Co místo Stella In Two - Peony?

mirka81 02.11.11 06:56

Co místo Stella In Two - Peony

Tak mi brzo skončí Stella In Two - Peony - asi jí už neseženu - co je hodně podobné? Čím bych jí mohla nahradit? Díky :-)) :think: :?:

Reklama

jerry 02.11.11 08:59

Jo, to bude těžké - jsou vůně, za které se náhrada najít prostě nedá.
Možná by stála za úvahu Euphoria Blossom (ale identická vůně to není).

radulllinka 02.11.11 13:21

ne tak ta jí moc podobná dle mě není..
addict 2 summer peonies taky moc ne
nejblíže je dle mne AA pivoine magnifica,ale stejná není..je to taková letnička,ale pivoňka je tam asi nejhezčí
nebo pak Elle ale tam je už i pačuli..

jerry 02.11.11 13:24

Taky jsem nic nepsala o podobnosti, ale o hledání náhrady :wink:

Podobná vůně podle mě totiž žádná není…kombinace růže + pivoňka se moc spolu nevyskytuje.

mirka81 02.11.11 13:40

Achich…proč musí taková pěkná vůně skončit…Zase je docela zábava hledat nové a ještě lepší…
Ta AA mě lákala, ale celkově vůbec tyhle vůně nedrží tak nevím…Ani se mi moc nechce zkoušet…Je to slábrďa. Stella voní dlouho a intenzivně…A co Angel pivoňkovej?

jerry 02.11.11 14:04

Ale tu AA vyzkoušej - ne všechny AA jsou nedržáky. Navíc s nimi mám zkušenost, že v chladu drží líp než v teple.
Nezoufej - nikdy nevíš, na co narazíš :wink:

A ještě mě napadla Pivoine Flora od L´Occitane EdT (EdP ne - ta je odlišná) - to je směs růží a pivoněk (akorát výdrž je slabší).

mirka81 02.11.11 14:10
Tak vyzkouším a tu od L´occitane jsem chtěla zkusit, ale nikde jsem na ní nenarazila.. Budu hledat dál :-))
jerry píše:
Ale tu AA vyzkoušej - ne všechny AA jsou nedržáky. Navíc s nimi mám zkušenost, že v chladu drží líp než v teple.
Nezoufej - nikdy nevíš, na co narazíš :wink:A ještě mě napadla Pivoine Flora od L´Occitane EdT (EdP ne - ta je odlišná) - to je směs růží a pivoněk (akorát výdrž je slabší).
Bonnie1 02.11.11 14:37
jerry píše:
Jo, to bude těžké - jsou vůně, za které se náhrada najít prostě nedá.
Možná by stála za úvahu Euphoria Blossom (ale identická vůně to není).

obě jsem používala a já bych to jako „náhradu“ viděla taky celkem na euphorii. AA teda vůbec ne:-(

Darya 02.11.11 19:24

Mně přijde právě YSL Elle docela podobná Stelle In Two Peony. AA Pivoine Magnifica je pro mě příliš sladce fialková…

radulllinka 03.11.11 09:26

Angel peony no zaláeží jestli máš ráda Angel,tak moc velký rozdíl tam není..je o kapku jemnější trošku pivoňky cítím bohužel,ale spíše převládá ten karamel a pačuli..možná to někdo cítí jinak,je to dle mě
ale to se Stellou nemá moc společného..bohužel náhrada plnohodnotná asi nebude..
Chtěla bych někde sehnat ještě Love in paris pivoine,ale tak se už nedělá a taky nikde není,takže jako náhrada taky moc nefunguje..
zkus i tu Elle

jerry 03.11.11 10:08

Možná by za pokus stálo zkombinovat třeba klasickou Stellu s nějakou pivoňkou (např. Pur Désir de Pivoine) :think:

Dagmarr 17.11.11 21:00

Souhlasím s YSL Elle. Je dost podobná.
A Stellu přestříknout nějakou čistou pivoňkou zkusím taky.
Mám totiž stejný problém.

Pivoňku jsem viděla v Rocherovi a myslím že i v Marks Spencru.

mimi 20.11.11 12:58

neviem sice ako stella peony vonia, ale pivonka je aj v gucci envy me..

LadyH 16.12.11 21:34

Díky za tip!

Díky za ten link!No super!! :potlesk: :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist