Co jste dostaly/i darem?

Fotoalbum tématu (32) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

foxy
Nevyléčitelná závislačka 1837 příspěvků 04.03.11 10:05
co jste dostaly/i darem?

Něříkejte, že si všechno kupujete samy :) Takže dárečky, bylo to naslepo, daly jste tip, trefa nebo mimo?

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
Reakce:

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 04.03.11 12:27

Všechno si kupuju já. Dostala jsem jen jednou nějaké Incanto a to mi moc nesedlo, takže šlo dál (já ty ovocenky fakt nee). Ale líbilo by se mi, kdyby mi někdo něco nadělil - třeba exkluzivní Chanely nebo Guerlainy :D

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 04.03.11 12:40

ja som dostala Jil Sander 4 (ten som poctivo celý vynosila), Tresor , Dylis (oba išli o dum dál), Donna S.Tacchini a Esencia de Duende (stále mám a nedám) a naposledy Chance eau Fraiche (dostala som predminulé Vianoce až dve 100-vky, tak jedna išla na poličku RoSe) :D

A odkedy chodím pravidelne na arome, tak mi už nikto nič nekúpil zo strachu, že sa netrafí… takže už si kupujem jedine a len sama… to som ale dopadla :conf:

Na poličce 87 parfémů 19 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 04.03.11 13:12

Radši si už kupuji vše sama (cena atd.), manžel mi koupil pár drogérovek ze začátku, v podstatě jsem je všechny unosila až na Naomagic, to fakt nešlo. Pak Chance EDP, hodně milé a drahé překvapení, kupoval to chudák v Marionnaudu a pak na mé přání Lancome Miracle So Magic! Všechno jsem už vyvoněla.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 04.03.11 14:16

Vůně jsem si VŽDYCKY kupovala sama (bylo to mé vlastní rozhodnutí).
Výjimkou byly 2 případy vůní darovaných: Dioressence - byla to vlastně moje první „lepší“ vůně (ještě za totáče a tudíž to nebyla ta reformulovaná dnešní) a ta mi sedla dokonale.
Druhý případ byla Blonde od Versaceho - kdo zná mě a zná i tuto vůní - nepochopí :speechless: . Dodatečně jsem zjistila, že tuhle hrůzu (pro mě č. 1 na žebříčku parfémových zbraní) chudákovi dárci doporučila nějaká husa z kamenné parfumérie. Přesto jsem Blonde vypotřebovala do poslední kapky… Never more!!!!
Dneska to mám nejjednodušší - protože moje parfémová úchylka je mému okolí opravdu dostatečně známá, nedovolí si mě nikdo překvapovat

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2567 příspěvků 04.03.11 15:34

.

Příspěvek upraven 03.12.14 v 17:16

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 04.03.11 18:59
jerry píše:
Dodatečně jsem zjistila, že tuhle hrůzu (pro mě č. 1 na žebříčku parfémových zbraní) chudákovi dárci doporučila nějaká husa z kamenné parfumérie.

Moje teta pracovala jako aranžérka a před vánocema, když byl frmol a v krámech se to hemžilo bezradnejma trubcema, tak jí hrozně bavilo obsluhovat u parfémů.
Měla na to systém, např.:
trubec: „a kterou vůni byste si vybrala, kdybych Vám ji teď koupil“
teta: „no tahleta, ta je nááádherná… ale… bohužel šíííleně drahá…“

Kmenové prodavačky se na to vždycky těšily, protože je zbavila těch nejhorších ležáků :mrgreen:

Na poličce 31 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 04.03.11 19:14

Ja som dostala Coco ale aj to som poslala presny popis mailom, obrazok, objem a koncentraciu aku chcem. Ostatne som si vsetky kupila sama. Ale uz mi smiroval v „tuzebniku“ :speechless:

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 04.03.11 19:20

Já v podstatě celkem často dostávám parfémy jako dárky - na Vánoce i narozeniny. Kamarádka se většinou sama trefí do mých oblíbených a manžela vždycky tak trochu navedu.. Až se konečně (možná) pustím do nikovek, budu si je výhradně kupovat sama, pochopitelně :whistle:

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 04.03.11 19:30

Nejdřív jsem chtěla napsat nic, pak jsem si vzpomněla na Eua de soir, co jsem dostala před Ván., na Ván. mi zaplatil v Turecku místní Aoud, pak se mi vybavilo že asi rok před tím jsem dostala Midnight Poison, pak jsem se podívala na poličku a vzpomněla jsem si, že mi manžel koupil poslední tři DKNY Woman (hrozně se mu líbí, tak doplňuje), Un Jardin sur le Nil (to jsem si vybírala na Lanzarote a nemohla jsem se rozhodnout mezi ním a DKNY, tak mi koupil tu druhou - a to už jsem měla z letištěod něj Baby doll), na Srí Lance mi koupil takový místní květinový opodeldog (asi za 70,– - tam nic jiného neprodávali, chtěla jsem něco „origin“)…no takže ono toho bude asi víc, jenom to nedržím v hlavě. DKNY byla moje značkovka, tu kupoval zpaměti, Eau de Soir mi vybral z 5, co jsem si někam napsala, M. Poison mi koupil sám, to mu asi nakukala RoSina teta, a všechno ostatní vlastně jenom …dostal očuchat, odsouhlasil, zaplatil. :)

A od mého předešlého muže jsem dostávala různé akční parfémy, například dva Adidasy Fresh Vibes… :D

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 04.03.11 20:05

Dříve vůně z Oriflamu a Avonu a Mexx Woman. Od doby kdy si kupuji vůně sama jsem dostala od ségry sadu miniaturek Dior a od bývalého přítele Jasmin Noir a JPG2.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3077 příspěvků 04.03.11 20:30

Dostala jsem Shalimar EDT a Lolitu L… (ale dostala jsem přesné pokyny: „ulož mi do oblíbených odkazy z heuréky na nějaký ty tvoje voňavky, co se ti líbí, já z toho něco vyberu, stejně se v tom nevyznám…“) Tak jsem udělala seznam a bylo :lol: (ovšem opačně to bylo to samé)

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Fleur  04.03.11 20:31

Mně si nikdo vůni jako dárek netroufne pořídit, takže já nedostala nic.

maxandy
Znalkyně 287 příspěvků 04.03.11 20:37

Také si všechno kupuji sama a docela mne to mrzí

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 04.03.11 20:41

Od té doby, co kamarádím s váma, nemá manžel ani snahu.

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist