Co si mám koupit?

Reklama

Rurutu 18.05.17 17:14

Pekný deň všetkým! Plánujem si kúpiť parfém a rada by som vedela váš názor. Rozhodujem sa medzi Chanel No.19 Poudre, Bottega Veneta a Bottega Veneta Legere. Ktorý z nich podľa vás pôsobí najmladistvejšie a ktorý najženskejšie? Mám tesne nad 20 a väčšinu času nosím šaty.

Biely kvet 18.05.17 17:19

@Rurutu Ja by som si na Tvojom mieste z týchto troch vybrala Bottega Veneta Legere. Myslím, že aj na leto je najvhodnejšia. Ja mám Bottegu Venetu Knot a tá je tiež nádherná, ale najlepšie je vyskúšať, kým sa rozhodneš.

Rurutu 18.05.17 17:32

@Biely kvet Skúsiť som ich už bola a musím sa priznať, so svojím začiatočníckym nosom som necítila rozdiel medzi BV and BV Legere. Myslím, že nemám v parfémoch rada biele kvetiny, ale tu mi nevadia. Asi BV vylúčim, kedže ide to leto :) Skúsim aj Knot- vďaka za tip :)

Rurutu 18.05.17 18:05

Ešte razmýšľam, že zaradím do výberu aj Chloe Love.

Lucinela 18.05.17 22:21

@Rurutu
Chloe Love je velmi elegantní, ale na léto ji nevidím. Z Tvého výběru bych viděla snad Chanel No.19 Poudre, ale No. 19 by byla na léto lepší. Zkus Chanely, v tomto krásném věku a elegantním stylu si tě v létě dokážu představit v Chance Eau Tendre, Chance Eau Vive. Přeji ti šťastnou ruku :kytka: .

Biely kvet 19.05.17 12:32

A veľmi dobrá je na leto aj Chanel Chance Fraiche. :srdce:

Rurutu 19.05.17 17:31

@Lucinela @Biely kvet Ďakujem, budúci týždeň vyskúšam. Už sa na ne teším ;)

Miranda24 26.05.17 08:40

Ráda bych se přidala,moje oblíbená byla 6let Chanel chance fraiche,ale letos se mi zdá, že na mě vyznívá do pánska…máte někdo podobnou zkušenost?

Dayyo 08.06.17 21:42

V poslední době se mi tzv. přejedly téměř všechny vůně- především značka Chanel, Dior, Guerlain.
Nějak nemůžu najít nějakou lehčí, nejlépe květinovou vůni na léto. Vždy jsem používala třeba Chanel Chanc e Tender, Fraiche nebo i Acqua di Gioia,ale nějak jsou mi poslední dobou protivné( asi prostě pominula doba citrusová ;-) ).Zkusila jsem i Miss Dior Edt,ale taky ne: vadí mi tam v létě to pačuli. Musím ještě dodat ,že třeba nesnesu J'adore klasický, protože na mně dost „kysne“. Poradíte mi někdo : nějakou lehčí květinovku na léto?. Třeba Addict Edt?.

Makiiii 08.06.17 21:45

@Dayyo Zkoušela jsi Boucheron Quatre? Ten se mi velmi líbil a má opravdu solidní výdrž. Na léto je stvořený!

Dayyo 08.06.17 21:56

@Makiiii mám vzoreček někde vyzkouším :-)

Brach 09.06.17 00:05

@Dayyo -mám podobný problém- stále hledám lehčí květinovku na léto. Quatre je dobrý nápad, na mně by byl silný a používá ho neoblíbená kolegyně v práci, co Euphoria Blossom? ,ta sice tolik nedrží, ale je pěkná. Já dočasně používám Today- ten drží dobře, ale taky stále hledám…lehčí vůně se mi převoní rychleji než ty těžší

Lucinela 09.06.17 08:24

@Brach @Dayyo
Napadl mě Le Parfum (Carven) - měla jsem malinké balení, pro mě lehčí vůně především bílých květů. Okolím chválena.

Biely kvet 09.06.17 09:12

@Dayyo Artemisia od Penhaligons je veľmi pekná, jemná kvetinovka s dobrou výdržou.

Makiiii 09.06.17 11:37

@Biely kvet Přiznám se, že Artemisia by mě nenapadla, já v ní totiž nemám květinu žádnou, jen dřívka, vanilku, pižmo a malinko pudru a jako bonus na mě teda ale vůbec nedrží. :andel:

Stránka:  « Předchozí 1 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist