Co na tábor??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

enes1
Učednice 68 příspěvků 18.06.11 13:37
Co na tábor??

Ahoj, jedu na tábor jako vedoucí a uvažuju nad nějakým odstřikem..bude to v přírodě a určitě ve sportovním oblečení, tak přemýšlím,co dokoupím…zatím uvažuju nad Sun a Mandarine Basilic…co byste si vzali vy?:-)

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

barbucha  18.06.11 13:57

Repelent :mrgreen:

Uživatel je onlineLeisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 18.06.11 14:00

Já bych vzala nějakou svěží kolínskou (4711, skoro jakoukoliv Guerlanovic, nějakej Florascent…), Allegorii klidně taky (mandarinka je prima, ale můj favorit by byla Gentiana nebo Pampleluna) a na spešl příležitosti na večer něco......svůdnýho ne, to se na tábor fakt nehodí, ale třeba chypré nějaký? Vol de Nuit asi.....

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Uživatel je onlineLeisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 18.06.11 14:02
barbucha píše:

Jo, ten je prima :-) A já na akce v přírodě používám levandulovou vodu s přídavkem lemongrasu, což jakžtakž funguje. A tím jsme vpodstatě u klasické kolínské… 8) :wink:

enes1
Učednice 68 příspěvků 18.06.11 14:22
Leisha píše:
barbucha píše:
Jo, ten je prima :-) A já na akce v přírodě používám levandulovou vodu s přídavkem lemongrasu, což jakžtakž funguje. A tím jsme vpodstatě u klasické kolínské… 8) :wink:

to bych mohla rovnou toho Diesla (myslím Plus femmine?), co některým voní jako biolit, ne? :D

slniecko
sv. Parfema z Kecálburgu 6187 příspěvků 18.06.11 14:27

Ja si na taketo „prirodne“ akcie bravam eau des merveilles

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Uživatel je onlineLeisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 18.06.11 14:28

Ech :speechless: …no, zkus ji (teda toho Diesela myslím). Já bych asi umřela dřív než ti komáři :mrgreen:

(jo, a na osoby postříkané Amor Amor útočej včely. Dva případy potvrzeny. Tudíž bych ji do přírody taky nebrala :lol: )

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 19.06.11 10:03

Citrusy, levandule a taky kadidlo by mohlo mít off-efekt. Vyhnula bych se ovocím.

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 19.06.11 12:52

Strávila jsem právě týden v přírodě s Aquasenses a byla moc fajn. Oblečení jemně vonělo a mohla jsem se s tím polít.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Fleur  19.06.11 13:41

Aquasenses je určitě dobrá volba! Potom třeba ještě Truth, CK One, A Scent, Story, nově přeformulovaná O de Lancome (není už tak ostře chypré). Z dražších a hůř dostupných Eau de l´Artisan.

barbucha  19.06.11 15:17
Leisha píše:(jo, a na osoby postříkané Amor Amor útočej včely. Dva případy potvrzeny. Tudíž bych ji do přírody taky nebrala :lol: )

Na všechno s vanilkou :?

Uživatel je onlineLeisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 19.06.11 16:26

Podle mejch zkušeností ne tak docela - guerlaní vanilka je v pohodě (Cuir Beluga, Shalimar a Gentiana otestovány i při vrtání se v úlu a včely si stěžovaly jen tak normálně), ale holčina politá Amorem dostala dvě žihadla, a to byla na druhém konci zahrady a včelám zrovna nikdo nic nedělal. A další taky nestíhala prchat :conf:

Anebo jsou včely extra hodný na mě osobně :lol: (ale v Amoru na ně kvůli tomu zkusmo nepůjdu, bo se mi vůbec nelíbí…a taky teda bych na to radši nespolíhala 8) )

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 20.06.11 12:10

Na tábor já osobně většinou neberu nic… Max. odstřik Thé Vert, letos plánuju ještě tělový sprej Alverde grep a kiwi… Jinak nic, nemá to smysl (aspoň pro mě ne)… Nehledě na to, že kombinace čehokoli a kouře od ohýnku bývá vždycky taková nic moc…

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

evelyn
Učednice 63 příspěvků 20.06.11 14:55

levandule + citron, jojo

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

enes1
Učednice 68 příspěvků 23.06.11 16:35

moc všem děkuji.něco z toho vyberu…(hodně mě teda tedka láká zelený čaj od Rochera,mají ho v akc :) )

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist