Co podniknete na Valentýna?

miparime 29.01.13 09:56

Co podniknete na valentýna?

Čaute holky co budete podnikat letos na valentýna? Dáváte přednost klasice? - procházka, večeře,svíčky nebo vymýšlíte něco netradičního?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Leisha 29.01.13 10:05

Budu ho ignorovat, jako ostatně vždy. Dárky z lásky ráda dostávám (a dávám) nečekaně, tohle šílenství (musí bejt romantika protože ji dneska prováděj všichni a je na to ten pravej den) mi přijde totálně asexuální a neromantický :mrgreen:

Sasa 29.01.13 10:12

Naprosto stejně, kdybych měla mít nucenou „romantiku“ jeden den v roce, tak už spolu dávno nejsme!

Venea 29.01.13 10:23

rádi se máme celý rok a snažíme si malé radosti dělat pořád, ale Valentýna neignorujeme, slavíme ho každý rok, ale nijak to nepřeháníme, většinou si zajdeme na nějakou večeři, letos je v televizi zápas Sparta-Chelsea (mrznout v mraze na stadionu se nám nechtělo :-) ) takže jsem příteli navrhla, že si k tomu uděláme nějaké dobré jídlo a hezky si to užijeme, neboť on je fakt velký fanoušek fotbalu, dárečky si dáváme malé, já většinou dostanu kytku on třeba tričko…

Alena_In 29.01.13 10:45

Taky ho ignorujeme, pro mě je svátek lásky 1. máj. No, holt už jsem jiná generace. :mrgreen:

cat_deveraux1 29.01.13 10:50

Asi nic jako každý rok. Děláme si radost a vyznáváme si lásku jakýkoliv den v roce, 14.únor k tomu nepotřebujeme. Takže ho strávíme asi jako každý jiný den, když máme na sebe čas - půjdeme na večeři a nebo si uvaříme něco doma a zalehnem s flaškou dobrého vína k filmu.

dynda 29.01.13 10:59

Vůbec nic zvláštního, jako každý rok… A ano, na 1. máje se líbáme pod rozkvetlou třešní či jinou dřevinou.

rock 29.01.13 11:02

Pošlu si přání …

cat_deveraux1 29.01.13 11:05

Taky dodržujeme 1. máj, problém je v tom že u nás na jihu Moravy vždy prvního května jsou všechny třešně už odkvetlé :mrgreen:

paty 29.01.13 11:16

Valentýna jsme nikdy neslavili,k tomu aby jsme si s manželem řekli,že se máme rádi,jsme ho nepotřebovali…

Alena_In 29.01.13 11:16

@cat_deveraux1
To u nás na Hané taky - tak se líbáme třeba pod rozkvetlou jabloní. :mrgreen:

kubacis 29.01.13 12:27

Stejně jako Venea, „nežeru“ to, ale neignoruju. Na večeři apod. chodíme každý týden, většinou pátek nebo sobota, tak to přesunem na čtvrtek. Aspoň „o důvod víc“ si někam vyjít, protože za poslední dobu jsme společně strávený čas dost flákali, respektive moc ho nebylo.

naja1 29.01.13 13:20

Co je to Valentýn?! Dovezené svátky jdou kolem mne. Svátek lásky je odjaktěživa 1.máj, kdy to všechno voní, pučí, množí se… :srdce:

jananas 29.01.13 19:58

Souhlasím. Budu ho také ignorovat, stejně jako Halloween… :cert:
a počkám si na jaro a na 1.máj.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Další podobná témata podle názvu

Reklama

Reklama

TOPlist