Co jste dostaly/i darem?

Fotoalbum tématu (32) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

foxy
Nevyléčitelná závislačka 1837 příspěvků 04.03.11 10:05
co jste dostaly/i darem?

Něříkejte, že si všechno kupujete samy :) Takže dárečky, bylo to naslepo, daly jste tip, trefa nebo mimo?

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
Reakce:

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 04.03.11 12:27

Všechno si kupuju já. Dostala jsem jen jednou nějaké Incanto a to mi moc nesedlo, takže šlo dál (já ty ovocenky fakt nee). Ale líbilo by se mi, kdyby mi někdo něco nadělil - třeba exkluzivní Chanely nebo Guerlainy :D

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9233 příspěvků 04.03.11 12:40

ja som dostala Jil Sander 4 (ten som poctivo celý vynosila), Tresor , Dylis (oba išli o dum dál), Donna S.Tacchini a Esencia de Duende (stále mám a nedám) a naposledy Chance eau Fraiche (dostala som predminulé Vianoce až dve 100-vky, tak jedna išla na poličku RoSe) :D

A odkedy chodím pravidelne na arome, tak mi už nikto nič nekúpil zo strachu, že sa netrafí… takže už si kupujem jedine a len sama… to som ale dopadla :conf:

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 111 vzorků V tužebníku 5 parfémů

naja1
sv. Parfema z Kecálburgu 3792 příspěvků 04.03.11 13:12

Radši si už kupuji vše sama (cena atd.), manžel mi koupil pár drogérovek ze začátku, v podstatě jsem je všechny unosila až na Naomagic, to fakt nešlo. Pak Chance EDP, hodně milé a drahé překvapení, kupoval to chudák v Marionnaudu a pak na mé přání Lancome Miracle So Magic! Všechno jsem už vyvoněla.

Na poličce 23 parfémů 2 miniatury 3 odstřiky 41 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 04.03.11 14:16

Vůně jsem si VŽDYCKY kupovala sama (bylo to mé vlastní rozhodnutí).
Výjimkou byly 2 případy vůní darovaných: Dioressence - byla to vlastně moje první „lepší“ vůně (ještě za totáče a tudíž to nebyla ta reformulovaná dnešní) a ta mi sedla dokonale.
Druhý případ byla Blonde od Versaceho - kdo zná mě a zná i tuto vůní - nepochopí :speechless: . Dodatečně jsem zjistila, že tuhle hrůzu (pro mě č. 1 na žebříčku parfémových zbraní) chudákovi dárci doporučila nějaká husa z kamenné parfumérie. Přesto jsem Blonde vypotřebovala do poslední kapky… Never more!!!!
Dneska to mám nejjednodušší - protože moje parfémová úchylka je mému okolí opravdu dostatečně známá, nedovolí si mě nikdo překvapovat

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

janicka24
sv. Parfema z Kecálburgu 2569 příspěvků 04.03.11 15:34

.

Příspěvek upraven 03.12.14 v 17:16

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 04.03.11 18:59
jerry píše:
Dodatečně jsem zjistila, že tuhle hrůzu (pro mě č. 1 na žebříčku parfémových zbraní) chudákovi dárci doporučila nějaká husa z kamenné parfumérie.

Moje teta pracovala jako aranžérka a před vánocema, když byl frmol a v krámech se to hemžilo bezradnejma trubcema, tak jí hrozně bavilo obsluhovat u parfémů.
Měla na to systém, např.:
trubec: „a kterou vůni byste si vybrala, kdybych Vám ji teď koupil“
teta: „no tahleta, ta je nááádherná… ale… bohužel šíííleně drahá…“

Kmenové prodavačky se na to vždycky těšily, protože je zbavila těch nejhorších ležáků :mrgreen:

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 04.03.11 19:14

Ja som dostala Coco ale aj to som poslala presny popis mailom, obrazok, objem a koncentraciu aku chcem. Ostatne som si vsetky kupila sama. Ale uz mi smiroval v „tuzebniku“ :speechless:

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Andorra
Parfémová maniačka 781 příspěvků 04.03.11 19:20

Já v podstatě celkem často dostávám parfémy jako dárky - na Vánoce i narozeniny. Kamarádka se většinou sama trefí do mých oblíbených a manžela vždycky tak trochu navedu.. Až se konečně (možná) pustím do nikovek, budu si je výhradně kupovat sama, pochopitelně :whistle:

Na poličce 5 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 6 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 04.03.11 19:30

Nejdřív jsem chtěla napsat nic, pak jsem si vzpomněla na Eua de soir, co jsem dostala před Ván., na Ván. mi zaplatil v Turecku místní Aoud, pak se mi vybavilo že asi rok před tím jsem dostala Midnight Poison, pak jsem se podívala na poličku a vzpomněla jsem si, že mi manžel koupil poslední tři DKNY Woman (hrozně se mu líbí, tak doplňuje), Un Jardin sur le Nil (to jsem si vybírala na Lanzarote a nemohla jsem se rozhodnout mezi ním a DKNY, tak mi koupil tu druhou - a to už jsem měla z letištěod něj Baby doll), na Srí Lance mi koupil takový místní květinový opodeldog (asi za 70,– - tam nic jiného neprodávali, chtěla jsem něco „origin“)…no takže ono toho bude asi víc, jenom to nedržím v hlavě. DKNY byla moje značkovka, tu kupoval zpaměti, Eau de Soir mi vybral z 5, co jsem si někam napsala, M. Poison mi koupil sám, to mu asi nakukala RoSina teta, a všechno ostatní vlastně jenom …dostal očuchat, odsouhlasil, zaplatil. :)

A od mého předešlého muže jsem dostávala různé akční parfémy, například dva Adidasy Fresh Vibes… :D

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů

vixen
sv. Parfema z Kecálburgu 2226 příspěvků 04.03.11 20:05

Dříve vůně z Oriflamu a Avonu a Mexx Woman. Od doby kdy si kupuji vůně sama jsem dostala od ségry sadu miniaturek Dior a od bývalého přítele Jasmin Noir a JPG2.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 04.03.11 20:30

Dostala jsem Shalimar EDT a Lolitu L… (ale dostala jsem přesné pokyny: „ulož mi do oblíbených odkazy z heuréky na nějaký ty tvoje voňavky, co se ti líbí, já z toho něco vyberu, stejně se v tom nevyznám…“) Tak jsem udělala seznam a bylo :lol: (ovšem opačně to bylo to samé)

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Fleur  04.03.11 20:31

Mně si nikdo vůni jako dárek netroufne pořídit, takže já nedostala nic.

maxandy
Znalkyně 287 příspěvků 04.03.11 20:37

Také si všechno kupuji sama a docela mne to mrzí

Na poličce 56 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Tigra
sv. Parfema z Kecálburgu 5105 příspěvků 04.03.11 20:41

Od té doby, co kamarádím s váma, nemá manžel ani snahu.

Na poličce 1 parfém 32 miniatur 28 odstřiků 107 vzorků V tužebníku 253 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 30 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist