Jakou vůni na rande?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 13.11.08 08:20
co na rande?

holky,to je trapny,ale jdu se poradit s takhle omletym problemem :lol: mam dneska takovy trochu extra rande,ale ne s nikym neznamym,jisty vztah spolu mame..takze vim ze se mu na me libi chanely,ale nevim jestli i dneska po jednom z nich sahnout.zase ho to vubec nerekvapi.a pak mi jeste jednou pochvalil pure,j.sander.jinak se nepamatuju ze by neco rekl a urcite jsem na nej jeste ani vsechno co mam nevytahla :lol: tak co byste poradily z moji policky kdyz chci aby kolem me cely vecer lital s tim jak krasne vonim? :lol: jestli je to dulezity tak je mu lehce pres 30,kravatak to neni ale u zen ma pro eleganci slabost rekla bych.dekuju moc

Na poličce 12 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 13.11.08 08:22

Coco M.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 13.11.08 08:30

Coco nebo Alure, já bych volila Allure :wink:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 13.11.08 08:55

ja to taky vidim na allure,ja ho mam nejoblibenejsi a jemu vim ze se opravdu lib.akorat to nebude nic prekvapivyho,ma ho uz na me nacuchanej.jeste trochu vaham s miraclem,mne se libi,ale zase nema takovej ten noblesni puncik a zdaleka tak dobre nedrzi a kdo vi jestli by se mu to libilo,tu na me nezna jeste

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 13.11.08 09:22

Miracle je dost sladká,podle mého a je to taková tuctová vůnička.S Allura nic nezkazíš :wink:

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 13.11.08 09:31

tak jo,allure a kdybych moc chtela neco sladkyho tak mademoiselle :D dekuju

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 13.11.08 10:17

Mě nepřipadá Mademiselle moc sladká,v parfumerce mi dokonce řekli, že ji prodávají jako nesladkou,když jsem chtěla něco nesladkého :)

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 13.11.08 10:37

coze? :shock: :D mne teda prijde sladka hodne!opravdu peknym zpusobem,ne jako limonada ale proste sladka fakt je dost rekla bych

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25883 příspěvků 13.11.08 10:45

No já nevím, když koukám na tvou poličku, proč ho nepřekvapit nejakým „neChanelem“? Allurů a Coco Mademoisellů může potkat denně zástupy… :( Co třeba D&G Feminine ? :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 13.11.08 10:55

no tu ja jsem prave chtela,mela jsem na ni chute,ale zase mne prijde jako celkem kontroverzni vune,obcas mi nekdo rekne ze to je neco silenyho :lol: je to proste love or hate vune a trochu si rikam ze je to moc risk.komu se ale libi,tomu se libi velmi :) a jinak ja uz vazne nevim,nou nechci,ta mi prijde tak nejak moc mirna a skoro uspavaci.jeste mam zbytecek issey myiaka ale to je ten samy problem jako s tou DG.a to vis ze vim ze na chanelech nic moc originalniho neni..no i kdyz u takhle mladych holek mozna trosku jo :D clovek to neceka..a chloe uz na me myslim citil a nic nerikal,achjoo

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 13.11.08 11:04

Myslím si,když si vezmeš něco,co běžně nenosíš a přítel na to není zvyklý,tak to musí okamžitě zaregistrovat.Já bych si právě vzala něco kontroverzněj­šího,aby si toho všimnul. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 13.11.08 11:06

ale ja nechci aby si jen vsimnul ale aby byl jak lev vypustenej z klece :lol: to zas u tech chanelu vim ze se mu proste fakt libi za vsech okolnosti a navic se podle nej i ke mne hodi(jak se to jako pozna? :lol: )

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25883 příspěvků 13.11.08 11:06

Ale jo, nic proti novějším Chanelům … to jen že sama dumáš, jestli třeba něco jiného :wink: … Tak se zkus tim DG F navonět, ale jemňoulince. Když mu náhodou nebude úplně příjemná, přežije to. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 13.11.08 11:13

to ja zas musim vonet poradne jinak se necitim dobre:lol: presne jak setu casto omila „hlavne pro sebe“ :D tak to on nakonec prezije vsechno,to je jasny.tu chloe myslite ze urcite ne?ja ani nevim jestli se da spolihat na to ze obecne maji chlapi radi sladky a jedly vune..mne uz tolik chlapu pochvalilo i tu blbou lopezku kde by to clovek necekal 8) ale ty chanely,to je div,jak se libi vsem,pokazdy me to prekvapi

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 13.11.08 11:13

A co třeba Armani Sensi?

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist