Co so vzorkami?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miriama
Učednice 106 příspěvků 02.05.08 09:56
Co so vzorkami?

Zaujimalo by ma, co robite so vzorkami voni, ktore vam nesadnu, nevonaju? Vymienate ich dalej alebo si ich nechavate pre seba?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

fressia
Učednice 175 příspěvků 02.05.08 19:19

Ja osobne sa ich snažím vymeniť. Aj keď niekedy s odstupom času skúšam znovu a dúfam, že ma niečo v tej vôni osloví. Vzorečky poväčšine zháňam preto, že bývam v malom mestečku, kde nie je ani jedna parfuméria. Takže iná možnosť, ako vyskúšať nejaké vône je práve výmena vzoriek.

Na poličce 43 parfémů 6 miniatur 19 odstřiků 142 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Arome kobra
Nováček 10 příspěvků 02.05.08 20:22

I ty, které mi nevoní schovávám. Co není může být časem a není nad to třeba po pár měsících si připomenout jak to, či ono voní. Byť se mi to třeba nelíbí nadále.

Na poličce 21 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Pegas
Nevyléčitelná závislačka 1219 příspěvků 06.05.08 03:04

no nie je na skodu niektore ekrazity vyliat na vreckovku a vlozit do skrine, kde sa uchovava sezonne oblecenie, taky mol si ani neskrtne :wink:

Na poličce 50 parfémů 0 miniatur 34 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Violette
Parfémová maniačka 745 příspěvků 06.05.08 08:30

Vzorky, které mi nesedí, věnuji vždycky mamince nebo sestře. Schovávat je nechci, v těch miniflakóncích by nemusely tak dlouho vydržet a zkažené bych je stejně pak vyhodila.

Na poličce 24 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23742 příspěvků 23.08.09 21:43

Zrovna dnes jsem si uvolnila jeden zvláštní kalíšek , nalepila na něj nápis „nechci“ a do něj ukládám vzorky vůní, u kterých jsem si jistá, že tyto prostě ne ani nyní ani v budoucnu. Není jich sice mnoho, ale jsou. Některé mi prostě typově tak nesedí, že nemá cenu zkoušet je za půl roku s tím, že co kdyby … 8)

Snažím se je vyměnit dokud jsou ještě kvalitní. A ty, které mi voní, používám k „domácímu“ navonění se ve volných dnech. :P

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 23.08.09 23:50

Pokud se mi vzorky nelíbí, nebo třeba ne nelíbí, ale neohromily mě a zbývá mi od každého mililitr, dávám je mámě. Pokud jsou pro můj nos vyloženě fujtajbl, hážu je do koše.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Arome danka
Znalkyně 293 příspěvků 24.08.09 09:06

Tie , čo vyšli na nemilosť prelejem do refanu a vystriekam ako osviežovač vzduchu.
A skonštatujem: hm, však som hovorila, že odveci.

Na poličce 10 parfémů 0 miniatur 14 odstřiků 80 vzorků V tužebníku 1 parfém

gentiana
Nevyléčitelná závislačka 1865 příspěvků 24.08.09 09:10

Jak co.
Něco jde z domu bleskovou rychlostí, protože mi to vhání slzy do očí a loupe kůži, nebo je to nějaká protivná svěženka.
Pokud je to zajímavé nebo nějak nosné, i když se mi to nelíbí, tak to ukládám do referenčního pytlíku, abych mohla přičichout, když se o tom někde vede řeč.

Na poličce 113 parfémů 30 miniatur 21 odstřiků 57 vzorků V tužebníku 18 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 24.08.09 19:11

Hodně vzorků si nechávám a testuji je po čase znovu. Část vyměním a část rozdám kamarádkám, ségře a tak… :wink:

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

RobertaRight
Učednice 97 příspěvků 24.08.09 20:42

Já si je taky většinou nechávám… často se mi stane, že co jsem nemohla před rokem ani cítit mi teď přijde dost dobré :shock:

Na poličce 2 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 6 vzorků V tužebníku 1 parfém

mimosa
Znalkyně 313 příspěvků 24.08.09 22:16

Já je dávám kolegyním, a za nějakou dobu lituji, že vůničku nemám k znovupročmuchání.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kopretina
Učednice 95 příspěvků 25.08.09 13:18

Ty, co se mi nelíbí, se snažím vyměnit. A když je vzorku už jen maličko, tak se jimi voním doma, i když jsem v teplákách. U vůní, které se mi líbí je to jinak, ty si schovávám.

Na poličce 17 parfémů 1 miniatura 6 odstřiků 20 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist