Co říkáte na bezalkoholové parfémy HERBALIFE ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KA_MI_A
Učednice 101 příspěvků 09.04.09 08:59
Co říkáte na bezalkoholové parfémy HERBALIFE ?

Kdysi jsem měla Zillion, úplně jsem ho vypotřebovala a stále mi voněl. Mají jinou technologii výroby - viz. zkopírovala jsem níže, zajímaly by mě vaše názory (bohužel Zillion už se přestal vyrábět, ale mají jiné) :

„Parfémy Vitessence představují "živou vůni“ květin. Mnoho odborníků z oblasti parfémů se domnívá, že vůně vytvořené na základě vědeckých poznatků o květinách ve skutečnosti voní více, než květiny
samy a než ty vůně, které jsou vytvořené odpařováním a destilací olejů.
Parfémy Vitessence se vyrábí ve Francii výhradně pro Herbalife."

Díky !!
8)

Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 1 odstřik 27 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 09.04.09 09:16

Připadá mi to, že mluví o té technologii, kdy se pochytá vůně živé květiny a potom se rekonstruuje. Bývá to často v parfémech.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 09.04.09 09:45

Ano, technológia Headspace.
Ale nemá zmysel hovoriť o tom, čo vonia „viacej“ alebo menej - čo to vlastne znamená? Niektoré kvety sú lepšie reprezentované synteticky, u niektorých sa syntetika s prírodným materiálom nedá porovnať.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 09.04.09 10:51
benvenuta píše:
Niektoré kvety sú lepšie reprezentované synteticky, u niektorých sa syntetika s prírodným materiálom nedá porovnať.

Benvenuto, pokud někdy zavítáš do Prahy do Černé růže, raději toto téma nevytahuj. Mohla by z toho vzniknout pěkná rvačka… :lol:

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

KA_MI_A
Učednice 101 příspěvků 09.04.09 19:46
ZILLION, ASMERA ...

Zillion i Asmera - oba dva mi moc voněly, Asmera pak už „až moc“, takže můžu říct, že Zillion byl perfektní. Žádný alkohol, žádné 3 fáze vůně - prostě voní při přičichnutí stejně jako na Vás a vůně se moc nemění. Pořídila bych si ho znovu, dá se sehnat. Protože se ale dlouho už nevyrábí, budou to všechno nějaké ležáky co distributoři prostě ještě neprodali :? … Jinak ale opravdu super. Ostatní a např. jejich pánské se mi nelíbily. Herbalife má samozřejmě další parfém nebo parfémy nově vyráběné, prý květinové skvělé - já je ale ještě nezkoušela. To, že to sem píšu neznamená, že chci dělat jejich propagaci, jen jsem to kdysi s touto firmou zkusila (jako mnoho bláhovců :lol: ) - je to už 10 let co jsem spolupráci ukončila. Na parfém nemůžu říct ani jedno křivé slovo - oni sice omílají jak je to specielní technologie…no nejsem naivní…nicméně něco na tom možná bude. Co mně osobně nejvíce oslovuje, je ta bezalkoholovost a příjemný pocit už když se stříkáte - prostě krásně voní, nic nemusí vyprchávat. Které parfémy dnes vůbec jsou bezalkoholové - četla jsem to o letním Jadore…o dalších nevím…(a prodavačka v parf. taky ne :roll: )…že by jich bylo tak málo když je to tak fajn?

IvKa
Parfémová maniačka 572 příspěvků 14.04.09 10:00

Alkohol je především dobré rozpouštědlo a konzervans. Eterický olej ve vodě nerozpustíš. Vlastně bych mohla zkusit dimetylsulfoxid. Jenže ten má vlastní vůni a polévat se desetiprocentním roztokem by se mi moc nechtělo, i když by mi na kůži asi neublížil.

Na poličce 57 parfémů 8 miniatur 5 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 14.04.09 17:27

Asmeru mám doma u našich, dlouho jsem dumala nad tím od jaké je to firmy :D Měla ji babička, ani nevím kde ji vzala a dala mi ji. Je to dost silná a hutná vůně, nikdy jsem ji nepoužívala.

Jinak k Herbalife - mám známou, která je prací pro Herbalife úplně posedlá. Nastoupila se mnou spolu do prváku, ona na nizozemštinu pro hospodářskou praxi a teď se na studium kvůli Herbalifu po 2 letech vykašlala :evil: :roll: :twisted: :shock:

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

KA_MI_A
Učednice 101 příspěvků 17.04.09 21:24
chaantal píše:
Asmeru mám doma u našich, dlouho jsem dumala nad tím od jaké je to firmy :D Měla ji babička, ani nevím kde ji vzala a dala mi ji. Je to dost silná a hutná vůně, nikdy jsem ji nepoužívala.Jinak k Herbalife - mám známou, která je prací pro Herbalife úplně posedlá. Nastoupila se mnou spolu do prváku, ona na nizozemštinu pro hospodářskou praxi a teď se na studium kvůli Herbalifu po 2 letech vykašlala :evil: :roll: :twisted: :shock:

Záleží, odkud je - jestli z velkého nebo malého města. Ve velkých to vždycky šlapalo. Ale dřív rozhodně víc než dnes. Pár mladíků (bráši Kovářové např.) z Brna, další z Prahy … vydělávali neuvěřitelné peníze, miliony měsíčně. Ale museli udělat určitý obrat sami, + i jejich lidé pod nimi. V této firmě nejde ani tak o prodeje ale jde o to lidi ulovit a na seminářích zmanipulovat tak, že vysmahnou 30.000 - 120.000,– Kč za zboží pro sebe. No a Ti co jsem zmiňovala nás všechny měli pod sebou a měli z toho provize - zisk tedy měli určitě - o tom žádná pochybnost…firma je to solidní, prašule posílá - jen Ti lidé jsou těžko „dojitelní“ :oops: :mrgreen: :whistle:

Božínku, to ji ale museli zmanipulovat opravdu dost, když se vykašlala na školu - aby nekrachla jako 99,9% ostatních! U nás (menší město) i lidé opravdu vynikající v tomto byznysu dnes makají normálně…a to se kdysi dušovali že to dotáhnou nejvýš. :?

CzechLawyer  05.10.11 10:09
parfemy herbalife

Lidi, ja vzdycky milovala a miluju parfem Luscious od Herbalife. Setrila jsem ho a vydrzel mi deset let a voni porad stejne. Koupila jsem si ted novy!

Udajne se daji sehnat vsechny a nejsou to lezaky, jen se to pry musi umet, ale vyrabi se porad.

Jen to chci dat na vedomi, kdyz vidim, ze je vic lidi, kterym ucarovaly jako mne. :lol:

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist