Co je v tomhle vedru cítit? :)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 02.07.10 12:00
Co je v tomhle vedru cítit?? :)

Tento týden jsou vedra jak u moře a mně přijde, že ať na sebe nastříkám cokoli, za pár minut nic necítím :( Jak jste na tom vy? :mrgreen: :mrgreen:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
Reakce:

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 02.07.10 12:03

letos se mi osvědčila First pour L´Ete, příjemně nahořklé květy

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 02.07.10 12:05

Třeba včera jsem na sobě měla Euphorii edp , pouhé 2 střiky a cítila jsem ji až do večera. I mamka si všimla, že voním. Ve vedru taky cítím celý den Dolce Vitu a Insolence edp - ale tu bych si asi do tohoto vedra už nevzala. Naopak moje oblíbená Prada Tendre je spíš jen tak na osvěžení, není moc intenzivní.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 02.07.10 12:07
EvaKm píše:
Třeba včera jsem na sobě měla Euphorii edp , pouhé 2 střiky a cítila jsem ji až do večera. I mamka si všimla, že voním. Ve vedru taky cítím celý den Dolce Vitu a Insolence edp - ale tu bych si asi do tohoto vedra už nevzala. Naopak moje oblíbená Prada Tendre je spíš jen tak na osvěžení, není moc intenzivní.

Euphorii, jo? To musí být docela síla takhle na léto, ne? Že bych taky vyzkoušela na sebe nalejt ze vzorečku :D :D :whistle:

Klaruchanda
Učednice 96 příspěvků 02.07.10 12:08

No.. takové Safari (i názvem odpovídá) nebo Cabotine …díky tomu vedru ty odstřiky snad i spotřebuji :lol:

Na poličce 18 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 1 vzorek V tužebníku 5 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 02.07.10 12:17
lucil píše:
EvaKm píše:
Euphorii, jo? To musí být docela síla takhle na léto, ne? Že bych taky vyzkoušela na sebe nalejt ze vzorečku :D :D :whistle:

Mně silná nepřijde, je taková ovocná, veselá, sluníčková :-D První co mě napadlo po vyzkoušení - letnička. Ze začátku jsem dokonce měla pocit, že je hned pryč. Teď jí cítím v pohodě celý den, ale nepřijde mi vlezlá, však 2 střiky - to je nic :wink: Zkus to :-) A já dneska asi zkusím Hypnotic :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 02.07.10 12:21
EvaKm píše:
lucil píše:
EvaKm píše:
Mně silná nepřijde, je taková ovocná, veselá, sluníčková :-D První co mě napadlo po vyzkoušení - letnička. Ze začátku jsem dokonce měla pocit, že je hned pryč. Teď jí cítím v pohodě celý den, ale nepřijde mi vlezlá, však 2 střiky - to je nic :wink: Zkus to :-) A já dneska asi zkusím Hypnotic :wink:

Tak já to teda zkusím :D A Hypnotic jsem zkoušela předevčírem a bylo to moc příjemný, i když jsem musela párkrát malinko přiživit. A ani si nikdo nestěžoval, že ho dusím :D

moajli
sv. Parfema z Kecálburgu 3125 příspěvků 02.07.10 12:23

Vero, také nyní jedu pár dní v hořké - Vetiver pour Elle- a tedy drží v pohodě přes půl dne

Na poličce 45 parfémů 12 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5136 příspěvků 02.07.10 12:23

Mi se osvědčil Hiver - Van Cleef. Dobře drží i Covet no a v neposlední řadě a z jiného soudku Theorema

Na poličce 54 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23747 příspěvků 02.07.10 12:25

Dnes mám na sobě Angel Innocent a cítím ho, ale musí se po pár hodinách přestříknout.
Cítím Tocade, Hypnotic, Wish :conf: , Kashaya je na tom asi jako Innocent. Splývá z kůží, musí se během dne přiživit a je nádherná.
Například Pradu jsem ještě v těchto vedrech nezkusila, budu to muset napravit.
Dnes Innocenta právě zkouším, protože někdo tu psal, že v horku nic moc. A musím souhlasit. Není nepříjemný, ale nějak mě nebere. Necítím žádnou sladkost. :?

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Hailstone
Nevyléčitelná závislačka 1825 příspěvků 02.07.10 12:29

Caron Nocturnes a dostala jsem několik pochval. Kolegyni v práci jsem musela pošlíchat.. :D

Na poličce 53 parfémů 23 miniatur 34 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 1 parfém

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 02.07.10 12:32
Kajla píše:
Mi se osvědčil Hiver - Van Cleef.

Tak Hiver potvrzuju - až mě ta výdrž ve vedru překvapila (v chladu drží podstatně hůř).

S výdrží u mě naprosto spolehlivě vedou Absolument Absinthe , Aquawoman od Rochas a AA Vitalisant .

Na poličce 46 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 20 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 02.07.10 12:33
Dalia píše:
Dnes mám na sobě Angel Innocent a cítím ho, ale musí se po pár hodinách přestříknout.
Cítím Tocade, Hypnotic, Wish :conf: , Kashaya je na tom asi jako Innocent. Splývá z kůží, musí se během dne přiživit a je nádherná.
Například Pradu jsem ještě v těchto vedrech nezkusila, budu to muset napravit.
Dnes Innocenta právě zkouším, protože někdo tu psal, že v horku nic moc. A musím souhlasit. Není nepříjemný, ale nějak mě nebere. Necítím žádnou sladkost. :?

No jo, Hypnotic jsem zkoušela a v teple nááádhera, už aby přišla výplata a mohla sem si pořídit alespoň odstřik :)

Vera
sv. Parfema z Kecálburgu 7600 příspěvků 02.07.10 12:52
moajli píše:
Vero, také nyní jedu pár dní v hořké - Vetiver pour Elle- a tedy drží v pohodě přes půl dne

ještě hořkou do žaludku a je to komplet :D

Na poličce 20 parfémů 37 miniatur 2 odstřiky 7 vzorků V tužebníku 1 parfém

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 02.07.10 12:52

Musím potvrdiť, že Euphoria drží fest v tomto teple… a nie je ani ťažká.
Ešte mám ohlasy na Chance eau Fraiche , dnes mi bola na obed pochválená a to som si dala ráno o siedmej asi tri streky :) A stále ju cítim…

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 6 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist