Jakou vůni na rande?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 13.11.08 08:20
co na rande?

holky,to je trapny,ale jdu se poradit s takhle omletym problemem :lol: mam dneska takovy trochu extra rande,ale ne s nikym neznamym,jisty vztah spolu mame..takze vim ze se mu na me libi chanely,ale nevim jestli i dneska po jednom z nich sahnout.zase ho to vubec nerekvapi.a pak mi jeste jednou pochvalil pure,j.sander.jinak se nepamatuju ze by neco rekl a urcite jsem na nej jeste ani vsechno co mam nevytahla :lol: tak co byste poradily z moji policky kdyz chci aby kolem me cely vecer lital s tim jak krasne vonim? :lol: jestli je to dulezity tak je mu lehce pres 30,kravatak to neni ale u zen ma pro eleganci slabost rekla bych.dekuju moc

Na poličce 12 parfémů 2 miniatury 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:

Naja
Parfémová maniačka 833 příspěvků 13.11.08 08:22

Coco M.

Na poličce 22 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 25 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 13.11.08 08:30

Coco nebo Alure, já bych volila Allure :wink:

Na poličce 49 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 13.11.08 08:55

ja to taky vidim na allure,ja ho mam nejoblibenejsi a jemu vim ze se opravdu lib.akorat to nebude nic prekvapivyho,ma ho uz na me nacuchanej.jeste trochu vaham s miraclem,mne se libi,ale zase nema takovej ten noblesni puncik a zdaleka tak dobre nedrzi a kdo vi jestli by se mu to libilo,tu na me nezna jeste

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 13.11.08 09:22

Miracle je dost sladká,podle mého a je to taková tuctová vůnička.S Allura nic nezkazíš :wink:

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 13.11.08 09:31

tak jo,allure a kdybych moc chtela neco sladkyho tak mademoiselle :D dekuju

Popelka
sv. Parfema z Kecálburgu 3440 příspěvků 13.11.08 10:17

Mě nepřipadá Mademiselle moc sladká,v parfumerce mi dokonce řekli, že ji prodávají jako nesladkou,když jsem chtěla něco nesladkého :)

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 13.11.08 10:37

coze? :shock: :D mne teda prijde sladka hodne!opravdu peknym zpusobem,ne jako limonada ale proste sladka fakt je dost rekla bych

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 13.11.08 10:45

No já nevím, když koukám na tvou poličku, proč ho nepřekvapit nejakým „neChanelem“? Allurů a Coco Mademoisellů může potkat denně zástupy… :( Co třeba D&G Feminine ? :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 13.11.08 10:55

no tu ja jsem prave chtela,mela jsem na ni chute,ale zase mne prijde jako celkem kontroverzni vune,obcas mi nekdo rekne ze to je neco silenyho :lol: je to proste love or hate vune a trochu si rikam ze je to moc risk.komu se ale libi,tomu se libi velmi :) a jinak ja uz vazne nevim,nou nechci,ta mi prijde tak nejak moc mirna a skoro uspavaci.jeste mam zbytecek issey myiaka ale to je ten samy problem jako s tou DG.a to vis ze vim ze na chanelech nic moc originalniho neni..no i kdyz u takhle mladych holek mozna trosku jo :D clovek to neceka..a chloe uz na me myslim citil a nic nerikal,achjoo

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 13.11.08 11:04

Myslím si,když si vezmeš něco,co běžně nenosíš a přítel na to není zvyklý,tak to musí okamžitě zaregistrovat.Já bych si právě vzala něco kontroverzněj­šího,aby si toho všimnul. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 13.11.08 11:06

ale ja nechci aby si jen vsimnul ale aby byl jak lev vypustenej z klece :lol: to zas u tech chanelu vim ze se mu proste fakt libi za vsech okolnosti a navic se podle nej i ke mne hodi(jak se to jako pozna? :lol: )

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 13.11.08 11:06

Ale jo, nic proti novějším Chanelům … to jen že sama dumáš, jestli třeba něco jiného :wink: … Tak se zkus tim DG F navonět, ale jemňoulince. Když mu náhodou nebude úplně příjemná, přežije to. :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Arome Eliška
Učednice 46 příspěvků 13.11.08 11:13

to ja zas musim vonet poradne jinak se necitim dobre:lol: presne jak setu casto omila „hlavne pro sebe“ :D tak to on nakonec prezije vsechno,to je jasny.tu chloe myslite ze urcite ne?ja ani nevim jestli se da spolihat na to ze obecne maji chlapi radi sladky a jedly vune..mne uz tolik chlapu pochvalilo i tu blbou lopezku kde by to clovek necekal 8) ale ty chanely,to je div,jak se libi vsem,pokazdy me to prekvapi

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 13.11.08 11:13

A co třeba Armani Sensi?

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist