Co to asi bylo za parfém

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 29.01.09 18:23
Co to asi bylo za parfém

Přibližně před 10 lety jsem dostala z Německa parfém, bohužel nedovedu popsat vůni, ale byla úžasná. Flakonek i s víčkem (stříbrným) měl tvar protáhlého oblázku, byl z matného skla. Neměl žádnou základnu a jen tak ležel - jako oblázek. Já nána jsem flakon po vypotřebování vyhodila, tenkrát jsem se vůněmi nezabývala. Říkala jsem si, že až ho uvidím, tak ho zase koupím, ale neviděla jsem. Teď jsem sjížděla všechny možné databáze, ale mám z toho jen zkažené oči. Poraďte prosím.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 29.01.09 19:04

comme de garsons ,2 a 3 vypadají jako oblázky.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 29.01.09 19:22

Ne, ne, ten můj byl podlouhlý, jakoby elipsovitý a víčko tu elipsu dokončovalo a nečouhalo z něj. Ale moc děkuju.

Bestie
Učednice 62 příspěvků 01.02.09 12:51

Naomagic? Ale koukam, ze nema stribrne vicko, ta asi ne. 

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 01.02.09 14:58

A prozkoumala jsi důkladně i obrázkovou databázi?? http://www.arome.cz/…yvsechny.php Jestli ne, určitě si na to vyšetři čas :wink: A jestli jo, tak to stejně projeď jeět jednou :D

Taky mě napadlo, zda by hledaná vůně nemohla být jakousi odnoží Black Cashmeru od Donny Karan, ale ta původní byla vydaná v roce 2002, což neodpovídá časově.

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 01.02.09 15:53

Díky za pomoc, jenže pořád to není ono. Ten tvar byl přibližně stejný jako Black Kasmere, taky jsem chvilku přemýšlela , jestli to není nějaká odnož, ale nenašla jsem k tomu nic. Databázi tady na Arome jsem procházela důkladně a taky jsem zhlídla většinu obrázků na Aus Liebe zum Duft a nic jsem nenašla. Ptala jsem se manžela, který mi ji přivezl, kolik asi stála. Okamžitě si vzpomněl (aby ne), že okolo 100 marek. A to byla asi 30 ml. Tenkrát to pro nás byla ohromná suma. Je to prostě už dávno. Měla jsem se po tom pídit dřív. :(

anima  02.02.09 17:48

ahoj, mna napadlo v prvom momente Kenzo http://www.vone.sk/…enzo%20Ca%20 … au_big.jpg

bol to daaavno pradavno jeden z mojich prvych parfemov..a 30 ml sa trosku podoba na tvoj popis, aj ked strieborny vrchnak nema a flakon je este aj ozdobeny kvetinou..

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 02.02.09 18:06

I na ten jsem koukala, ale ten můj byl jednoduchý, hladký a víčko bylo stříbrné, mírně skosené.

anima  02.02.09 19:13

no neda mi to, tak skusam dalsi pokus :) aj ked tento vznikol v roku 2000 - Givenchy Oblique http://www.createbrand.ru/…mage_898.jpg

Camellia
Nevyléčitelná závislačka 1712 příspěvků 03.02.09 13:05

Ani tenhle to není, ale tvarově je nejblíž. Díky.

Hermesfan
Nevyléčitelná závislačka 1194 příspěvků 31.10.14 07:21

Clarins Elysium alebo Alyssa Ashley Dilys

Na poličce 47 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist