Co k 45. narozeninám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miuk
Učednice 88 příspěvků 13.06.11 13:11
Co k 45. narozeninám?

Holky, prosím o radu.
Moje teta slaví 45. narozeniny a já bych ji chtěla koupit vůni.
Teta je velmi mladistvě vypadající, štíhlounká, moderně oblíkaná, moderně bydlící, ale děsný skrblík.
Z vůní vím, že používá jen Little Black Dress od Avonu a ta jí připadá luxusní.
Jo a z jiných zná jen provalené názvy vůní, takže by to mělo být něco jako Dior, Chanel, N. Ricci, Versace…prostě i to, co znají alespoň z časopisu její kamarádky ( a vlastně i ona)…
Moc děkuji za rady…!!!!!

Na poličce 19 parfémů 11 miniatur 10 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 11 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

barbucha  13.06.11 13:26

Chanel No. 5 zná každej, čili na chlubení tak akorát :wink:

A jestli je to takovej skrblík, tak jí vydrží hodně dlouho (to zas je na zvážení dárce, jestli to nakonec nejsou vyhozený prachy).

zuz.ka
sv. Parfema z Kecálburgu 3966 příspěvků 13.06.11 13:38

No a pokud ne Chanel, tak Dior :wink: Možná Addict2 by se mohla líbit, pro mladice jak dělaná (nemyslím to nijak sarkasticky). Příjde mi nekonfliktní a myslím, že i pro dost velký okruh líbivá.

Na poličce 41 parfémů 1 miniatura 39 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 13.06.11 13:42

nebo J´Adore, ta je taky dost známá líbivá…

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 13.06.11 15:21

…Hypnotic.

…a nebo nakouknout na poličku Zdensy…
(a ale skrblík není, „jen“ ta kočka…)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Arome Heny
Nováček 1 příspěvek 13.06.11 17:36

[tiez som za dior :) J adore]

Na poličce 0 parfémů 4 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Fleur  13.06.11 21:41

Já bych vybírala z následujících:
Trésor In love
Hypnose Senses
Guilty
Jsou to vůně, na které proběhla reklamní kampaň v časopisech, takže i pro kamarádky bude teta „in“; všechny patří mezi líbivější (na rozdíl od Chanelu, který nemusí každému vyhovovat - zejména užíval-li předtím hlavně Avon); jsou to vůně pro dospělou ženskou - žádné bonbónky pro dorůstající slečny.

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 13.06.11 23:54

Od Diora Addict a keď Chanel tak určo Allure.

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 14.06.11 08:30
Fleur píše:
Já bych vybírala z následujících:
Trésor In love
Hypnose Senses
Guilty
Jsou to vůně, na které proběhla reklamní kampaň v časopisech, takže i pro kamarádky bude teta „in“; všechny patří mezi líbivější (na rozdíl od Chanelu, který nemusí každému vyhovovat - zejména užíval-li předtím hlavně Avon); jsou to vůně pro dospělou ženskou - žádné bonbónky pro dorůstající slečny.

…souhlasím.

A J´Adore se mi nelíbí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 14.06.11 21:34

Souhlasím s „pětkou“, kterou navrhla barb, ta mě napadla taky hned. Nebo Allure.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Fleur  17.06.11 17:41

Chanel No 5 ovšem necvičenému nosu udělá radost spíše výjimečně; pokud teta používala Avon, asi by mu zůstala věrná a z Chanelu by se stala luxusní ozdůbka nočního stolku.
Od Niny Ricci by mohly vyhovovat ještě Love in Paris nebo Premier Jour.

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 17.06.11 18:49

Mně je o 2 roky méně a poslední dobou jsem nadšená z „růžovek“. Stella nebo Idylle Duet rose-patchouli. Je léto, i počasí na ně sedí. A obojí jsou repre flakonky.

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Dagmarr
Nevyléčitelná závislačka 1862 příspěvků 17.06.11 18:50

Chanel 5 bych asi neriskovala. Já jsem ho používala někdy před 10 lety a už dlouho se mi nelíbí-nevím proč. Možná jsem na něj moc stará :wink:

Na poličce 33 parfémů 3 miniatury 24 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 17.06.11 19:05

A co Versace? Versense nebo Versace http://arome.cz/…tailvune.php?…?

To mi přijde taky dost profláklá značka, ale zároveň i líbivé vůně…

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 17.06.11 21:46

Pokud teta doposud používala Avon tak si buďme jisté, že při přičichnutí k Chanelu 5 nakrčí nosík a řekne fůj anebo ze slušnosti neřekne ale bude si to myslet, takže si nedělejme iluze - takže určitě něco co bude mít zvučné jméno - tím pádem se to nebude se to prodávat v Makru, bude to líbívé (ono spekulovat o Hypnoticu a jiných peckách bych ani neuvažovala, protože jsou to kontroverzní vůně a opravdu je dost lidí co jim nevoní na druhou stranu ale zase ať to není nuda na entou - to je pro mne třeba Addict 2 ( i z toho důvodu zavrhuji Versace, Lanvin a spol. ) , bude to mladistvé, zároveň elegantní, bude to mít slušnou výdrž a dost lidí to pochválí (čímž bude oceněn výběr dárku) - kdybych měla vybrat já tak bych vybrala od Chanelu Coco Mademoiselle. 

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist