Co namísto Lacoste - Pour Femme?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Majka76
Učednice 61 příspěvků 06.04.10 18:03
Co namísto Lacoste - Pour Femme?

Holky, poraďte prosím, nějakou tutovku, kterou by se dala nahradit Pour Femme od Lacoste. Mamce se líbí samozřejmě pořád, ale já nehci pořád dávat ten samý dárek 8)

Díky!

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 06.04.10 18:15

Z mého pohledu je naprosto jedinečná - a tudíž obtížně nahraditelná (a to jsem ji poznala teprve před půl rokem :oops: ).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

geri
Učednice 160 příspěvků 06.04.10 19:12

Joop - Jette
urcitou podobnost bych mezi nimi videla..
za zkousku nic nedas ;)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 06.04.10 19:15

Máš pravdu - když v JJ odezní ovoce s lékořicí, tak jsou to obě takové „nenápadně elegantní“ vůně.

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 06.04.10 19:17

JOOP Jette je podle mého nosu sladší a ovocnější. Lacoste asi nic nenahradí..

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Majka76
Učednice 61 příspěvků 06.04.10 19:27

Toho jsem se obávala :lol:

Jerry, a co na své poličce bys dala na stejnou úroveň jako je Lacoste?
Ona ta vůně nemusí být ani podobná, spíš aby to byl stejný styl. Já - přiznám se - tenhle typ vůní moc načichaný nemám :oops:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 06.04.10 19:41

To je opravdu těžké - já jsem kolem Lacoste PF roky chodila a neměla jsem ano potřebu ji očichat. A nedávno na ni viky pěla chválu - přičichla jsem - a byla z toho láska na první počich. Typově na poličce nic podobného nemám - možná (ale ber to opravdu jen jako inspiraci) Eau Parfumée au Thé Rouge a Cabaret. Jsou to pro mě taky takové klidné a „hladké“ vůně. Pokud bys je ale chtěla mamince koupit naslepo, tak Cabaret raději bez zkoušení ne (má hodně příznivců, ale i odpůrců a opravdu každému nesedne).

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 06.04.10 19:42

To potvrzuji. Lacoste Pour Femme se mi líbí, ale Cabaret bych si nekoupila… Tak já jdu zvažovat, jestli bych si Lacoste P.F. neměla pořídit, když jste mě teď tak navnadily… :D

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8043 příspěvků 06.04.10 19:56

Dnes jsem ji po dlouhé době vytáhla a celý den sklízela pochvaly, vím že ji tady většina moc nebere, ale nevím čím bych ji nahradila.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5743 příspěvků 06.04.10 19:59
jerry píše:
To je opravdu těžké - já jsem kolem Lacoste PF roky chodila a neměla jsem ano potřebu ji očichat. A nedávno na ni viky pěla chválu - přičichla jsem - a byla z toho láska na první počich. Typově na poličce nic podobného nemám - možná (ale ber to opravdu jen jako inspiraci) Eau Parfumée au Thé Rouge a Cabaret. Jsou to pro mě taky takové klidné a „hladké“ vůně. Pokud bys je ale chtěla mamince koupit naslepo, tak Cabaret raději bez zkoušení ne (má hodně příznivců, ale i odpůrců a opravdu každému nesedne).

Jéé, tak to jsem ráda, že jsem Tě navnadila :) .. Jinak mě ještě napadá, že Lacoste je taková „vysprchovaná“ vůně. Třeba by se mamince mohlo líbit něco z kategorie mýdlovek a sprchovek. Třeba krémová Noa, vymydlená Glow (pokud snese výraznější mýdlo) nebo svěží Hiver - v té je podobně pepřová nota jako v Lacoste, akorát hůř drží.

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Fleur  06.04.10 20:47

Já bych viděla styčné body se Still od Jennifer Lopez (pepř a frézie).

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 06.04.10 21:07

Bráno po složkách - pepř a frézie jsou i v Paco Rabanne Pour Elle, ale ten je rozhodně údernější…

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 07.04.10 09:22

z mého čistě subjektivního pohledu bych při hledání „náhrady“ Lacoste p.F. hledal takovou tu čistou něžnou ženskost (ne ženskost dívky, ale ženy) a našel ji u Perles de Lalique.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 07.04.10 09:25

Fakt? Já tu vůni mám v odstřiku a přijde mi dost specifická… mamuš jí má taky a říká, že voní jak spálená umělohmotné pravítko.
Jinak… nevím, jak voní Lacoste, ale když už Perle, tak trochu podbarvenou Bvlgari Pour Femme :idea: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

melisaa
Nevyléčitelná závislačka 1176 příspěvků 07.04.10 09:31
derad píše:
z mého čistě subjektivního pohledu bych při hledání „náhrady“ Lacoste p.F. hledal takovou tu čistou něžnou ženskost (ne ženskost dívky, ale ženy) a našel ji u Perles de Lalique.

Jak se definuje rozdíl mezi „ženskostí dívky a ženy“? :mrgreen:

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 0 odstřiků 27 vzorků V tužebníku 1 parfém
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist