Co si nechat přivézt z Číny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 19.09.11 11:54
Co si nechat přivézt z Číny

nedávno jsem tu viděla krásnou truhličku, do které se báječně hodily vzorky. Byla přivezená jako dárek z cest.
Manžel se chystá do Číny a já váhám, co mu mám říct, aby mi přivezl.
No, na letišti je parfémů…že jo, … to mě taky napadlo, dokonce vím i jaký bych chtěla :mrgreen: . (Coco EDP :D )

Ale kvůli tomu, že ta Čína je taková specifická, tak bych možná radši něco, co se dá pořídit jen tam.
Napadá vás něco?
:conf:

Na poličce 60 parfémů 7 miniatur 38 odstřiků 336 vzorků V tužebníku 36 parfémů
Reakce:

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 19.09.11 12:01

Čaj :wink: (to, co se prodává tady a ta je docela nebe a dudy… Známý byl - bohužel, už nežije :( dohodnutý s Vietnamci, že mu vozili vietnamský čaj, mám ještě trošku doma a je naprosto úžasný, výborný… V Čině to bude podobné…)

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 19.09.11 13:56

to je dobrý nápad, Lalaith. Čínský čaj bude určitě výborný, :wink: , děkuji.

iMint  28.09.11 12:30

Jasmínový zelený čaj, čajový servis z kostního porcelánu z Pekingu, ze Shanghaie hedvábná pyžama, kašmírové šály, mořské perly ev. techniku (mininotebook, foťák nebo ten vychytaný mobil, který nebudou v Evropě vůbec prodávat), pro děti helikoptéru na dálkové ovládání s gyrem. V oblasti Hangzhou m.j. květinové čaje (sáčky se směsí sušených květů, ovoce a koření). Ve vnitrozemí se dají sehnat betelové ořechy.

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 18.10.11 08:22

jé iMint, děkuji za rozsáhlou odpověď, všimla jsem si jí až teď. Například kašmírová šála by byla krásná :palec: , tam by manžel nemusel trefovat ani velikost :-D
betelové ořechy? :think: to mě zajímá

Reg9
Učednice 218 příspěvků 18.10.11 08:34

Betelové ořechy? Jednou jsem zkoušela. Pokud člověk odmyslí to věčné plivání rudých slin a znecitlivění pusy, tak mají zajímavé účinky. Za zkoušku stojí :wink:

Na poličce 4 parfémy 2 miniatury 17 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 7 parfémů

veronika.sk
sv. Parfema z Kecálburgu 3185 příspěvků 18.10.11 11:35

mořské perly - to by byl taky krásný dárek, a trvalý.
Klidně bych si to nechala líbit, ale myslím, že na ně nedojde :mrgreen: , to spíš přiveze něco na zub.

Dívala jsem se na ty betelové ořechy, zajímavá věc to tedy rozhodně je, ale jestli bych se to odvážila vyzkoušet to opravdu nevím :think: :lol:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist