Co to mohlo být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Enna
Nováček 15 příspěvků 14.03.08 15:23

Ahojky holky, možná by jste mi mohly pomoci.. Minulé jaro jsem cítila překrásnou vůni, měla ji nějaká žena v divadle - podotýkám, že to bylo odpolední dětské představení.. V podstatě tu osůbku, takto ozdobenou luxusním parfémem jsem ani neidentifikovala, ta vůně se šířila do všech stran a krásně se táhla. A tedˇ k tomu jaká byla. Nekytková. nesladká, pudrová, vibrující, jen lehce lehounce nasládlá. jakobych v ní cítila suché listí, ke konci cedr a takový lehce máslový podtón. V tom doznívání také seno nebo med. Místo vnímání představení jsem se v té smyslné vůni rochnila a podařilo se mi v ní ještě identifikovat ..no, myslím růži.. Ale byla tam jen tak okrajově.
Pořád na tu vůni musím myslet a lituju toho, že jsem nešla po té krásné voňavé stopě vypátrat majitelku a nezeptala se jí.
Ještě jedna taková zvláštní věc, chvílemi mi ta vůně přišla svou smyslností a takovou..no, až intimností :) v tom divadle jaksi nepatřičná.
Nevíte prosím co by to mohlo být?

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Evax
Parfémová maniačka 716 příspěvků 14.03.08 19:18

Enna:

Mně napadá jediná vůně: Clique Simply, v závěru mi voní naprosto jako v Tvém popisu /suché listí, seno atd./, žel začátek se mi zdá jiný /mléčně-sojový a divný, květiny necítím vůbec, i když podle složení bych měla/. Možná se pletu, ruku do ohně bych za ni nedala: totiž Simply není zrovna můj oblíbený kousek. Neupírám ji notnou dávku zvláštnosti, není špatná, ale nosit bych ji nemohla. Snad pokud člověku sedne, může být pěkná.

Ale při Tvém popisu se mi Simply okamžitě vybavila, tak snad případný tip na vyzkoušení by to být mohl :)

Na poličce 31 parfémů 5 miniatur 14 odstřiků 13 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Enna
Nováček 15 příspěvků 14.03.08 22:00

Evax: Díky, určitě Simply vyzkouším. Ten parfém byl tak trochu zvláštní, nic podobného jsem do té doby necítila. Tak uvidím, každopádně děkuju za tip! :)

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 2 odstřiky 11 vzorků V tužebníku 15 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 15.03.08 15:00

Znacna cast z toho, co pises, mohla byt subjektivna percepcia, alebo aj chemia nositelky parfumu…
Skus Donna Karan Cashmere Mist. Opisujes tu vona nadherne, vrta mi to v hlave. Takych voni asi bude malo (este ze to nebola ovocenka!), ale ktora by to mhla byt… A s ruzou…

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.03.08 20:26

To mi normálně zní jako L´Eau d´Hiver - máslový podtón - kosatec, med tam je taky, přitom není sladká ani těžká, ale „šíří“ se dost…

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 15.03.08 21:12

Hmmm… Zaujimalo by ma, kolko je v CR nositeliek FM a kolko % z nich chodi na toto forum…

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 15.03.08 21:25
Evax píše:
Enna:Mně napadá jediná vůně: Clique Simply

Mě též napadla první Simply, ´nekytková´, pudrová, lehce nasládlá, suché listí, seno… jen ta růže mi nějak k Simply nesedí.

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 15.03.08 21:45

Já typuju na Narciso Rodriguez - For her

Na poličce 56 parfémů 7 miniatur 4 odstřiky 52 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 15.03.08 21:55
benvenuta píše:
Hmmm… Zaujimalo by ma, kolko je v CR nositeliek FM a kolko % z nich chodi na toto forum…
…tak, jsem tady JÁ…, že jo…!? :P
Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 15.03.08 22:09
Kerze píše:
benvenuta píše:
…tak, jsem tady JÁ…, že jo…!? :P

Takže ty a moje kočky :-))) Měla jsem tu malinkou ampulku se vzorkem L´Eau d´Hiver, byla zasunutá do takového toho psaníčka, jako bývají všechny originální vzorky a to psaníčko mi tu zůstalo a vzorek je pryč. Asi si to ty moje potvory někam odnesly a teď se tím tajně voní, když nejsem doma :-)))

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 15.03.08 22:43

Hmmmm…ze by Chnapka vedela nieco o tom, kde je moja vzorka Kelly Caleche? Aby som sa pozrela do jej kosiku pod deku…

Samantha
Nevyléčitelná závislačka 1073 příspěvků 15.03.08 22:45
benvenuta píše:
Hmmmm…ze by Chnapka vedela nieco o tom, kde je moja vzorka Kelly Caleche? Aby som sa pozrela do jej kosiku pod deku…

No jejda, ještě kočka, která se jmenuje Chňapka :-))) To je téměř jisté ;-)

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 15.03.08 23:29

Ona sa vola Micka, ale ma rozne prezyvky :)

To je aspon vona, co by sa jej ako-tak mohla pacit… Vela z mojich oblubenych voni obsahuje citrusove tony a ked mam na sebe nieco take, tak sa Micka odo mna znechutene odtahuje.

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 16.03.08 00:52

Citrusy jsem testovala na potkanech a taky ne-e… největší smrad je pro ně čerstvá citrusová slupka. Na to se tvářej asi jako já na Eden.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 16.03.08 13:27

Pro mne není Hiver máslová, je jemně nasládlá, něžná, trošičku větrová, jako když holčička v bílém kožíšku drží v ruce pytlík metolek.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist