Co si nechat přivézt z Číny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 19.09.11 11:54
Co si nechat přivézt z Číny

nedávno jsem tu viděla krásnou truhličku, do které se báječně hodily vzorky. Byla přivezená jako dárek z cest.
Manžel se chystá do Číny a já váhám, co mu mám říct, aby mi přivezl.
No, na letišti je parfémů…že jo, … to mě taky napadlo, dokonce vím i jaký bych chtěla :mrgreen: . (Coco EDP :D )

Ale kvůli tomu, že ta Čína je taková specifická, tak bych možná radši něco, co se dá pořídit jen tam.
Napadá vás něco?
:conf:

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 337 vzorků V tužebníku 36 parfémů
Reakce:

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3093 příspěvků 19.09.11 12:01

Čaj :wink: (to, co se prodává tady a ta je docela nebe a dudy… Známý byl - bohužel, už nežije :( dohodnutý s Vietnamci, že mu vozili vietnamský čaj, mám ještě trošku doma a je naprosto úžasný, výborný… V Čině to bude podobné…)

Na poličce 15 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 6 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 19.09.11 13:56

to je dobrý nápad, Lalaith. Čínský čaj bude určitě výborný, :wink: , děkuji.

iMint  28.09.11 12:30

Jasmínový zelený čaj, čajový servis z kostního porcelánu z Pekingu, ze Shanghaie hedvábná pyžama, kašmírové šály, mořské perly ev. techniku (mininotebook, foťák nebo ten vychytaný mobil, který nebudou v Evropě vůbec prodávat), pro děti helikoptéru na dálkové ovládání s gyrem. V oblasti Hangzhou m.j. květinové čaje (sáčky se směsí sušených květů, ovoce a koření). Ve vnitrozemí se dají sehnat betelové ořechy.

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 18.10.11 08:22

jé iMint, děkuji za rozsáhlou odpověď, všimla jsem si jí až teď. Například kašmírová šála by byla krásná :palec: , tam by manžel nemusel trefovat ani velikost :-D
betelové ořechy? :think: to mě zajímá

Reg9
Učednice 218 příspěvků 18.10.11 08:34

Betelové ořechy? Jednou jsem zkoušela. Pokud člověk odmyslí to věčné plivání rudých slin a znecitlivění pusy, tak mají zajímavé účinky. Za zkoušku stojí :wink:

Na poličce 4 parfémy 2 miniatury 17 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 7 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 18.10.11 11:35

mořské perly - to by byl taky krásný dárek, a trvalý.
Klidně bych si to nechala líbit, ale myslím, že na ně nedojde :mrgreen: , to spíš přiveze něco na zub.

Dívala jsem se na ty betelové ořechy, zajímavá věc to tedy rozhodně je, ale jestli bych se to odvážila vyzkoušet to opravdu nevím :think: :lol:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist