Co milujete...?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 10.06.11 10:08
Co milujete ... ?

Velmi prostá otázka a možná někteří budou chvíli přemýšlet nad odpovědí.
Ano, milujeme své děti, partnery, sebe … tak to je, a tak by to mělo být (bohužel ne vždy), ale já svou otázkou mířím jinam.
Co milujete od počátku svého bytí, bez příčiny, nevíte proč to milujete, ale prostě to tak bylo, je a bude. Co to je, co ve vás vzbuzuje pocit radosti, štěstí nebo naděje … emoce, které neuchopíte, ale o to intenzivněji je v danou chvíli prožíváte … ?

Já miluji vůně, růže, motýly a kameny. Možná to zní směšně, ale to jsou právě „věci“, které mě nabíjejí pozitivní energií. Samozřejmě, že by člověk našel mnohem více takovýchto „věcí“, ale tyto jsou moje asi nej.

… a jinak, omlouvám se, za možná zbytečné a možná hloupé vlákno (hloupé se asi někomu bude zdát), ale možná trochu odlehčí negativní atmosféru, kterou už mnozí z nás zde vnímají.

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 10.06.11 10:15

Hudbu.. Od malička. Ve všech formách. Aktivně i pasivně. Několik hodin denně musím mít, nebo dostávám absťák. No a samozřejmě vůně, ale to vám nemusím vysvětlovat. A pletení - jaká je to radost, když si brouzdám po internetu a hodiny vybírám klubíčka, a pak když přijdou, se s nimi muchluju :roll: Doma sednu do křesla, uvařím si čaj, venku sychravo a za chvilku už jehlice o sebe cinkají - to je vám tak uklidňující. Ale muzika je a bude u mě asi vždycky na prvním místě. Když je nejhůř, tak si říkám, že když už nic tak stojí za to tu být pro chození na koncerty :oops: Asi jsem padlá na hlavu.

Hezké téma :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 10.06.11 10:19

Dali pekna tema :wink:

Ja milujem od malicka: vone, kvety, les a zvierata :D hlavne psov, macky a kone.

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 10.06.11 10:21

Jé, no vidíš, na kočičky bych byla zapomněla. Pomazlím se se vším, co kde vidím :heart:

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 10.06.11 10:24

Kočky. Moře. Knihy. Obrazy. Vůni letního rána krátce po rozbřesku. Ticho a vůni gotických katedrál.

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 10.06.11 10:27

Holky krásné lásky máte! A ta klubíčka, Evi, … ta mě dostala. To musí být příjemné, mazlit se s klubíčky. Já plést neumím a ani nemám v plánu se to učit, ale chtěla jsem se to učit, když jsem byla malá. Naučila jsem se jen háčkovat a pak zvítězila má divokost a já nevydržela u takové činnosti sedět.
A teď už nemám čas, abych se něco takového učila …, ale klubíčka se mi moc líbí. :wink:

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 10.06.11 10:31

Vonu letnej noci. Stojim na balkone a nasavam. More. Milovanie.

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

keara
Parfémová maniačka 538 příspěvků 10.06.11 10:32

Lásku.
Ten pocit, když se zamilováváš, jako když se pomalu ponoříš do vany s teplou vodou a celou tě to obklopí a obejme…a pak, když už je to opravdová láska, takový to bezpečí a jistota, když jste jeden pro druhýho vším, když i obyčejný věci, který spolu děláte, mají nádech něčeho mimořádného…

Sochy. Fascinujou mě odmala a nevím proč. Vydržela bych na ně zírat hodiny.
A pak taky obrazy. Vždycky si strašně přeju nechat se vtáhnout dovnitř :)

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 5 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 10.06.11 10:33

To je náhodou moc pěkné téma… :)

Malování a kreslení - už odmalička a drží mě to pořád. A z nevysvětli­telného důvodu miluju pečení chleba - ale ne v nějaké pekárně, hezky v troubě, tak nějak mě to uklidňuje - ten celý proces - kvásek, kynutí, míchání, hnětení, kynutí…
A potom kraj okolo nás, Jizerské hory (hlavně tedy „druhou stranu“ - směrem od Hejnic) - to je láska na celý život a když jdu po Viničné cestě, tak cítím takové ty radostné motýlky v žaludku. Jarní sluníčko ve svěže zelených bučinách, v místech, kde kolikrát člověk skoro celý den nnikoho nepotká (když ví, kudy jít :wink:) Nedovedu si představit, že bych se odstěhovala - a taky si nedovedu představit, že bych tam v létě ty tři týdny nebyla - jen jendou jsme měli tábor jinde a tak strašně mi ta místa chyběla. Nebo na podzim - když se člověk brodí spadaným zlatým listím, je mlha… Ta místa mají atmosféru - a podle mě tam je NĚCO navíc, co nikde jinde není, nějaká energie, která nás na ta místa přitahuje, ale zároveň vyvolá určitou bázeň a úctu… Jsou tam místa, u kterých jsme se shodli, že se tam vždycky tak zvláštně bojíme - ať je den nebo noc, ať svítí slunce nebo ne…
A zvířata - prakticky všechny, co vysloveně nemusím, vědomě nezabiju (myšleno na hmyz, smaozřejmě) - vždyť se i ten brouček dá vždycky někam odnést (a pak napomínám lidi, co zabíjí mravence, komáry apod. :oops:)…

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 10.06.11 10:35

Krásné téma :) . Díky za znovuzpříjemnění zdejšího počtení :D

A já......mám to velmi podobně jako berush. Vůně všeobecně-prostě všeho, kočky, moře, vůni letního rána krátce po rozbřesku. Ticho a vůni gotických katedrál taky velmi :D

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Daisy.zlouky
sv. Parfema z Kecálburgu 3424 příspěvků 10.06.11 10:37

Ano vůně léta, vzduch po letní bouřce, kočky a hafánky na pomazlení, koukání do ohně - ať už při táboráku nebo jen tak do krbových kamen. A víkendové snídaně, kdy si dopřávám lenošení v křesle s kýblem čaje, čerstvými rohlíky, kopcem zeleniny a s denním tiskem v ruce, vraždila bych, když mě někdo při tom ruší :twisted:

Na poličce 54 parfémů 3 miniatury 10 odstřiků 101 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 10.06.11 10:38
Dalia píše:
Holky krásné lásky máte! A ta klubíčka, Evi, … ta mě dostala. To musí být příjemné, mazlit se s klubíčky. Já plést neumím a ani nemám v plánu se to učit, ale chtěla jsem se to učit, když jsem byla malá. Naučila jsem se jen háčkovat a pak zvítězila má divokost a já nevydržela u takové činnosti sedět.
A teď už nemám čas, abych se něco takového učila …, ale klubíčka se mi moc líbí. :wink:

Já měla výchovu od obou babiček (za což jsem jim vděčná) - pletení, šití, háčkování… Bývala jsem v dětství dost nemocná, takže takový koníček se pro mě hodil. Je fakt, že je to časově náročné. Ale zase: chodit v něčem, co jsem si stvořila k obrazu svému sama, přesně na sebe, kde každé očko mi prošlo pod rukama je prostě super pocit. Můžu říct, že svoje výtvory nosím mnohem raději než těch pár svetrů, co jsem koupila :wink: Klubíčka jsou drahá sranda, dražší než koupit hotovou věc, ale… když musíš :mrgreen:

Kajla
sv. Parfema z Kecálburgu 5135 příspěvků 10.06.11 10:39

Živou vodu.
Nejraději mám řeky, u splavů bych dokázala prosedět život…Rybníky, u jihočeských rybníků mám kořeny a trvalou lásku k nim…Moře, zbožňuju východ a západ slunce nad rozvlněným mořem…Potůčky a potoky, stát v nich a pozorovat pstruhy…Vodu v její mírumilovné podobě…

Na poličce 54 parfémů 2 miniatury 6 odstřiků 2 vzorků V tužebníku 5 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 10.06.11 10:42

…toho je moc..!, co miluju, maximálně si užívám, zbožňuju, vychutnávám…
Vím, jak to Dalia myslí, ale já mám těch srdečních věcí víc, dalo by se říci hodně…

…myslím, že čím víc si člověk dokáže uvědomovat a „užívat“ v podstatě cokoliv
(jasné - něco je přece jen extra třída, a každý má slabost pro něco jiného),
je to jen a jen lepší…
:P

…já mám těch extra tříd víc, no… :whistle: :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 10.06.11 10:43

moře. modré hodiny, chvíle před soumrakem, kdy se zastaví čas, všechno ztichne a nikdo nikam nespěchá. déšť. duhu. vůni lipových květů. platany. brodit se ve spadaném listí. hortenzie.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist