Co obvykle snídáte?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 10.05.08 14:28
Co obvykle snídáte?

Ať si dáme nějaké tipy! :D

Já většinou jablko a vodu nebo občas meruňkovou přesnídávku smíchanou s nějakými zrníčky musli.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »
Reakce:

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 10.05.08 14:59

Snídám si kafe s mlékem :), pak už v 10-11 hod. si dám něco konkretnějšího.

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Gep
Učednice 218 příspěvků 10.05.08 18:20

Každý den snídám to samé. Hrnek zeleného čaje a hodinu aerobiku.

Na poličce 103 parfémů 1 miniatura 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 10.05.08 19:07

Snídám poměrně hodně :roll: , ráno mívám největší hlad, protože večer se snažím už moc nejíst, na snídani se pak vyloženě těším a pořádně si ji vychutnávám :lol: Buď je to tmavé pečivo se sýrem, musli s jogurtem nebo třeba makový závin, ten miluju, hlavně když je tam víc máku než těsta :wink: K pití černý nebo zelený čaj a později kafčo s mlékem.

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

atyzek
Nevyléčitelná závislačka 1070 příspěvků 10.05.08 19:19

Já dávám zapravdu Veverce, já když se pořádně ráno nenasnídám tak bych přes den asi „chcípala hlady“ :lol:

Snídám celozrnné rohlíky, chléb a na to hlavně sýry. Potom něco sladkého, třeba bábovku, nebo loupáčky a na to ještě máslo a marmeládu. K tomu piju kafíčko s mlékem a medem. A dávám si na čas a užívám si to. Večer už nejím, protože s plným žaludkem nemůžu moc usnout a na snídani se tak víc těším. Pro mě je snídaně nejdůležitější jídlo a ráno toho vlastně sním nejvíc.

Na poličce 31 parfémů 3 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 22 parfémů

katerinka
sv. Parfema z Kecálburgu 2934 příspěvků 10.05.08 19:41

Já taky snídám hodně a ráda, protože pak celej den skoro nejím. Nejraději a skoro každý den zapečený rohlík nebo housku se šunkou a sýrem. A k tomu müsli s pribináčkem. Teď na jaře ještě s čerstvýma jahodama. Na pití černý nebo zelený čaj bez cukru. Mňáááám :D

Na poličce 112 parfémů 11 miniatur 24 odstřiků 30 vzorků V tužebníku 28 parfémů

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4738 příspěvků 10.05.08 20:11

Pořádně snídám jen o víkendu. Jinak od pondělí do pátku je to v sedm kafe s mlékem, v devet jogurt, v jedenáct pomeranč a v jednu oběd. nedisciplinovaná jsem až večer :)

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 10.05.08 22:05
Gep píše:

Hodinu aerobiku - to jsi dobrá!

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 10.05.08 22:24
Ronna píše:
Gep píše:
Hodinu aerobiku - to jsi dobrá!

:shock: Máš můj obdiv.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 10.05.08 22:25

Já snídám každé ráno ovocný salát, posypaný strouhaným kokosem, nebo nasekanými oříšky, mandlemi anebo třeba slunečnicovými semínky.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 10.05.08 22:40

Barbarro, tak takto si představuji ideální snídani, ale většinou nemám čas nebo spíše jsem líná si to dělat.

Jěště si občas dávám rozmačkaný banán s tahini.

Fleur  10.05.08 22:47

Skláním se před hodinou aerobiku i zapečenými rohlíky a ovocným salátem. Já se musím nasnídat asi tak do pěti minut od chvíle, kdy opustím postel, jinak bych padla. Takže pořádnou snídani, ale žádné dlouhé přípravy - nejčastěji si nasypu nějaké kupované musli (asi tak v dvojnásobné dávce, než je doporučovaná) a zaleju mlékem.

ippolita
Parfémová maniačka 826 příspěvků 10.05.08 22:48

vacsinou kavu s mliekom a nieco sladke, briosku, pecivo s nejakou plnkou alebo croissant, pripadne opeceny toast s maslom a dzemom. to je varianta ak vstavam skoro. ked nie, tak nejake musli alebo kornflejksy s mliekom. na ranajky sa tesim vzdy a mam ich najradsej zo vsetkych jedal dna - kvoli tej kave. :)

Na poličce 51 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 11.05.08 07:06

Já snídám podobně jako Oleka - černého turka - jenom s cukrem - dva až tři hrnky - vařím si je najednou a postupně piju. Za mlada jsem k tomu jídávala tatranky, teď už bych z toho měla obavu a kromě toho ráno nemívám vůbec hlad a nejsem schopná do sebe cokoli natlačit. No, v poslední době se snažím do sebe po lžičkách nasoukat alespoň Activii. Nedávno jsem dělala sérii rozhovorů s Petrem Havlíčkem, odborníkem na výživu, z toho pořadu Jste to, co jíte. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí, které jsem vůbec nevěděla a zní velmi logicky a pan Havlíček je fakt sympaťák. No, a rozhodla jsem se jít do sebe a zkusit ráno snídat. On doporučuje obilné kaše. Vydrželo mi to asi týden…jsem ztracený případ… :cry:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 11.05.08 10:18
Kerze píše:
ráno nemívám vůbec hlad a nejsem schopná do sebe cokoli natlačit

Kerze, já jsem nápodobně, prostě nemůžu ráno si něco dát těžšího, a ještě k tomu - jím i pozdě večer, mi to nevadí, když mám hlad - tak jím, když nemám - nejím :), prostě nechci svůj organizmus k něčemu tlačit.
Když náhodou večer se nenajím, tak ráno samozřejmě mám hlad a přípravím si něco dobrého - přílohu a maso se salatem.
Kavy můžu vypít hodně, čaj nepíju, dělá se mi z něho špatně :( asi to bude nějakou jeho složkou (proto parfémy s čajem také nemusím ),
kafe vařím také sama a kupuji různé kvalitní druhy pro turku nebo espresso a ráno mi tak hezké voní :)

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 33 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist