Co plánujete točit v létě 2011

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

enes1
Učednice 68 příspěvků 27.04.11 12:23
Co plánujete točit v létě 2011

Vím,že na téma léto je tu už několik vláken,ale nedalo mi to založit nové :smack: :) myslela jsem si, že se letos vrhnu do tolik v létě chválených gurmánksých vanilkových, jenže minulý pátek u nás bylo opravdu horko,já šla asi hodinu (přes poledne) pěšky domů a v tu ránu moje představa slaďoučkého hypnotiku byla ta tam, asi to bylo i žízní, ale měla jsem pocit,že jediné,co teď potřebuju je polít se něčím „jiskřivě“ svěžím a kyselím.
Jaké vůně plánujete například na: poledne- 35 ve stínu,dusno před bouřkou,večer, k vodě(voníte-li se někdo) nebo v případě, žew vás zachvátí jarně-letní spotování do plavek :D …?

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 27.04.11 12:26

Tak já jsem sice na ty gurmánky ale na koupáky, sport atd do veder nosím od S. Dalího Sea Sun… osvěží, přitom to není typická svěženka, je to krásná meruňkovka, cenove je v pohodě takže se s ní mohu polívat pořád, což mě děsně baví :mrgreen: Jinak dál Hypnotic, Shalimar… ale ty na koupáky a sport nenosím, to mám také raději osvěžení.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

enes1
Učednice 68 příspěvků 27.04.11 12:31

no já si myslím,že ono na ty hypnoticy taky přijde (nevím proč,ale každé léto mě chytá nepředstavitelná chuť na sladké,taky to pak dopadá :D ), nad tím Dalím taky přemýšlím-rozhoduju se mezi ním a AA Pampelune

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 27.04.11 12:34
enes1 píše:
no já si myslím,že ono na ty hypnoticy taky přijde (nevím proč,ale každé léto mě chytá nepředstavitelná chuť na sladké,taky to pak dopadá :D ), nad tím Dalím taky přemýšlím-rozhoduju se mezi ním a AA Pampelune

tak Pamperlune, bohužel, neznám ale určitě je taky moc pěkná. já toho dalího beru taky kvůli té ceně protože ho na sebe leju fakt furt a taky proto, že mi ho hodně lidí pochválilo :)

Jinak já Hypnotic minulé léto vyzkoušela a je to super! Fakt požitek jen musím jen lehce aby okolí nepadlo :mrgreen:

enes1
Učednice 68 příspěvků 27.04.11 12:38
lucil píše:
enes1 píše:

tak Pamperlune, bohužel, neznám ale určitě je taky moc pěkná. já toho dalího beru taky kvůli té ceně protože ho na sebe leju fakt furt a taky proto, že mi ho hodně lidí pochválilo :)

Jinak já Hypnotic minulé léto vyzkoušela a je to super! Fakt požitek jen musím jen lehce aby okolí nepadlo :mrgreen:

no já ten Pampelune taky právě zatím ne :D ale asi to spíš taky vidím na ten Sea sun,jak říkáš,cena je krásná..a i místo toho případného pití si ho dokážu představit (imaginárně,sa­mozřejmě.-))

eleonen
Parfémová maniačka 835 příspěvků 27.04.11 13:03

U mě teda taky vede Sea Sun…jinak mám ráda i Nil

Na poličce 13 parfémů 2 miniatury 12 odstřiků 147 vzorků V tužebníku 16 parfémů

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 27.04.11 13:30
eleonen píše:
U mě teda taky vede Sea Sun…jinak mám ráda i Nil

Nil jsem ještě nezkoušela ale taky se tu o něm dost mliuví, bych to měla napravit :whistle:

beliala
sv. Parfema z Kecálburgu 3732 příspěvků 27.04.11 14:09

na leto planujem uzivat najma AA Tiare Mimosu (ale urcite aj dalsie)

Na poličce 47 parfémů 9 miniatur 4 odstřiky 123 vzorků V tužebníku 3 parfémy

tormale
Nevyléčitelná závislačka 1480 příspěvků 27.04.11 19:39

Na léto mám zatím připraveno: La Cologne du parfumeur (musím dojet loňského medvěda),Pradu L´eau Ambrée, Kenzo Amour, Shalimar č.p. a Eau de Shalimar, Hypnotic a nově Ambre Fetiche,která se mi zatím jeví jako naprosto nádherná! A jinak jsem schopná nosit ze své poličky všechno až na Liberté :) Pamplelune bych taky brala, je krásná, kyselá a do vedra musí být naprosto bezkonkurenční - možná se někde mrknu po odstřiku :).

Na poličce 24 parfémů 0 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 16 parfémů

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 27.04.11 21:34
tormale píše:
Na léto mám zatím připraveno: La Cologne du parfumeur (musím dojet loňského medvěda),Pradu L´eau Ambrée, Kenzo Amour, Shalimar č.p. a Eau de Shalimar, Hypnotic a nově Ambre Fetiche,která se mi zatím jeví jako naprosto nádherná! A jinak jsem schopná nosit ze své poličky všechno až na Liberté :) Pamplelune bych taky brala, je krásná, kyselá a do vedra musí být naprosto bezkonkurenční - možná se někde mrknu po odstřiku :).

Já se chystám na Slona a dneska mi přišel odstřik - Hiver. Je krásně chladivý, cítím v něm fialky, i když v popisu nejsou a hlavně na mě drží :)

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 27.04.11 21:52

rozhodně AA Mandarine Basilic - už je v horku vyzkoušená a je skvělá… a jinak asi Eau de rubylips a mám jako pojistku i cca 20 ml Citrus Verbena od L´Occitane do opravdových veder 35 stupňů a víc :D možná i Dalilight, ale jeho budoucnost u mě je zatím nejistá :) ten Sea and Sun mě láká, ale zkusím teprve až dopotřebuju Eau de rubylips…

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 28.04.11 08:42

Pořád prahnu po Eau de Dolce Vita. Jen ji sehnat… Uvažovala jsem o Eau de Rubylips, ale moc na mě nedrží, prostě polívačka. To by mě jen žralo a litovala bych peněz.

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

Leisha
sv. Parfema z Kecálburgu 2194 příspěvků 28.04.11 08:52

Na letní večery a večírky a noci se těším na Shalimar a Samsaru.
Na obzvlášť horké dny na Encre Noire, Florascenty (hlavně Du Soleil, ale vpodstatě všechny) a zbytek Cologne du Parfumeur.
A jinak hodlám používat kdeco.....zejména Allegorie, Paris-Tokyo, Musc Nomade, Terracottu, Rose d'Ete......a občasně i všechno ostatní :wink:

Na poličce 53 parfémů 8 miniatur 14 odstřiků 68 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Tequila
Parfémová maniačka 605 příspěvků 28.04.11 09:48
evik77 píše:
Pořád prahnu po Eau de Dolce Vita. Jen ji sehnat… Uvažovala jsem o Eau de Rubylips, ale moc na mě nedrží, prostě polívačka. To by mě jen žralo a litovala bych peněz.

Eau de Dolce Vita jsem taky sháněla, ale když už jsem ji našla, tak dost draze, když někde objevíš za rozumnou cenu, dej vědět :) jinak na mně Eau de R. drží celkem průměrně, žádný zázrak, ale to bych od ní ani nečekala… :)

Na poličce 23 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 24 parfémů

evelyn
Učednice 63 příspěvků 28.04.11 10:57

já zůstávám u sladkýho, protože nedejbože abych ze sebe zacítila závan potu, tj. kyselýho. za sebe nedoporučuju do tepla 5. avenue a arpege, hnusný zážitek.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist