Co měly herečky na Oscarech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 27.02.08 20:05

Fotek šatů je všude plno, ale co měly dámy za parfémy, to se nikde nedozvíme. Zkuste navrhnout, jakou vůni měla která na sobě nebo by se k ní a jejím šatům hodila :) (Nemusíte všechny, stačí která vás zaujme)

1. trojka: Anne Hathawayová v červeném „antickém“ modelu; Cameron Diazová má šaty od Diora a šperky od Bulgariho; Nicole Kidmanová - Balenciaga

2. trojka: „anglická královna“ Cate Blanchettová; Renée Zelwegerová a stříbrná Carolina Herrera; zvláštní Tilda Swintonová ve zvláštní černé značky Lanvin

3. trojka: Jessica Alba, Marchesaa; Adrienne Frantzová v kreaci od Zuhaira Murada (to je něco jako Matragi); Calista Flockhartová a nějaký retro Valentino (a Harrison Ford, tomu můžete taky něco nadhodit :) )

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 27.02.08 20:45

Anne má šaty ve velmi romantickém stylu, sama je takové romantické děvčátko, ale barva je svítivě rudá (k té bílé nevysolárkované pleti to vypadá parádně). Přijde mi to jako stylizace („hele, já jsem ve skutečnosti ďáblíček!“). Napařila bych ji nějakou pseudosexy svěženku, třeba Young Sexy Lovely :P Ale dobře, když se překonám (nemám ráda Anne Hathawayovou!), slušel by jí Hypnotic Poison nebo Hypnose .
Cameron Diazová - Rose Essentielle , nemůžu si pomoct. Jemná, decentní růžová - a trochu mdlá.
Nicole Kidmanová - ty šaty mě teda vůbec nenadchly, co to má na sobě? Dala bych k tomu aldehydovku, ale ne Chanel No 5, na který dělá reklamu, spíš něco ostřejšího. White Diamonds , Blue Grass , možná Rive Gauche .
Cate Blanchettová - ta barva si říká o Aliena :) ale já bych na ní viděla něco něžnějšího a optimistického. Třeba Apres l'Ondée . Nebo stylově My Queen :)

Renée - nad tou se ještě zamyslím
Tilda - Shalimar . Nebo možná Parfum Sacré .
Jessica Alba - Organza nebo Black
Adrienne - něco výrazného, ale zase ne moc, aby to nepůsobilo přehnaně s těma šatama. Ysatis ?
Calista - Angel :)

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 27.02.08 20:55

Tak Nicol Kidman by správně měla mít Chanel No5, když už je jeho tváří - mimochodem ta reklamní fotka s Chanelem je moc hezká.
Z hereček se mi nejvíc líbí Anne Hathaway i její šaty - dala bych jí nějaký nádherný orientální
parfém, nejlépe s růží, když tu o nich dnes byla řeč.
Cameron Diaz má také krásné šaty (i postavu) - dala bych jí nějaký sexy parfém,třeba Samsaru, Diora ne.
Tildě Swinton černé šaty velice nesluší, vypadá v nich jako stará mladá.Parfém to asi nezachrání.

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 27.02.08 21:07

Renée Zelwegerová - typla bych že i vůni má Carolinu Herreru ( 212 ?) - to se prostě takový styl a je ještě i to že Carolina Herrera je znamá tím že nikdy své šaty na Oscara nepůjčuji na rozdíl od ostatních Domů Mody- vždycky jenom prodává - tak bych řekla že Reneé dostala alespon vůni jako dárek ke své koupi :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 27.02.08 21:10

Mě se vidí nejhezčí styl tady u Calisty - šaty jsou nádherné, půvabné a odpovídají jejímu celému vzhledu. Vůně bych k nim hledala spíš soukromější, ještě si nad tím porozmyslím :), že bych ji dala něco z Annick Goutal ?

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

hafik
sv. Parfema z Kecálburgu 5412 příspěvků 27.02.08 21:17

Tilda Swintonová vypadá příšerně v té černé róbě. Vypadá v ní jako královna upírů. Tento střih šatů se k ní absolutně nehodí. Ani snad nedokážu říct, jakým parfémem asi voní - napadá mě nějaký Dior :o … Nicole Kidman určitě voní Chanelem No5.....Cameron Diaz možní voní parfémem Sensi - mimochodem bych řekla, že ze všech lidí jí to sekne nejvíce :D..... Moje oblíbená herečka Jessica Alba asi voní parfémem srůžemi či šeříkem.
Renée Zelwegerová je v této róbě moc světlá, bledá, nevyrázná, ani si netroufám, čím je asi navoněná…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 37 parfémů

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 27.02.08 21:24
Oleka píše:
Mě se vidí nejhezčí styl tady u Calisty - šaty jsou nádherné, půvabné a odpovídají jejímu celému vzhledu. Vůně bych k nim hledala spíš soukromější, ještě si nad tím porozmyslím :), že bych ji dala něco z Annick Goutal ?

Calistiny šaty jsou… úžasné, nadčasové, elegantní…
Tilda - nemůžu se rozhodnout jestli ona není vhodná pro ty šaty nebo ty šaty pro ni :-)

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 27.02.08 21:55

Já mám Anne Hathaway docela ráda, pořád ji vidím v „Becoming Jane“ a při prvním pohledu na její šatičky mě okamžitě napadl Hypnotic Poison. A myslím, že by jí i slušel :)

Renée Zellweger a Nicole Kidman se netají svou oblibou Angela, ale já bych zrovna Nicole navoněla Chanel No. 5, asi asociace většiny z nás, Nicole se tam zkrátka povedla :)

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Svatka
sv. Parfema z Kecálburgu 4270 příspěvků 27.02.08 21:56

Nejkrásněji vypadá Calista, k ní bych hodila něco středomořského (Aqua di Gio?), má v tom takový antický šmrnc. Ještě se mi líbí Cate Blanchet. Šaty k ní sedí. Že by Kingdom?
Souhlasím, že nejhůř vypadá Tilda.

Na poličce 12 parfémů 16 miniatur 6 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 1 parfém

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 27.02.08 22:32

Anne - Insolence. zivacka.
Nicole - Coco Mademoiselle - na co sa to hra?
Cameron - Lancome Attraction. Ale lepsie by sa jej hodila L`Occitane levandulova voda do zehlicky.
Cate - SL Bois de Violette
Renee - Omnia Crystalline
Tilda sa na slavnostne prilezitosti nelici, takze s parfumom si asi lamat hlavu nebude… ma na sebe nejaku jej sukromnu oblubenu vonu, ci sa hodi na Oscarov alebo nie. Etro Heliotrope, napriklad.
Jessica Alba - stedra davka Cinemy
Adrienne Frantzová - Clive Christian X? Dolce&Gabanna s cervenym vrchnakom? Hroza.
Calista Flockhartová - nedostane ziadny parfum, kym nezje jedno poriadne jedlo (spolu s Renee). Potom SJP Lovely.
Harrison Ford - John Varvatos

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 28.02.08 01:33

Viděla jsem ceremoniál a ty Tildiny šaty v pohybu, náhodou nevypadaly tak hrozně. Trochu divně ano… ale Tilda celá vypadá „divně“, takže se to k ní docela hodilo. Rozhodně vynikla.

Oleka: víš, že mě ta 212 napadla taky? Asi to bude tou barvou…

Benvenuta: super, na tvoje tipy jsem se těšila… jsou přesný :) (Asi proto jsem Calistě přidělila Angela, mám zřejmě podvědomou touhu nacpat do ní nějaké jídlo :D )

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 28.02.08 08:59

Anne - vypadá nevinně, ale podle mne klame tělem - právě jí bych stříkla Angel nebo Musc Ravageur
Nicole - podle mne je Nicol opravdu dáma a dle mých zkušeností, těhulka nesnese těžší parfém - Vetiver od Guerlaina
Cameron -podle mého názoru postrádá ženskost, tak se jí snaží všemy způsoby dohnat, určitě by zvolila nějaký parfém pro femme fatale, i když se k ní nehodí - Narcisse Noir
Cate - taky krásná těhule a taky dáma - Osmanthus Yunan
Renee - mi připadá taková bez invence, klidně bych jí přiřkla Bright Cristalle
Tilda - bude taky klamat tělem - nějaká velmi ženská květinovka - Tubereuse Indiana nebo Do Son
Jessica Alba - to je horkokrevná holka - přesně můj typ - asi zvolí něco stejně žhavého a živočišného - něco s cibetem - Habanita nebo Amouage
Adrienne Frantzová - to je takový umělý typ - pózistka, zvolí něco, co je in - Coco Mademoiselle
Calista Flockhartová - typla bych si ji na pánský parfém - Dior Homme
Harrison Ford - půjčuje si ho od Calisty…:)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 28.02.08 09:43

Ja to tak ako píše Ada, nejaká vôňa sa dá priradiť len podľa štýlu oblečenia, líčenia a pod., keďže uvedené dámy nie sú naše kamošky.
Moje tipy:
Adrienne - L od Lolitky a malá morská panna ako vyšitá
Calista - NU od YSL
Anne Hathaway - Poison od Dior, k tej červenej sa priam pýta
Nicole - Coco, keď už šaty nestoja za nič, nech aspoň pekne vonia
Renée - Pleasures od EL
Cameron - So Pretty
Tilda - tej nepomôže nič, môže sa rovno poliať niečím zo série Živé květy, aspoň ušetrí, no alebo ja by som si k tým šatám dala Organzu od Givenchy

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

PetraSK
Učednice 106 příspěvků 28.02.08 10:26

Anne - napadla ma Samsara
Nicole - určite Chanel :)

Cameron -Mania
Cate - Lolita Lempicka Midnight
Renee - Diamonds od Armani
Tilda - Fracas, Narcisse Noir alebo Nu
Jessica Alba - netuším, podľa mňa by to mohlo byť niečo ako Gold od DKNY
Adrienne Frantz - neviem, ale niečo teatrálne :)

Calista Flockhart - niečo éterické, trebárz Diorissimo alebo L od Lolity

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 28.02.08 11:47

Calista - Fidji, Anne - Fragile, Cameron - Sicily, Nicol - Gucci EDP II (ty šaty fakt děs, jak z igelitu), Cate - Boucheron, René - DKNY mrakodrap, Tilda - děsný šaty, děsný účes, žádný makeup - nic mě nenapadá, Jessica - Pozo Black, Adrienne - Nicole Miller.

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist