Co so vzorkami?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miriama
Učednice 106 příspěvků 02.05.08 09:56
Co so vzorkami?

Zaujimalo by ma, co robite so vzorkami voni, ktore vam nesadnu, nevonaju? Vymienate ich dalej alebo si ich nechavate pre seba?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

fressia
Učednice 175 příspěvků 02.05.08 19:19

Ja osobne sa ich snažím vymeniť. Aj keď niekedy s odstupom času skúšam znovu a dúfam, že ma niečo v tej vôni osloví. Vzorečky poväčšine zháňam preto, že bývam v malom mestečku, kde nie je ani jedna parfuméria. Takže iná možnosť, ako vyskúšať nejaké vône je práve výmena vzoriek.

Na poličce 43 parfémů 6 miniatur 19 odstřiků 142 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Arome kobra
Nováček 10 příspěvků 02.05.08 20:22

I ty, které mi nevoní schovávám. Co není může být časem a není nad to třeba po pár měsících si připomenout jak to, či ono voní. Byť se mi to třeba nelíbí nadále.

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1220 příspěvků 06.05.08 03:04

no nie je na skodu niektore ekrazity vyliat na vreckovku a vlozit do skrine, kde sa uchovava sezonne oblecenie, taky mol si ani neskrtne :wink:

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 06.05.08 08:30

Vzorky, které mi nesedí, věnuji vždycky mamince nebo sestře. Schovávat je nechci, v těch miniflakóncích by nemusely tak dlouho vydržet a zkažené bych je stejně pak vyhodila.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 24002 příspěvků 23.08.09 21:43

Zrovna dnes jsem si uvolnila jeden zvláštní kalíšek , nalepila na něj nápis „nechci“ a do něj ukládám vzorky vůní, u kterých jsem si jistá, že tyto prostě ne ani nyní ani v budoucnu. Není jich sice mnoho, ale jsou. Některé mi prostě typově tak nesedí, že nemá cenu zkoušet je za půl roku s tím, že co kdyby … 8)

Snažím se je vyměnit dokud jsou ještě kvalitní. A ty, které mi voní, používám k „domácímu“ navonění se ve volných dnech. :P

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 23.08.09 23:50

Pokud se mi vzorky nelíbí, nebo třeba ne nelíbí, ale neohromily mě a zbývá mi od každého mililitr, dávám je mámě. Pokud jsou pro můj nos vyloženě fujtajbl, hážu je do koše.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Arome danka
Znalkyně 294 příspěvků 24.08.09 09:06

Tie , čo vyšli na nemilosť prelejem do refanu a vystriekam ako osviežovač vzduchu.
A skonštatujem: hm, však som hovorila, že odveci.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 80 vzorků V tužebníku 1 parfém

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 24.08.09 09:10

Jak co.
Něco jde z domu bleskovou rychlostí, protože mi to vhání slzy do očí a loupe kůži, nebo je to nějaká protivná svěženka.
Pokud je to zajímavé nebo nějak nosné, i když se mi to nelíbí, tak to ukládám do referenčního pytlíku, abych mohla přičichout, když se o tom někde vede řeč.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6634 příspěvků 24.08.09 19:11

Hodně vzorků si nechávám a testuji je po čase znovu. Část vyměním a část rozdám kamarádkám, ségře a tak… :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

RobertaRight
Učednice 97 příspěvků 24.08.09 20:42

Já si je taky většinou nechávám… často se mi stane, že co jsem nemohla před rokem ani cítit mi teď přijde dost dobré :shock:

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 1 parfém

mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 24.08.09 22:16

Já je dávám kolegyním, a za nějakou dobu lituji, že vůničku nemám k znovupročmuchání.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 25.08.09 13:18

Ty, co se mi nelíbí, se snažím vyměnit. A když je vzorku už jen maličko, tak se jimi voním doma, i když jsem v teplákách. U vůní, které se mi líbí je to jinak, ty si schovávám.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist