Co s parfémem, který končí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sasa  28.10.11 10:14
Co s parfémem, který končí?

Docela by mne zajímalo, co děláte s oblíbeným parfémem, který vám už končí. necháváte si zbyteček nebo ho prostě „dorazíte“ a bud si koupíte stejný a nebo se soustředíte na nový?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

fressia
Učednice 175 příspěvků 28.10.11 11:08

Zaujímavý dotaz. Ja teda som dosť nestála vo vôňach, takže väčšinou dorazím a hľadám niečo nové. Repete som si dala len s Laurou Biagiottii (Laura) a Lancaster Aquasenses (tú ale používam veľmi sporadicky v lete, a už teraz viem, že do ďalšieho balenia nepôjdem).

Na poličce 43 parfémů 6 miniatur 19 odstřiků 142 vzorků V tužebníku 14 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 28.10.11 15:48

Mám to podobně jako fressia…

Vzhledem k tomu, že na poličce nemám nic jiného než samé oblíbené parfémy (a jsem v permanentní fázi omezování poličky :-D ), tak dorazím zbytek a sáhnu pro nějaký jiný. Opakovaně kupuju ten samý parfém málokdy (zatím asi pětkrát).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 11 odstřiků 114 vzorků V tužebníku 20 parfémů

macska
sv. Parfema z Kecálburgu 3731 příspěvků 28.10.11 17:18

Dorazím, když je to Shalimar, koupím znovu, když to není Shalimar, sáhnu po jiném.

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

barbucha  28.10.11 17:32

Tak samozřejmě Shalimar nikdy nesmí dojít! :mrgreen:
A já už mám tak vyřešenou poličku, že si i většinu ostatních pravděpodobně koupím znovu.

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 29.10.11 09:32

Dorazím,nějaké zbytečkování nevedu,kdybych si měla pokaždé nechat zbytek pro připomenutí,tak by flakonky zabíraly už slušný prostor a časem se ta vůně změní,přinejmenším vyprchá a zeslábne.Opakovaně kupuju jen Innocent a Be21(tu bych teda kupovala,kdyby bylo kde a normálně dostuně),jinak mne kupovat pořád to samé nebaví,chci zas něco jiného,nového,ně­co,co jsem neměla.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25855 příspěvků 29.10.11 09:41
barbucha píše:A já už mám tak vyřešenou poličku, že si i většinu ostatních pravděpodobně koupím znovu.

Tak to jsme na tom stejně. Škoda, že pro některé vůně bude platit, že bych si je bývala byla koupila znovu (kdyby se daly koupit):-?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 29.10.11 09:46

Já také budu většinu vůní kupovat znovu. Jakmile zjistím, že mám vůni, kterou už znovu nechci, zbavuji se jí většinou hned - žádné dopotřebovává­ní.Zbytečky tím pádem nemusím nechávat.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Sasa  29.10.11 09:52

Hm, tak to jste dobrý, já jsem ve fázi, že nevím. Teda vím, že je hloupost nechávat zbytečky, ale zase se mi chce poznávat jiné a když tu momentálně oblíbenou dopotřebuji, tak bojuji :-D
Prostě ještě musím dostat rozum…

drobececek  29.10.11 09:57
Sasa píše: …Teda vím, že je hloupost nechávat zbytečky…

To si nemyslím. Já to tak dělávala už na základce. Nikdy jsem nevyhodila jediný flakon - vždycky jsem si k tomu potom čichala a vybavovaly se mi ty hezký chvilky a nálady z daného období.
Potom jsem to všechno naráz povyhazovala a teď toho lituju, i když šlo jen o drogerkovky.

Sasa  29.10.11 10:01

Mám obavu, že už ta vůně nebude ona. Joooo, dřív za totality jsem fakt dlouho čichala už k dávno prázdným mamčiným a později mým tuzexovým

RainyWeather
sv. Parfema z Kecálburgu 6963 příspěvků 29.10.11 10:23
Sasa píše:
Hm, tak to jste dobrý, já jsem ve fázi, že nevím. Teda vím, že je hloupost nechávat zbytečky, ale zase se mi chce poznávat jiné a když tu momentálně oblíbenou dopotřebuji, tak bojuji :-D

Proto se pak začne sbírka pěkně rozrůstat:
1. Oblíbené vůně chceš znovu, protože si to bez nich už nedovedeš představit.
2. Zkoušíš nové a když tě něco zaujme, přirozeně to taky musíš mít.

Ale to si zvykneš :mrgreen:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 371 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Evian
sv. Parfema z Kecálburgu 7602 příspěvků 29.10.11 10:48

Mám to podobně jako holky výše…repete oblíbeného parfémku můžu spočítat na prstech jedné ruky, je pořád co objevovat a obdivovat a následně toužit…samozřejmě Shalimar, Jicky… ty nesmí nikdy chybět… :palec:

Na poličce 43 parfémů 0 miniatur 26 odstřiků 721 vzorků V tužebníku 7 parfémů

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 29.10.11 11:08
drobececek píše:
Sasa píše: …Teda vím, že je hloupost nechávat zbytečky…
To si nemyslím. Já to tak dělávala už na základce. Nikdy jsem nevyhodila jediný flakon - vždycky jsem si k tomu potom čichala a vybavovaly se mi ty hezký chvilky a nálady z daného období.
Potom jsem to všechno naráz povyhazovala a teď toho lituju, i když šlo jen o drogerkovky.

naprosto souhlasím, mám takhle schované flakonky (oriflame a drogerkovky) ze základky a z prváku ze střední a chodím taky čichat, když mám náladu vybavit si vzpomínky :-D …a docela lituju, že jsem vyhodila flakonek od jedný pumy, která se mnou chodila na diskotéky a zábavy v mých „sweet sixteen“ :lol: . Takže já flakonky schovávám (teda, zatím jsem krom několika Euphorií kloudně nic nespotřebovala, ale budu schovávat :-) )…však taková „sbírka flakonků“ to je přece hezká věc :-)

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Sasa  29.10.11 11:13

ale jo, flakonky jsou mooooc pěkné, ale smutné,když jsou prázdné.
Vzpomínám na jednu vůni, přivezl mi ji kdysi v pravěku kluk z Prahy. Kluka jsem nechtěla, ale ten parfém byl super. Bohužel ve své pubertální blbosti jsem ho po vypotřebování vyhodila a nikdy už neviděla.
Takže vlastně je to jasné, budu schovávat :potlesk:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist