Co na dokonalou pleť...

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 27.01.12 13:58
Co na dokonalou pleť...

Holky zakládám toto téma, i když nevím, jestli se chytne. O kosmetice je hodně konkrétně zaměřených vláken a dle mého názoru by bylo zajímavé téma, kde bychom si sdělovaly různé kosmetické vychytávky, novinky, co kdo vyzkoušel mimo běžné drogérkové značky. Taková všehochuť. Jako například vedle v diskuzi o makeupu se začaly rezebírat BB krémy, což jsem pořádně ani nevěděla, že něco podobného existuje.
Přídáte se? :)

Na poličce 39 parfémů 5 miniatur 47 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 13 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 76 Další »
Reakce:

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 27.01.12 14:22

Jasně! Kosmo tipů není nikdy dost :D

Mně třeba hrozně zaujal ten tvůj návod s roztokem vitamínu C. Když dovolíš, budu tě citovat:

„…ten roztok s vit C se dělá jednoduše. Do 100 ml vody zamícháš 1- 2 čajové lžice čistého práškového vit.C. Něco z toho odliješ do tělového mléka tak, aby z mléka nebyla voda, takže přiměřeně, zbytek používáš na pleť po čištění. Roztok vydrží v lednici tak 14 dní, pak ztrácí účinnost. Dává se do tmavé flaštičky s umělohmot. uzávěrem, pak se ještě zabalí do alobalu, aby se vyloučila možnost, že se tam dostane světlo. Vit C zpevňuje pokožku, pomáhá vytvářet kolagen, působí proti skvrnám a hlavně rozjasńuje a pod očima vyhlazuje, ale tam opatrně. Je potřeba si vyzkoušet koncentraci, někomu stačí jedna lžička do vody. Já si dělám 1 lžičku do 50 ml vody. Beru to druhý měsíc a je to znát. Až budeš mít chvilku, podívej se na to video, je tam více tipů. …na rozjasnění pleti mohu doporučit. Aspoň vyzkoušej. Jednoduché věci jsou kolikrát účinnější než předražené značkové výrobky.“

Jen už zase nemám odkaz na to video. Nikdy to tam v těch příspěvcích nemůžu najít a neuložila jsem si ho. Máš?

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 27.01.12 14:34

Já čerpala z tohoto videa: http://www.youtube.com/watch?…
Ta ženská mě naprosto uchvátila, začala jsem pečovat o pleť podle jejího návodu, výsledky lze vidět. Večer se mažu jako poslední vrstvou http://www.boots.com/…50ml_955391/, protože Healing cream nemohu sehnat,je to fajn. Pleť je hebčí, jemnejší na dotyk.
Samozřejmě nové výrobky testuji dál a ráda. :mrgreen:

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 27.01.12 14:42

Evi, kde jsi? :mrgreen: Co máš všechno vyzkoušeného za poslední rok, abychom věděly, o co jsme přišly? A co tě hodně zklamalo?

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 28.01.12 13:19

Tak včera jsem strávila večer hledáním nejlepšího BB krému. Nejlepším myslím, aby byl přirozený. Objednala jsem si od BRTC tento http://www.ebay.com/…320686599685?…. Vyzkouším, pak napíši dojmy.
Vybírala jsem i pro pubertání dceru. Pro tu bude nejlepší tento http://www.ebay.com/…320685628942?…
Zatím akné udržujeme v přijatelné formě pomocí kosmetiky Murad, ta mně kdysi, když mně vyrašilo dospělácké akné a nezabral ani laser, velice pomohla, je super,k tomu máme šnečí krém a lokálně ji mažu ještě pastou s bílým ichthamolem z řady Icare.

eva1960
Učednice 230 příspěvků 28.01.12 20:21

ahojte
aangie nevím, co bys ráda věděla. Za poslední 2-3 roky jsem vyzkoušela
NV Perricone
Philosophy
Erno Laszlo
Dr. Brandt
co můžu vřele doporučit rovněž je od Biothermu Skin vivo (vynikající)
Prada - nesedělo mi jejich pidi mini balení na 1 použití (takové mističky)
Vynikající Triactiline
Laneige - konkrétně Water sleeping
vlastnoručně míchané krémy s Peptidy

no a nyní jsem na SK II

(vlastně za posledních 5 let) tak často krémy zase netřídám.

Příspěvek upraven 28.01.12 v 20:26

Na poličce 3 parfémy 1 miniatura 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 0 parfémů

eva1960
Učednice 230 příspěvků 28.01.12 20:22

vybírám podle recenzí, kupuji na ebay.
Když jsem před pár lety zjistila, kolik peněz jsem nechala v přípravcích od Sisley a že bych za to už měla dva facelifty - tak už nikdy víc. Ne že by Sisley nebyla kvalitní to ano, ale ani krém za 9.000 jako je Sisleya prostě novou tvář nevytvoří.

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 28.01.12 20:33

Evi, zajímá mě Laneige, míchané krémy i to SK II. O Laneige jsem četla recenze, někdo psal zázrak, někdo nic moc, tak nevím. Míchané krémy jsou zajímavá kapitola sama o sobě, s peptidy to může být pecka. Sk II zatím neznám vůbec.
Já ještě pokračuji i s UNT, kupuji si Lift fermete a Age Erase. To je všechno, nikdy jsem nějaké markantné výsledky neviděla, ale snažím se jim věřit. :mrgreen:

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 28.01.12 20:34

Zajímal by mě nějaký fakt dobrý krém na oči.

Bea
Parfémová maniačka 939 příspěvků 28.01.12 22:08
aangie píše:
Já čerpala z tohoto videa: http://www.youtube.com/watch?…
Ta ženská mě naprosto uchvátila, začala jsem pečovat o pleť podle jejího návodu, výsledky lze vidět. Večer se mažu jako poslední vrstvou http://www.boots.com/…50ml_955391/, protože Healing cream nemohu sehnat,je to fajn. Pleť je hebčí, jemnejší na dotyk.
Samozřejmě nové výrobky testuji dál a ráda. :mrgreen:

aangie super, hned jsem zkoukla mnoho videí od této ženštiny, mno inspirativní velmi. Jdu schánět práškový vitamín C. A ten zázračný vaselínový krém nakupuješ kde, taky na ebuy?

Na poličce 34 parfémů 2 miniatury 16 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 32 parfémů

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 28.01.12 23:24

Bea, koupila jsem na ebay.uk. Ten, co uvádí ona, je pouze ve Státech. Nevím, jestli je to stejné, ale když ne, podobné určitě. V diskuzi pod videem psala nějaká holka z Anglie, že ten Healing krém nemůže sehnat, že v Anglii je jenom ten Soothing a ona se nevyjádřila, že by to s ním nešlo. Já se bála, co mi to udělá s očima, mám je dost citlivé, kolikrát jsem otekla po očních krémech. A nic, v pohodě, ráno mám pleť jak dětskou prdélku, je to fajn pocit. Zkoušela jsem ho i jako podklad pod makeup, taky dobrý. Perfektně hydratuje, vůbec nemastí a i póry jsou v pohodě.

eva1960
Učednice 230 příspěvků 29.01.12 10:38

od Laneige mám Water sleeping pack
http://www.laneige.com/…r_detail.jsp?…

je to hodně hodně hydratující gel, ted v zimním období ho používám na noc, velmi rychle se vsákne, nelepí a plet je hydratovaná a ráno svěží.
svojí otázkou jsi mě přiměla otevřít stránky laneige a ostatní přípravky i na anti-aging vypadají zajímavě. Kromě toho tam mají i makeupy, možná by stálo za vyzkoušení. Ono vůbec asijská kosmetika slaví velký boom.

k výčtu značek, které jsem vyzkoušela ještě patří Cellular cream od Peter Thomas Roth a sérum s dračí krví

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 29.01.12 10:51

Další dobrá vychytávka jsou khajalové oční linky ve formě kužele "BIOTIQUE AYURVEDIC ALMOND KHOL KAJAL EYELINER 3g " Jsou přírodní, k výrobě se používají léčivé rostliny, oleje, které příznivě působí i na řasy. Výdrž vynikající, barva černá jak uhel, vhodné na citlivé oči. Dávají se dovnitř oka.
Vypadají takto:http://www.ebay.com.au/…110646230852

eva1960
Učednice 230 příspěvků 29.01.12 11:02

aangie jak jsi přišla na australské stránky ebay? To tedy vidím poprvé ?
a mají ty oční linky i v jiné než černé barvě ?

aangie
Nevyléčitelná závislačka 1857 příspěvků 29.01.12 11:03

Evi, díky. V asijské kosmetice je velký potenciál, reference, co čtu, jsou většinou vynikající. Akorát u nás se kouká na všechno z východu jako na podřadné. Každý, kdo byl v Číně, HK říká, že jsme tady sto let za opicemi. Nejenom technologiemi, ale i vztahy mezi lidmi.Mám kolegu, ten pojede do Číny již potřetí, strašně moc se mu tam líbí, celý rok se na to těší a říká, že kdyby to šlo a neměl zde vazby, chtěl by tam žít. Hlavně kvůli vztahům mezi lidmi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 76 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist