Co s Kosmetikou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 21.04.08 18:12
Co s Kosmetikou?

Jaro mě zřejmě obdařilo nějakým tvůrčím elánem a teď tady přemýšlím, co udělat s nyní spokojeně zahnívající a napůl nefunkční databází kosmetiky (http://kosmetika.konicky.net). Na fóru kosmetiku kromě přírodní nechci a měnit se to nebude, ale když už tam ta databáze je :), co do ní nacpat kromě přírodní kosmetiky i chemku a udělat z toho malou MUA? Pokud vím, tak na českém netu zatím nic takového není…

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Reakce:

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 22.04.08 13:42

Ano Ado, to by bylo fajn!
A kde že je ta databáze - já tu žádnou nemůžu najít?

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Angelika
Učednice 72 příspěvků 22.04.08 15:01
Ada píše:
Jaro mě zřejmě obdařilo nějakým tvůrčím elánem a teď tady přemýšlím, co udělat s nyní spokojeně zahnívající a napůl nefunkční databází kosmetiky (http://kosmetika.konicky.net). Na fóru kosmetiku kromě přírodní nechci a měnit se to nebude, ale když už tam ta databáze je :), co do ní nacpat kromě přírodní kosmetiky i chemku a udělat z toho malou MUA? Pokud vím, tak na českém netu zatím nic takového není…

Jooo, prosiiim :P

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.04.08 17:42

Na http://kosmetika.konicky.net - je zčásti nefunkční (zobrazuje se tam chyba), ale vyhledávání funguje. Jsou tam jen přírodní kosmetické prostředky, ale nebyl by problém tam nasypat cokoli.

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 22.04.08 18:13

Aha, tak toho jsem si nevšimla - to tu bylo vždycky? Pěkná databáze! Dokonce i s cenami. A diskuse k tomu je tady na fóru.
Myslím, že kdybys měla udělat databázi všech kosmetických přípravků, tak je to na zbláznění.
Je od tebe hezké, že chceš vyhovět.

Já myslím, že by úplně stačilo, když se v neparfémové kecárně někdo zeptá, třeba na tužku na oči, nebo krém na ruce, tak že se tolik neděje! Někdo odpoví a tím to skončí.
Nemám pocit, že by se fórum zanášelo mnohastránkovým rozebíráním krémů a patlátek. Zatím se to nestalo.

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 22.04.08 19:33
Ada píše:

Takový tvůrčí záměr jednoznačně podporuji!:)

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 22.04.08 20:44
janas píše:
Nemám pocit, že by se fórum zanášelo mnohastránkovým rozebíráním krémů a patlátek. Zatím se to nestalo.

Nestalo, protože to dusím v zárodcích :) Ale pokud bych to oficiálně podpořila založením kosmetického fóra, začal by tam asi frkot.
Ale už se na kosmetice pracuje… budou to samostatné stránky s vlastní diskuzí podobnou té na MUA a databází, která nebude tak složitá jako tady (v kosmetice určitě není potřeba mít nějaké poličky, tužebníky a spol.), ale přibyde tam např. hodnocení (bodování) výrobků.
Naplnit databázi bude chvíli trvat, ale když jsem zvládla šest tisíc parfémů, tak se pár krémů neleknu :) Navíc nebudu muset dohledávat složení a rok vydání, nebude nutné dávat tam už neprodávané výrobky a životně nutné nebudou ani obrázky… a když mi bude nejhůř, zapojím uživatelky.

Kdo se chce podívat na nové fórum, tak už může zde: http://kosmetika.konicky.net/forum/forum.php

Můžete se už registrovat (registrace bude oddělená od stránek o parfémech - spojení by už bylo poměrně technicky náročné a takhle to bude lehčí pro databázi i flexibilnější při případných problémech).

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 22.04.08 20:52

No tedy Ado, tyjsi neuvěřitelně schopná!!!

danda1
Znalkyně 297 příspěvků 22.04.08 21:03

Ado, taky se těším na českou MUA :wink:

Na poličce 30 parfémů 2 miniatury 5 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 2 parfémy

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 11.09.08 16:03

Ráda bych se přihlásila v databázi kosmetiky, ale nejde mi to! Byla jsem odmítnuta. Co dělám špatně?

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 11.09.08 18:01

Musíš se tam zaregistrovat - nepřenášela jsem databázi uživatelek na kosmetiku, protože mi to přišlo zbytečné - předpokládám, že většina chodí na parfémy a o kosmetiku třeba nemá zájem.

Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist