Co na třídní sraz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 15.12.08 21:09
Co na třídní sraz?

Holky poraďte jakou vůni na sraz se spolužáky po dlouhých letech? Samozřejmě něco, co každého okouzlí, ale nebude obtěžovat a přežije v zakouřené restauraci :)
Mám ráda sladší vůně jako například Kenzo - Jungle L'Élephant, Kenzo - Kenzo Amour,Thierry Mugler - Angel,
Burberry - Brit, Calvin Klein - CK In 2U Her ......

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.12.08 21:11

Já měla na srazu po deseti letech od maturity (teď v květnu) Hypnotic. Přežil večer, celou noc na diskotéce, kde bylo zakouřeno, a úspěch měl taky :wink:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 15.12.08 22:58

já myslím, že Amour by přežít mohl. Trochu zakouřený je už sám o sobě.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 15.12.08 23:04

Taky bych si vybrala Kenzoamour.

Angel ne-e. Mám zkušenost, že na každém srazu se minimálně jeden objeví :twisted: . (V horším případě imitace).

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.12.08 23:11

Tak v naší bývalé třídě to nehrozí. Většinou to moc neumím identifikovat, ale bývají to vůně okurkové, melounové, citrusové… Dost mi to splývá, ale s Angelem tam zatím nikdo nepřišel :) Takže s Hypnoticem jsem vyvolala docela rozruch :wink: A na příští třídní sraz beru Angela :lol:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 15.12.08 23:15

Tak já mám po 3 srazech (1 x se ZŠ, 2 x se SŠ) zkušenost, že Angel se vždycky objevil. (V místní „parfumérce“ kromě Gucci, Moschino a Light Blue s Angelem snad nic jiného nevedou. :-D).
Hypnotic jsem ještě nezaznamenala, ale věřím, že dokáže bývalým spolužákům připravit perné chvilky :twisted: :wink:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.12.08 23:22

:) On je hlavně Hypnotic i trochu kouřový, a i když není těžký, prostě to řádění přežil :) Krásně kouřový je třeba taky Bvlgari Black, jenže… Ze všech Bvlgari má asi nejlepší výdrž, ale nevím, jak by obstál ve víru nočních radovánek :)

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 15.12.08 23:32

V tomhle ohledu Black na Hypnotic Poison nemá, to je fakt.

Já byla v sobotu v parfumerce a jen tak cvičně jsem si navoněla papírek Hypnoticem - a dnes jsem celý den k němu v práci čichala (pořád intenzivně voněl). Ach jo, Hypnotic se mi zalíbil. A to tak, že velmi. :oops:

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 15.12.08 23:55

Páč je krásný :)

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 15.12.08 23:56

:D Je!

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 16.12.08 08:12

Já jsem měla na posledním srazu Narcisa Rodrigueze :wink: hodně dobrý a rozhodně ho nikdo jiný neměl.

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 16.12.08 08:17

Na posledmím srazu Addict, předtím Organza Indecence. Oboje s dobrými ohlasy, zvláště Organza

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 16.12.08 13:30
klubko píše:
Tak v naší bývalé třídě to nehrozí. Většinou to moc neumím identifikovat, ale bývají to vůně okurkové, melounové, citrusové… Dost mi to splývá, ale s Angelem tam zatím nikdo nepřišel :) Takže s Hypnoticem jsem vyvolala docela rozruch :wink: A na příští třídní sraz beru Angela :lol:

Tak u nás ani žádna parfumerka není a v dogerce mají minimální výběr, nenarazila jsem tam ani na Angela ni na Hypnotic, tak se na srazu asi stejné vůně nebudou vyskytovat víckrát.
U Angela mám problém s tím, že se mi po nějaké době z té vůně zvedne žaludek. Přitom pro nos je to nádherná vůně, ale žaludek to prostě nebere :cry: , tak mám obavy, abych pak nebyla pro ostatní příčinou nevolnosti :D

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 16.12.08 14:26

Jestli tě Angel nadzvedává tak zkus možná Innocent. Já bych ještě radila Addict a Kenzo Amour je taky dobrá volba, přežije hodně, výdrž velká.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 16.12.08 23:03
atyzek píše:
Jestli tě Angel nadzvedává tak zkus možná Innocent. Já bych ještě radila Addict a Kenzo Amour je taky dobrá volba, přežije hodně, výdrž velká.

Innocent je kupodivu v pohodě a Kenzo Amour vyloženě miluju.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist