CO STŘÍKÁME nikoli na sebe, ale DO SEBE...(k očkování...)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KA_MI_A
Učednice 101 příspěvků 16.04.09 21:26
CO STŘÍKÁME nikoli na sebe, ale DO SEBE...(k očkování...)

http://iuro.awardspace.com/zdroje.html

(viz. odkaz) - Víte to ??
Možná to mnohým, které to nevědí, pomůže v rozhodnutí…něk­dy…možná…u se­be i svých blízkých.

Připojte případně názor, zkušenost… apod.

:( :cry: :speechless: :nono:
Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 1 odstřik 27 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.04.09 09:16

Teda, já už se lekla, že je někdo odvážnější než já a tahá TAKOVĚ téma mimo hospodu… :shock: Ale uklidnila jsem se - jde o očkování… 8)

Jinak, o tom už jsme tady diskutovaly - tohle se zatím nedá ovlivnit, tak nemá význam se stresovat…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8421 příspěvků 17.04.09 09:23

já taky myslela, že půjde o nějaký příjemnější záležitosti :wink:

Na poličce 83 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

barbucha  17.04.09 11:32

Mno, taková elektřina už zabila lidí… :lol:

KA_MI_A
Učednice 101 příspěvků 17.04.09 20:00
Kerze píše:
Teda, já už se lekla, že je někdo odvážnější než já a tahá TAKOVĚ téma mimo hospodu… :shock: Ale uklidnila jsem se - jde o očkování… 8)Jinak, o tom už jsme tady diskutovaly - tohle se zatím nedá ovlivnit, tak nemá význam se stresovat…

Doplnila jsem to raději nahoru hned do tématu, nenapadlo mě že by to mohlo být spojováno s drogama. To tedy ne !! :o

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 17.04.09 20:05

Ale ne!!! Šlo ještě o jiné stříkačky :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 17.04.09 20:06

Nevím, nevím, ale myslím, že drogy nikoho nenapadli :) :D :D Teda aspoň já měla okamžitě jinou asociaci 8)

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

KA_MI_A
Učednice 101 příspěvků 17.04.09 20:11

No … každý má jiný názor, jiný náhled, …ale je dobré o tom vědět…takže to berte jako přátelské upozornění. Jinak samozřejmě každý svého štěstí strůjcem…

KA_MI_A
Učednice 101 příspěvků 17.04.09 20:15

Domenica a hakhak: …ale jo, chlast mě taky napadl jestli myslíte toto, ale že by ho do sebe někdo stříkal to mi opravdu nějak nezapadá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

…Tedy aspoň bych to tak nenazvala, ale i tak by se to dalo vyložit - chápu Vaše asociace :wink: :idea: 8)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 26523 příspěvků 17.04.09 20:32

… a zase vedle. Ani chlast to nebyl :D :D :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 17.04.09 20:37

Hlásím, že jednu stříkačku k názorné ukázce bych měl :oops: , ale to opravdu patří spíš do HOSPODY :lol:

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.04.09 20:41
hakhak píše:
Nevím, nevím, ale myslím, že drogy nikoho nenapadli :) :D :D Teda aspoň já měla okamžitě jinou asociaci 8)

To je fakt hned vidět, na co kdo myslí - na drogy jsem vůbec nepomyslela… :P Fakt mne napadlo jenom TO JEDNO stříkání… s takovou tou tuhou stříkačkou…8)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2404 příspěvků 17.04.09 20:45

Souhlasím s Kerze - ani jsem to nečetla a číst raději nebudu, vím jak by mě to zase vystresovalo. Jsem hrozně úzkostlivá mamina, možná až moc, ale to je asi u prvního dítěte normální. A přitom jsem ještě v těhotenství hlásila, jak dítě v porodnici „vyprdnu“ a pak bude vše v pohodě. Jo - velký h---o, všechno hrozně prožívám a jsem ze všeho na větvi. Mateřství fakt člověka změní.....

Jinak s tím stříkáním - první myšlenka patřila taky alkoholu (starý pijan se projevil :lol:), až potom mě napadlo to, co domenicu :lol: :wink: :lol:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 10 odstřiků 144 vzorků V tužebníku 0 parfémů

KA_MI_A
Učednice 101 příspěvků 17.04.09 21:35

…No - tedy …ehm…pravda…na to jsem tedy sice taky pomyslela, když jsem to četla … ale nějak mi uniká, co bychom v tématu s tímto stříkáním rozebíraly :lol: :lol: :lol: … ale nápad rovněž vhodný - asociace přijatelná - komu se nechce tlachat o očkování, může tedy připojit komentář k jiným střikům…dle momentální nálady a toho co kdo má v hlavě právě :wink:
:mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(…se nám to nějak zvrtlo, téma jedno, že…)

KA_MI_A
Učednice 101 příspěvků 17.04.09 21:37
Veverka píše:
Souhlasím s Kerze - ani jsem to nečetla a číst raději nebudu, vím jak by mě to zase vystresovalo. Jsem hrozně úzkostlivá mamina, možná až moc, ale to je asi u prvního dítěte normální. A přitom jsem ještě v těhotenství hlásila, jak dítě v porodnici „vyprdnu“ a pak bude vše v pohodě. Jo - velký h---o, všechno hrozně prožívám a jsem ze všeho na větvi. Mateřství fakt člověka změní.....Jinak s tím stříkáním - první myšlenka patřila taky alkoholu (starý pijan se projevil :lol:), až potom mě napadlo to, co domenicu :lol: :wink: :lol:

Já si to čtu právě proto, že jsem úzkostlivá.
A jinak: klid: nejhorší do roku a pak ještě horší :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist