Co jsem dnes zkoušel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 20.03.09 19:16
Co jsem dnes zkoušel

na Mirčin návrh zakládám nové vlákno

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 20.03.09 19:26

já jsem si dal dnes trojitou porci Gucciho, podrobněji to popíšu ve svém deníčku, zatím jen telegraficky (Gucci by Gucci - pro mladé samečky, hodně svěží; Gucci Pour Homme - jo to můžu, pěkné koření, spíš na večer; Gucci Pour Homme II - celkem velké nadšení, hlavně střední část)

Zavan smradu
Znalkyně 263 příspěvků 20.03.09 20:14

Gucci II - modra kocka je moja vona :twisted: mojej polovicke sa paci najviac

mne vonia Lanvin sport..aj flakon je fajn na leto bude dobra :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 20.03.09 20:17

Lanvin sport mi připadá ze stejné stáje jako zmiňovaný Gucci by Gucci, Versace Man Eau Fraiche nebo Allure SPort

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 20.03.09 20:19

Poznamka na okraj: Páni, piste aj komentáre k recenziám…aby som vedela, co nabuduce kupit tomu mojmu…mnohoraké díííík :wink: .

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 20.03.09 20:21

myslíš v databázi?

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 20.03.09 20:21

áno

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 20.03.09 20:25

já se neumím vyjádřit na malém prostoru :lol: já kolem toho musím napsat i tu omáčku (viz mé deníky) :(

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 20.03.09 21:15

Děkuju!

Van Cleef Pour Homme - velmi mužná, tvrdá vůně, po rozležení vůně mužná obecná

Tsar - dtto, se zeleným akcentem

Miracle Homme- jemnější docela příjemná vůně, vhodná i do teplejšího počasí. Pro někoho typ - neurazí - nenadchne.

Narciso Rodriques For Him - do toho jsem vkládala poměrně velké naděje- Zprvu ta vůně byla zajímavá, byť trochu přeplácaná. Pak byla poměrně svěží, zajímavá, snad i na ženu by se hodila. Papírek jsem dala do kabelky a vytáhla po cca 3 hodinách. Cítit byla kořenová zelenina a okurka, vůně hodně zmužněla. Dneska papírek v podstatě čpí deodorantem na nohy - velké zklamání

Dior Sauvage Extreme- silná pecka. Kořeněně zelená hlava - líbila se mi. Silná vydržela několik hodin. Dnes voní jemně kořeněně se sladkým základem, až perníkovým. Manželovi se ten sladký ocásek (narozdíl ode mě) nelíbí. Prý to zavání sladce jako mrtvola.

M7 - ta se mi líbila nejvíc. První dojem byl jako kvalitní alkohol, nějaký koňak nebo Metaxa. Zajímavý zůstal po celou dobu - lehce nasládlý, slunečný, docela hravý a kořeněný. Velmi pěkný byl i dnes, ale aktuální stav mi už není znám, odnesla ho dcera neznámo kam (poté, co vyškemrala navonění tatínkovou BLV Notte)

BLV Notte - nový přírůstek - v hlavě je cítit čokoláda, pak je vůně dost temná, v duchu dámské BLV. Čekala jsem ji sladší.

A líbila se mi loňská unisex Tuscan Soul. Taky trochu tuctovka, ale do horkého léta dost příjemná.

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 20.03.09 21:42
m.mart píše:
já se neumím vyjádřit na malém prostoru :lol: já kolem toho musím napsat i tu omáčku (viz mé deníky) :(

Ved tam mas miesta dost…skoro nikto tam nepise. A ked uz tak, vynechaj kazdy druhy riadok a bude to :wink: :twisted: .

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 20.03.09 21:43

Mirka - to je super, neprestavaj…

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 20.03.09 22:55

Děkuji, ale moje vzdálenost od slušné parfumérky je přímo úměrná počtu vůní, které nakonec vyzkouším za jedno odpoledne :lol:

Takže pokračování hned tak nebude:-(

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 23.03.09 22:09

pravá ruka: Geurlain Vetiver

levá ruka: Chanel Pour Monsieur

jasný vítěz je Vetiver.
Chanel byl takovej staromódní, připomíná mi Caron pour un Homme ...... který mi zase silně připomíná mýdlo na holení Barbus (všichni známe od dědečků a tatínků)

Vetiver byl ten, který mě inspiroval k založení vlákna o kombinacích parfémů ..... zdá se být supr základem k těmto (pro někoho) nemístným hrátkám :)

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 24.03.09 19:52

Měl jsi určitě Pour Monsieur? Ještě je Pour Monsieur Extreme, a ten podle mě voní úplně jinak.

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 24.03.09 22:34

no tak na 100 procent jistej si nejsem, ale na 99 procent to byla základní verze.

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist