CO STŘÍKÁME nikoli na sebe, ale DO SEBE...(k očkování...)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KA_MI_A
Učednice 101 příspěvků 16.04.09 21:26
CO STŘÍKÁME nikoli na sebe, ale DO SEBE...(k očkování...)

http://iuro.awardspace.com/zdroje.html

(viz. odkaz) - Víte to ??
Možná to mnohým, které to nevědí, pomůže v rozhodnutí…něk­dy…možná…u se­be i svých blízkých.

Připojte případně názor, zkušenost… apod.

:( :cry: :speechless: :nono:
Na poličce 3 parfémy 0 miniatur 1 odstřik 27 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.04.09 09:16

Teda, já už se lekla, že je někdo odvážnější než já a tahá TAKOVĚ téma mimo hospodu… :shock: Ale uklidnila jsem se - jde o očkování… 8)

Jinak, o tom už jsme tady diskutovaly - tohle se zatím nedá ovlivnit, tak nemá význam se stresovat…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 17.04.09 09:23

já taky myslela, že půjde o nějaký příjemnější záležitosti :wink:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

barbucha  17.04.09 11:32

Mno, taková elektřina už zabila lidí… :lol:

KA_MI_A
Učednice 101 příspěvků 17.04.09 20:00
Kerze píše:
Teda, já už se lekla, že je někdo odvážnější než já a tahá TAKOVĚ téma mimo hospodu… :shock: Ale uklidnila jsem se - jde o očkování… 8)Jinak, o tom už jsme tady diskutovaly - tohle se zatím nedá ovlivnit, tak nemá význam se stresovat…

Doplnila jsem to raději nahoru hned do tématu, nenapadlo mě že by to mohlo být spojováno s drogama. To tedy ne !! :o

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25884 příspěvků 17.04.09 20:05

Ale ne!!! Šlo ještě o jiné stříkačky :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

hakhak
Parfémová maniačka 504 příspěvků 17.04.09 20:06

Nevím, nevím, ale myslím, že drogy nikoho nenapadli :) :D :D Teda aspoň já měla okamžitě jinou asociaci 8)

Na poličce 10 parfémů 4 miniatury 23 odstřiků 50 vzorků V tužebníku 2 parfémy

KA_MI_A
Učednice 101 příspěvků 17.04.09 20:11

No … každý má jiný názor, jiný náhled, …ale je dobré o tom vědět…takže to berte jako přátelské upozornění. Jinak samozřejmě každý svého štěstí strůjcem…

KA_MI_A
Učednice 101 příspěvků 17.04.09 20:15

Domenica a hakhak: …ale jo, chlast mě taky napadl jestli myslíte toto, ale že by ho do sebe někdo stříkal to mi opravdu nějak nezapadá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

…Tedy aspoň bych to tak nenazvala, ale i tak by se to dalo vyložit - chápu Vaše asociace :wink: :idea: 8)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25884 příspěvků 17.04.09 20:32

… a zase vedle. Ani chlast to nebyl :D :D :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 17.04.09 20:37

Hlásím, že jednu stříkačku k názorné ukázce bych měl :oops: , ale to opravdu patří spíš do HOSPODY :lol:

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 17.04.09 20:41
hakhak píše:
Nevím, nevím, ale myslím, že drogy nikoho nenapadli :) :D :D Teda aspoň já měla okamžitě jinou asociaci 8)

To je fakt hned vidět, na co kdo myslí - na drogy jsem vůbec nepomyslela… :P Fakt mne napadlo jenom TO JEDNO stříkání… s takovou tou tuhou stříkačkou…8)

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 17.04.09 20:45

Souhlasím s Kerze - ani jsem to nečetla a číst raději nebudu, vím jak by mě to zase vystresovalo. Jsem hrozně úzkostlivá mamina, možná až moc, ale to je asi u prvního dítěte normální. A přitom jsem ještě v těhotenství hlásila, jak dítě v porodnici „vyprdnu“ a pak bude vše v pohodě. Jo - velký h---o, všechno hrozně prožívám a jsem ze všeho na větvi. Mateřství fakt člověka změní.....

Jinak s tím stříkáním - první myšlenka patřila taky alkoholu (starý pijan se projevil :lol:), až potom mě napadlo to, co domenicu :lol: :wink: :lol:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

KA_MI_A
Učednice 101 příspěvků 17.04.09 21:35

…No - tedy …ehm…pravda…na to jsem tedy sice taky pomyslela, když jsem to četla … ale nějak mi uniká, co bychom v tématu s tímto stříkáním rozebíraly :lol: :lol: :lol: … ale nápad rovněž vhodný - asociace přijatelná - komu se nechce tlachat o očkování, může tedy připojit komentář k jiným střikům…dle momentální nálady a toho co kdo má v hlavě právě :wink:
:mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(…se nám to nějak zvrtlo, téma jedno, že…)

KA_MI_A
Učednice 101 příspěvků 17.04.09 21:37
Veverka píše:
Souhlasím s Kerze - ani jsem to nečetla a číst raději nebudu, vím jak by mě to zase vystresovalo. Jsem hrozně úzkostlivá mamina, možná až moc, ale to je asi u prvního dítěte normální. A přitom jsem ještě v těhotenství hlásila, jak dítě v porodnici „vyprdnu“ a pak bude vše v pohodě. Jo - velký h---o, všechno hrozně prožívám a jsem ze všeho na větvi. Mateřství fakt člověka změní.....Jinak s tím stříkáním - první myšlenka patřila taky alkoholu (starý pijan se projevil :lol:), až potom mě napadlo to, co domenicu :lol: :wink: :lol:

Já si to čtu právě proto, že jsem úzkostlivá.
A jinak: klid: nejhorší do roku a pak ještě horší :wink:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist