Co místo Gucci EdP II

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 21.08.11 20:09
Co místo Gucci EdP II

Tak jsem tu vyčetla, že bude končit růžová kostka a bavily jsem se se švagrovou co místo téhle vůně, až jednoho dne nepůjde sehnat, má ji jako signature. Napadá vás něco podobného? Mě teda, přiznám se, ne :conf: :|

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 21.08.11 20:32

Přiznám se, že ani mě ne. Žádnou takovou jsem zatím neobjevila.

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 21.08.11 22:59

Proto mi připadá zvláštní, že ho Ada hodnotila jako tuctovou vodičku. Kdyby to byla pravda, byla by za něj náhrada raz dva…

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 22.08.11 07:34

Mně jako tuctová vodička nikdy nepřipadal. Náhodou je Gucci II povedená a originální vůně, byť lehčí a univerzálnější.
Jestli fakt skončí, bude to velká škoda. :?

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 22.08.11 11:22

Mi se v něm taky zalíbilo a moc 8) Akorát jsme dohodnuté se švagrovou, že budu dodržovat kodex parfémové cti 8) a na společná setkání se budu vonět něčím jiným.

pipisek
Nevyléčitelná závislačka 1023 příspěvků 24.08.11 20:45
Garfield píše:
Mi se v něm taky zalíbilo a moc 8) Akorát jsme dohodnuté se švagrovou, že budu dodržovat kodex parfémové cti 8) a na společná setkání se budu vonět něčím jiným.

Mě Gucci EdP II připomínala Rykiel Woman, ale EDT! Měla jsem i vzorek EDP a to už nee. EDT byla taková svěžejší, kyselejší jako rybíz v Gucci EdP II.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 33 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Uživatel je onlinedomenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25861 příspěvků 24.08.11 20:51

Chápu, že na někoho může Gucci II. jako tuctová vodička působit. Mně přišla Gucci II. docela dobrá, i když možná příliš průrazná, ale rázem ji začala nosit celá dámská sekce pražské ruské a ukrajinské komunity :D , a tím veškeré mé sympatie k vůni skončily. Jako náhrada mě napadá možná … Apparition (Ungaro) ?

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 29.08.11 18:41

Tak s ruskou, ani ukrajinskou komunitou se nijak výrazně nestýkám, pročež mi to může být jedno, ale docela se tomu divím, protože se mi zdálo, že vykupují spíš Madeleine 8)

Apparition se mi osobně jeví jako odlišná vůně… :conf:

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 29.08.11 18:42
pipisek píše:
Garfield píše:
Mě Gucci EdP II připomínala Rykiel Woman, ale EDT! Měla jsem i vzorek EDP a to už nee. EDT byla taková svěžejší, kyselejší jako rybíz v Gucci EdP II.
:idea: tu neznám, zkusím očmuchat :wink:

mihapiha
Nevyléčitelná závislačka 1013 příspěvků 29.08.11 21:40

Po LB má druhá svěží vůně a je krásna, musím říct,že mi teda bude chybět a asi si jí nakoupím do zásoby. Je velmi povedená, a hlavně není tuctová. Jsem jí snad na nikom ještě nepotkala, zatím co LB,Chloé, DKNY, I Love Love, Eclat ano…

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 74 vzorků V tužebníku 7 parfémů

elisa
Parfémová maniačka 584 příspěvků 07.09.11 00:10

Na mně se naprosto identicky rozvoní LPRN, zkoušela jsem několikrát na jednu ruku Gucci II, na druhou LPRN a po chvíli byly k nerozeznání, ovšem nevím, jak tomu bude na jiné kůži. A další, ale naprosto stejná vůně, je Aigner Too Feminine spring, ale u ni nevím, zda je ještě k sehnání.

Na poličce 19 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist