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24158 příspěvků 07.10.11 18:35

Pro mě je to jednoznačně Chanel Allure.

Na poličce 54 parfémů 0 miniatur 27 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5225 příspěvků 08.10.11 20:07
Dalia píše:

Jednoznačně souhlasím.

Na poličce 18 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Majla
Nevyléčitelná závislačka 1476 příspěvků 08.10.11 20:16

Já na každenní příležitosti používám Premier jour, ta mi sedne vždy, i když je mi třeba špatně a ve vedru.

Na poličce 21 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kaczka
Parfémová maniačka 515 příspěvků 08.10.11 22:05
Tana1112 píše:
Dalia píše:
Jednoznačně souhlasím.

Pod Allure se taky podepisuju :wink: jako vyložená univerzálka se mi jeví i novinka Eve od Jil Sander…

Na poličce 0 parfémů 4 miniatury 19 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 08.10.11 22:12
Zyra píše:
Univerzalna vona pre mna je Chanel No.5. Ale nenosim ju kazdy den, ved som arome postihnuta :oops: , to by neslo :think: .
Univerzalna je v tom ze sa hodi na kazdu prilezitost, ci rocne obdobie aj na spanie. :-)

Přesně :-D

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

alin
sv. Parfema z Kecálburgu 4177 příspěvků 10.10.11 21:00

Ja takú nemám.
No prakticky každé ročné obdobie takú hľadám :-) . Už ňou bola No. 5 Eau Premiére, Cristalle Eau Verte, aktuálne by to zas mohla byť Nuit d'Amour (to by som však musela investovať do celého flakónu)…v zime asi siahnem po nejakej muskovej vôni (možno Musc de Samarkand). Spoločné majú to, že sú nositeľné, ako píše Zyra, hocikedy (u mňa však nie v ktoromkoľvek ročnom období) a že ich môžem aplikovať kedykoľvek cez deň, do práce, na doma, do fitka, na horách a pod… a že ma za nejaký čas (mesiac až dva úplne omrzia), lebo originalita je práve to, čo im chýba. To, že ich v istom období nosím častejšie však neznamená, že ich nosím stále (mať na sebe tú istú vôňu je ako dať si ráno do práce to isté oblečenie… :-D ).

Na poličce 71 parfémů 7 miniatur 55 odstřiků 194 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Blecha
Parfémová maniačka 511 příspěvků 11.10.11 19:09

Momentálně je moje univerzálka Chanel Chance, nosím ji hlavně do práce, ale dá se v podstatě kdykoli a kamkoli. Mám 50 ml balení, ještě nejsem ani v polovině, ale už mě začíná docela nudit :think:

Na poličce 25 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 85 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Parfémový průvodce Valpuržinou nocí

Noc z 30. dubna na 1. května je pokládána za magickou, za noc plnou kouzel a čarodějnických rejů a slaví se pod různými názvy v mnoha evropských zemích. Pokusme se tedy poodhrnout závoj tohoto tajuplného svátku…

Celý článek »
TOPlist