Co na třídní sraz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 15.12.08 21:09
Co na třídní sraz?

Holky poraďte jakou vůni na sraz se spolužáky po dlouhých letech? Samozřejmě něco, co každého okouzlí, ale nebude obtěžovat a přežije v zakouřené restauraci :)
Mám ráda sladší vůně jako například Kenzo - Jungle L'Élephant, Kenzo - Kenzo Amour,Thierry Mugler - Angel,
Burberry - Brit, Calvin Klein - CK In 2U Her ......

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.12.08 21:11

Já měla na srazu po deseti letech od maturity (teď v květnu) Hypnotic. Přežil večer, celou noc na diskotéce, kde bylo zakouřeno, a úspěch měl taky :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 15.12.08 22:58

já myslím, že Amour by přežít mohl. Trochu zakouřený je už sám o sobě.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 15.12.08 23:04

Taky bych si vybrala Kenzoamour.

Angel ne-e. Mám zkušenost, že na každém srazu se minimálně jeden objeví :twisted: . (V horším případě imitace).

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.12.08 23:11

Tak v naší bývalé třídě to nehrozí. Většinou to moc neumím identifikovat, ale bývají to vůně okurkové, melounové, citrusové… Dost mi to splývá, ale s Angelem tam zatím nikdo nepřišel :) Takže s Hypnoticem jsem vyvolala docela rozruch :wink: A na příští třídní sraz beru Angela :lol:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 15.12.08 23:15

Tak já mám po 3 srazech (1 x se ZŠ, 2 x se SŠ) zkušenost, že Angel se vždycky objevil. (V místní „parfumérce“ kromě Gucci, Moschino a Light Blue s Angelem snad nic jiného nevedou. :-D).
Hypnotic jsem ještě nezaznamenala, ale věřím, že dokáže bývalým spolužákům připravit perné chvilky :twisted: :wink:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.12.08 23:22

:) On je hlavně Hypnotic i trochu kouřový, a i když není těžký, prostě to řádění přežil :) Krásně kouřový je třeba taky Bvlgari Black, jenže… Ze všech Bvlgari má asi nejlepší výdrž, ale nevím, jak by obstál ve víru nočních radovánek :)

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 15.12.08 23:32

V tomhle ohledu Black na Hypnotic Poison nemá, to je fakt.

Já byla v sobotu v parfumerce a jen tak cvičně jsem si navoněla papírek Hypnoticem - a dnes jsem celý den k němu v práci čichala (pořád intenzivně voněl). Ach jo, Hypnotic se mi zalíbil. A to tak, že velmi. :oops:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.12.08 23:55

Páč je krásný :)

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 15.12.08 23:56

:D Je!

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2935 příspěvků 16.12.08 08:12

Já jsem měla na posledním srazu Narcisa Rodrigueze :wink: hodně dobrý a rozhodně ho nikdo jiný neměl.

Na poličce 111 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7256 příspěvků 16.12.08 08:17

Na posledmím srazu Addict, předtím Organza Indecence. Oboje s dobrými ohlasy, zvláště Organza

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 16.12.08 13:30
klubko píše:
Tak v naší bývalé třídě to nehrozí. Většinou to moc neumím identifikovat, ale bývají to vůně okurkové, melounové, citrusové… Dost mi to splývá, ale s Angelem tam zatím nikdo nepřišel :) Takže s Hypnoticem jsem vyvolala docela rozruch :wink: A na příští třídní sraz beru Angela :lol:

Tak u nás ani žádna parfumerka není a v dogerce mají minimální výběr, nenarazila jsem tam ani na Angela ni na Hypnotic, tak se na srazu asi stejné vůně nebudou vyskytovat víckrát.
U Angela mám problém s tím, že se mi po nějaké době z té vůně zvedne žaludek. Přitom pro nos je to nádherná vůně, ale žaludek to prostě nebere :cry: , tak mám obavy, abych pak nebyla pro ostatní příčinou nevolnosti :D

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 16.12.08 14:26

Jestli tě Angel nadzvedává tak zkus možná Innocent. Já bych ještě radila Addict a Kenzo Amour je taky dobrá volba, přežije hodně, výdrž velká.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 16.12.08 23:03
atyzek píše:
Jestli tě Angel nadzvedává tak zkus možná Innocent. Já bych ještě radila Addict a Kenzo Amour je taky dobrá volba, přežije hodně, výdrž velká.

Innocent je kupodivu v pohodě a Kenzo Amour vyloženě miluju.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist