Co planujete vyskusat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 23.03.08 18:24

Mna uz dlhsie zaujimaju starsie, kedysi slavne vone znaciek, ktore medzitym stratili lesk, alebo cast lesku. Mam zalusk na Ma Griffe (Carven), Je Reviens (Worth), L`Origan (Coty), Chantilly (Houbigant/Dana)…
Potom niektore starsie chyprovky ako EL Aliage a Private Collection, Revlon Intimate, Paloma Picasso, Halston… Takze obzeram na Ebay miniatury.
Potom panske Carony. A niektore dalsie panske vone, co som uz skusala, ale chcem ich zazit znova: Dior Homme, Terre dHermes, LInstant pour Homme, Opium Homme.
A niektore novinky - Azzaro Now, Biagiotti Donna (a ostatne mainstreamove biele kvetinovky, niektore potrebuju aj retest).
No a kopa niche voni, co je na mojom zozname uz dlho, ale k vzorke som sa este nedostala.

Ktore vone sa chystate vyskusat vy?

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 23.03.08 19:06

Já si vedu seznam :) Píšu si tam, co mě zaujme nebo co chci dotestovat, aby mi nechyběly nějaké důležité recenze.
Např. z nikovek Annick Goutal Myrrhe Ardente, Guerlain Cruel Gardenia, Chanel 31 rue Cambon a Bell Respiro, FM Noir Epices; ze starých My Sin, Chypre by Coty; z těch hůř dosažitelných třeba Mitsouko v parfémové koncentraci, Agent Provocateur, Nahéma, Parure, E. Lauder Azurée Soleil (aka Bronze Goddess), něco od Paris Hilton a Britney Spears :) a z běžných vůní bych třeba ráda znova zkusila Jaipur Saphir, Soir de Lune a Eau du Soir, Madness, to jsou obvykle resty, které jsem netestovala nebo jenom letmo.
Obecně se dá říct, že mě nejvíc přitahují starší nebo u nás neprodávané mainstreamovky, nebo i prodávané, ale „zapadlé“. Některé tu mám ve vzorcích nebo miniaturách a čekají, až na ně dojde (Kashaya, Versace Blonde, Elizabeth Taylor Diamonds & Sapphires, Sotto Voce, Rochas Fleur d'Eau… a spousta dalších), po jiných toužím. Nevím proč. Asi že je to něco mezi hlavním proudem, který je dosažitelný až moc snadno, a nikou, kam se zase běžný smrtelník těžko škrábe.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 23.03.08 19:20

Kedysi som mala zoznam v exceli, ale potom som ho prestala updatovat a teraz by som ho musela od zakladu prerobitt :) Momentalne sa spolieham na papier.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 24.03.08 14:20

Já si píšu taky, na ty malé papírky. Ale na rozdíl od vás dvou zkušených toho mám samozřejmě víc.
Včera jsem po delší době byla znovu v brněnské Olympii a tam má Douglas větší výběr, tak jsem třeba konečně zkusila Knowing a moc se mi líbila. Ale musím to zkusit víckrát.
Poslední dobou jsem si hledala Houbigant. Škoda, že basenotes nefunguje. Četla jsem, že Houbigant - Quelques Fleurs používá Dita von Teese, což je moje oblíbená. A tahle vůně z roku 1912 prý měla být inspirací pro Chanel N.5. Dnešní verze je prý ale už předělaná a původní nepodobná. Taky chci Chantilly a Apercu.
Tady jsem našla stránku nějaké jejich fanynky, ten seznam vůní je neuvěřitelný: http://reviews.ebay.ca/…age-Houbigan … 0002802220

Taky bych chtěla zkusit Carony, nejlépe všechny, nejvíce asi Acaciosu a Alponu.
Pak Pradu Infusion d'Iris, všechny vůně Carthusia, všechny ty kadidlové Comme des Garcons, FM - Le Parfum de Therese, Parfums DelRae - Debut, Etro - Messe de Minute, několik I Profumi di Firenze (Ambra del Nepal), Guerlain - Bois d’Armenie, Lancome - 2000 et une Rose, Dior - Diorama, Tom Ford - Black Violet, Tuscan Leather… Je toho více :)

Agent Provocateur jsem taky ještě nezkusila. A několik tuberoz mám na seznamu.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 24.03.08 17:14
Ronna píše:
Já si píšu taky, na ty malé papírky. Ale na rozdíl od vás dvou zkušených toho mám samozřejmě víc.
:lol: Ze viac! Ja toho mam par stoviek, tu som spomenula len tie, co ma momentalne najviac zaujimaju… Cim dlhsie sa vonavkami zaoberas, tym viac sa ich vynara a tym viac ich chces vyskusat. :)[quote:v3tjaj­cp]Taky bych chtěla zkusit Carony, nejlépe všechny, nejvíce asi Acaciosu a Alponu.
všechny vůně Carthusia, všechny ty kadidlové Comme des Garcons, FM - Le Parfum de Therese, Parfums DelRae - Debut, několik I Profumi di Firenze (Ambra del Nepal), Lancome - 2000 et une Rose, Dior - Diorama

Tieto mame spolocne. Z kadidiel od CdG poznam len Kyoto, chcem skusit aj ostatne.
Ta Lancome sa tusim dnes vola Mille et une rose - 2000 bola limitka.

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 24.03.08 19:23

Tak já jsem asi ještě ve sladkém nevědění… :D

Ale na horizontu se mi rýsuje hora papírků s poznámkami.

Ty jsi něco od Houbigant už zkusila?

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 24.03.08 19:55

Nie, ale chcela by som skusit Quelques Fleurs a Apercu.

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4737 příspěvků 24.03.08 21:23
Ronna píše:
Tak já jsem asi ještě ve sladkém nevědění… :D

Ale na horizontu se mi rýsuje hora papírků s poznámkami.

Ty jsi něco od Houbigant už zkusila?

Není nad tabula rasa, v poznávání stále nových (nebo starých?) vůní si připadám také tak :)

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.03.08 08:39

Já teď na seznamu nic urgentního nemám, ale koncem dubna letím do Říma a už mám itynerář trasy po parfumériích…mají třeba butik Serge Lutense, tak na toho se těším a taky chci poznat všechny ty italské značky…Manžela asi vysadím ve Vatikánských muzeích - on tam ještě nebyl - já už 2× - a vyrazím…nesmím si zapomenout navýšit limity na platebních kartách…:P

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 25.03.08 09:04

Kerze - v Římě je butik Serge Lutense? My se do Říma chystáme v polovině května, tak to abych už začala šetřit. Ráda bych se podívala ještě ke Guerlainovi a do Caronu, pevně doufám, že se tam z těch vůní nepominu… a ve zdraví se s nějakým zajímavým úlovkem vrátím domů:-))))

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 25.03.08 10:38

Nedávno jsem nakupovala v Drogerii Diamant a Daniel dneska psal, že se chystá na prodej odstřiků. Máme se vyjádřit, co by jsme tak chtěly. Tohle téma je pro něj jako dělané. Napsala jsem mu do mailu adresu, aby sem mohl nakouknout. A my mu zase něčím můžeme zamotat hlavu.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Chava
Parfémová maniačka 675 příspěvků 25.03.08 10:53

odstřiky nebo klasické vzorečky ve vialkách? To by mě zajímalo.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dejna
Parfémová maniačka 618 příspěvků 25.03.08 12:33

Chava: Psali odstřiky - ale 1,5 ml…cena tuším 30-50 Kč, bohužel už jsem to vymazala. Pochopila jsem, že vzhledem k tomu, že není možné sehnat vzorky některých vůní, tak je budou odstříkávat.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 25.03.08 17:08

Kde je v Rime butik SL? Daj adresu…
Na website hlavneho butiku SL som nic nenasla… http://www.salons-shiseido.com/…ml/index.htm

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 25.03.08 17:13
benvenuta píše:
Kde je v Rime butik SL? Daj adresu…
Na website hlavneho butiku SL som nic nenasla… http://www.salons-shiseido.com/…ml/index.htm
http://www.kiriprofumi.it/…e_lutens.php

Snad tam opravdu bude…

nebo tady http://www.centroeuclide.it/negozio_19.html

Ještě mne zaujalo tohle http://www.profumum.com/parfumes.htm

Jo, a další parfumerie v Itálii najdete zde

http://forum.alfemminile.com/forum/parf … cchia.html a zde

http://www.fenapro.it/…ca_profumeri … p=&x=1&y=4

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist