Co k 45. narozeninám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miuk
Učednice 88 příspěvků 13.06.11 13:11
Co k 45. narozeninám?

Holky, prosím o radu.
Moje teta slaví 45. narozeniny a já bych ji chtěla koupit vůni.
Teta je velmi mladistvě vypadající, štíhlounká, moderně oblíkaná, moderně bydlící, ale děsný skrblík.
Z vůní vím, že používá jen Little Black Dress od Avonu a ta jí připadá luxusní.
Jo a z jiných zná jen provalené názvy vůní, takže by to mělo být něco jako Dior, Chanel, N. Ricci, Versace…prostě i to, co znají alespoň z časopisu její kamarádky ( a vlastně i ona)…
Moc děkuji za rady…!!!!!

Na poličce 19 parfémů 12 miniatur 10 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

barbucha  13.06.11 13:26

Chanel No. 5 zná každej, čili na chlubení tak akorát :wink:

A jestli je to takovej skrblík, tak jí vydrží hodně dlouho (to zas je na zvážení dárce, jestli to nakonec nejsou vyhozený prachy).

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3979 příspěvků 13.06.11 13:38

No a pokud ne Chanel, tak Dior :wink: Možná Addict2 by se mohla líbit, pro mladice jak dělaná (nemyslím to nijak sarkasticky). Příjde mi nekonfliktní a myslím, že i pro dost velký okruh líbivá.

Na poličce 40 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 13.06.11 13:42

nebo J´Adore, ta je taky dost známá líbivá…

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 13.06.11 15:21

…Hypnotic.

…a nebo nakouknout na poličku Zdensy…
(a ale skrblík není, „jen“ ta kočka…)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Arome Heny
Nováček 1 příspěvek 13.06.11 17:36

[tiez som za dior :) J adore]

Na poličce 0 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Fleur  13.06.11 21:41

Já bych vybírala z následujících:
Trésor In love
Hypnose Senses
Guilty
Jsou to vůně, na které proběhla reklamní kampaň v časopisech, takže i pro kamarádky bude teta „in“; všechny patří mezi líbivější (na rozdíl od Chanelu, který nemusí každému vyhovovat - zejména užíval-li předtím hlavně Avon); jsou to vůně pro dospělou ženskou - žádné bonbónky pro dorůstající slečny.

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1220 příspěvků 13.06.11 23:54

Od Diora Addict a keď Chanel tak určo Allure.

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 14.06.11 08:30
Fleur píše:
Já bych vybírala z následujících:
Trésor In love
Hypnose Senses
Guilty
Jsou to vůně, na které proběhla reklamní kampaň v časopisech, takže i pro kamarádky bude teta „in“; všechny patří mezi líbivější (na rozdíl od Chanelu, který nemusí každému vyhovovat - zejména užíval-li předtím hlavně Avon); jsou to vůně pro dospělou ženskou - žádné bonbónky pro dorůstající slečny.

…souhlasím.

A J´Adore se mi nelíbí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6476 příspěvků 14.06.11 21:34

Souhlasím s „pětkou“, kterou navrhla barb, ta mě napadla taky hned. Nebo Allure.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů

Fleur  17.06.11 17:41

Chanel No 5 ovšem necvičenému nosu udělá radost spíše výjimečně; pokud teta používala Avon, asi by mu zůstala věrná a z Chanelu by se stala luxusní ozdůbka nočního stolku.
Od Niny Ricci by mohly vyhovovat ještě Love in Paris nebo Premier Jour.

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 17.06.11 18:49

Mně je o 2 roky méně a poslední dobou jsem nadšená z „růžovek“. Stella nebo Idylle Duet rose-patchouli. Je léto, i počasí na ně sedí. A obojí jsou repre flakonky.

Na poličce 35 parfémů 3 miniatury 23 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 17.06.11 18:50

Chanel 5 bych asi neriskovala. Já jsem ho používala někdy před 10 lety a už dlouho se mi nelíbí-nevím proč. Možná jsem na něj moc stará :wink:

Na poličce 35 parfémů 3 miniatury 23 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 17.06.11 19:05

A co Versace? Versense nebo Versace http://arome.cz/…tailvune.php?…?

To mi přijde taky dost profláklá značka, ale zároveň i líbivé vůně…

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 17.06.11 21:46

Pokud teta doposud používala Avon tak si buďme jisté, že při přičichnutí k Chanelu 5 nakrčí nosík a řekne fůj anebo ze slušnosti neřekne ale bude si to myslet, takže si nedělejme iluze - takže určitě něco co bude mít zvučné jméno - tím pádem se to nebude se to prodávat v Makru, bude to líbívé (ono spekulovat o Hypnoticu a jiných peckách bych ani neuvažovala, protože jsou to kontroverzní vůně a opravdu je dost lidí co jim nevoní na druhou stranu ale zase ať to není nuda na entou - to je pro mne třeba Addict 2 ( i z toho důvodu zavrhuji Versace, Lanvin a spol. ) , bude to mladistvé, zároveň elegantní, bude to mít slušnou výdrž a dost lidí to pochválí (čímž bude oceněn výběr dárku) - kdybych měla vybrat já tak bych vybrala od Chanelu Coco Mademoiselle. 

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist