Čo na vlnité vlasy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 18.04.11 15:33
Čo na vlnité vlasy?

Tie čo máte tiež vlny na hlave, či už prírodné, alebo umelé, čo používate, aby boli spojené? Nejaký lesk, mlieko, sprej, vosk… čo sa neoplachuje, len sa to proste nastrieka na hlavu a vlny sú krásne spojené a žiadny „chemlon po zásahu el. prúdom“
Kedysi bol taky zelený Sunsilk, ten bol super, samozrejme sa už nevyrába…
Poradíte?

Na poličce 85 parfémů 14 miniatur 19 odstřiků 110 vzorků V tužebníku 7 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 18.04.11 15:56

zajtra ti prinesiem nieco vyskusat :wink:

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 18.04.11 16:18

Vlasy mám přirozeně vlnité a nosím je spíš rovné. Když chci ale podpořit přirozené vlny, používám většinou pěnové tužidlo Taft Curl. A dobrá je taky Balea sprej pro vlnité vlasy. Za málo peněz hodně muziky. Vlny pak drží hezký tvar a nepůsobí rozcuchaně.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 18.04.11 16:19
Zyra píše:
zajtra ti prinesiem nieco vyskusat :wink:

teším.:banana:

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 18.04.11 16:20
klubko píše:
Vlasy mám přirozeně vlnité a nosím je spíš rovné. Když chci ale podpořit přirozené vlny, používám většinou pěnové tužidlo Taft Curl. A dobrá je taky Balea sprej pro vlnité vlasy. Za málo peněz hodně muziky. Vlny pak drží hezký tvar a nepůsobí rozcuchaně.

tú baleu som skúšala a nevyhovuje mi, mám vlasy ako od lepidla :( To druhé som ešte neskúšala… ja keď si vlasy aj vyžehlím, tak za hodinu už sú zasa vlnité :angry:

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 18.04.11 16:41

Redken na vlnité vlasy _ Fresh Curl a po umytí vetřít pěnové tužidlo a načechrat.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 18.04.11 17:56
Evulik píše:
klubko píše:
tú baleu som skúšala a nevyhovuje mi, mám vlasy ako od lepidla :( To druhé som ešte neskúšala… ja keď si vlasy aj vyžehlím, tak za hodinu už sú zasa vlnité :angry:

Jo takhle, Ty hledáš něco, co vlnitým vlasům dopomůže k tomu, aby byly rovné?
Tak myslím, že dobré je nějaké vyhlazovací mléko od L´oreál, je určeno k ošetření vlasů před tepelnou úpravou jako foukání a žehlení. Má růžový obal.
K tomuto účelu mám taky Redken Smooth Down Heat Glide, je to takový olejíček, který se může dát jak do vlhkých, tak suchých vlasů. Stačí hodně malé množství (jinak už mastí), takže vydrží opravdu dlouho.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 18.04.11 20:23

jaj nie, rovné nechcem, asi som sa zle vyjadrila :) skúšala som žehliť, ale nemalo to dlhé trvanie a nechcem si ničiť vlasy, len aby boli hodinu rovné :D

hľadám niečo, aby boli tie kučery pokope…lebo ja keď si umyjem vlasy a nechám voľne vysušiť, tak mám hlavu jak po výbuchu… tak ako niekto musí použiť kilo tužidla, aby mal bohatý účes, tak ja potrebujem niečo, aby mi to splaslo… a to niečo hľadám :)

Evženie
Znalkyně 359 příspěvků 18.04.11 20:52

Vlny chtějí hydrataci, tedy vodu, a to odstátou nebo s kyselým pH, třeba dešťovou. Osobně mám rozprašovač, který umí dělat krásně jemnou mlhu, a do něj si dávám odstátou vodu. Po umytí a usušení, když to vypadá na chemlon nebo poletující katastrofu, narosím si hlavu a načechrám prsty. Nefénovat. Vlasy se samy srovnají do hladkých kudrn, tedy aspoň mně a aspoň když je správná konstelace hvězd. :-)

Jinak používám pěnové tužidlo Baléa na vlny, které se mi taky osvědčilo, ale jen málo a do vlhkých vlasů. A když se fénuju, tak nikdy ne do sucha, vždycky nechám doschnout přirozeně, nebo použiju rozpračovač, viz výše.

Na poličce 27 parfémů 25 miniatur 0 odstřiků 141 vzorků V tužebníku 7 parfémů

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 18.04.11 21:52

Mne keď sa este donedávna chcelo preparovať chemicky, tak som testovala kadečo, ale najspokojnejšia som bola s Loreal Professionel Curl sprej a ešte bol ok krém Osis Twin Curl
Sesterka, čo má vlasy husté a vlnité, že jej schnú pol dňa používa komplet radu na vlnité vlasy KMS

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 19.04.11 08:16
emily píše:
Mne keď sa este donedávna chcelo preparovať chemicky, tak som testovala kadečo, ale najspokojnejšia som bola s Loreal Professionel Curl sprej a ešte bol ok krém Osis Twin Curl
Sesterka, čo má vlasy husté a vlnité, že jej schnú pol dňa používa komplet radu na vlnité vlasy KMS

A to je čo to KMS? :shock: Poznám len skratku PMS :)

emily
Nevyléčitelná závislačka 1779 příspěvků 19.04.11 12:39
Evulik píše:
emily píše:
A to je čo to KMS? :shock: Poznám len skratku PMS :)

v zahraničí veľmi známa značka - http://www.kmscalifornia.com/#… … en-shampoo

ich produkty sa dajú v pohode objednať z napr. feelunique, len cena je trochen vyššia http://www.feelunique.com/…ornia/curlup

No tu je Loreal http://www.kadernicke-potreby.com/styli … Flang%3Dsk

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 116 vzorků V tužebníku 11 parfémů

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 19.04.11 14:12

aha, ďakujem za objasnenie, ten Loreal si asi objednám, ale to zo zahraničia žiaľ nemám ako platiť, takže nič… a v bežných drogérkach sa asi nič ozaj kvalitné kúpiť nedá, čo? :conf:

Zyra
sv. Parfema z Kecálburgu 5311 příspěvků 19.04.11 14:15

v drogerkach nie, ale u kaderniciek ano

Na poličce 30 parfémů 15 miniatur 9 odstřiků 43 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 20.04.11 20:41
Evulik píše: …tak ako niekto musí použiť kilo tužidla, aby mal bohatý účes, tak ja potrebujem niečo, aby mi to splaslo… a to niečo hľadám :)

Kerastase řada Oleo-Curl - pomohla mně a dokonce i kamarádce, co měla originál afro…teď má lesklé kudrny… :D http://cz.strawberrynet.com/haircare/ke … 42/#DETAIL

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist