co to zase je ?? fragrance??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 29.09.10 13:10
co to zase je ?? fragrance??

ví někdo co to zase je za firmu?? v každém marketu mají stánek a otravují..vždycky se pohádám… tvrdí, že mají značkové parfémy…co to je zač??

Na poličce 60 parfémů 0 miniatur 55 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 64 parfémů
Reakce:

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 29.09.10 14:45

Já vídám v supermarketech ty s „NC“ (New Collection), nejsou to oni? Jsou taky dost otravný, ale většinou se buď obloukem vyhýbám, nebo jsem s nima rychle hotovej. :D

Na poličce 43 parfémů 8 miniatur 2 odstřiky 28 vzorků V tužebníku 1 parfém

meda85
Znalkyně 438 příspěvků 29.09.10 15:48

jo…New Collection…to je ono… furt to chtěli na mně použít..bránila jsem se, že jsem měla na sobě zrovna Womanity..na zkoušku…a to jsem udělala chybu, že jsem řekla, že imitace nepoužíváma a jejich firmu neznám..tvrdili mi , že mám tedy také imitaci… značkový parfém mají oni…příště je obloukem obejdu..

Na poličce 60 parfémů 0 miniatur 55 odstřiků 54 vzorků V tužebníku 64 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 29.09.10 16:38

Rozjeli to ve velkým, aukro je toho taky plný. Většinou ve stylu „francouzský parfém a bla bla bla…“.
Některý bývají relativně příjemný a snadno (dostatečně striktním způsobem) odmítnutelný, zažil jsem ale i agresivnější slečnu, která na mě vyrukovala s hláškou „Máte mě rád?!“ :mrgreen: Zřejmě dostávaj nějaký výplachový školení. Jiná slečna (celkem sympatická) na mě začla „jak se dneska máte“ a když jsem jí odpověděl „dobře a Vy?“, tak jí to evidentně trochu rozhodilo, protože to asi nebylo v příručce… :)

Důležitý je ani nezpomalovat, aby to na člověka nemohli nastříkat, jako na spoustu jiných obětí, který vídám :wink:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 30.09.10 20:38

Zkusit tyhle francouzské parfémy prodávat ve Francii, tak je Pařížanky vonící Shalimarem asi umlátí bagetami.
Což o to, my znalé a rázné se jich zbavíme, ale co ty hodné babičky, co chtějí udělat někomu radost a v dobré víře to koupí… Je to svinstvo.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 30.09.10 22:00

Mimochodem, ve skutečnosti to je myslim made in Poland :?

lucil
sv. Parfema z Kecálburgu 3998 příspěvků 05.10.10 13:49

Taky to u nás máme, pokaždý když jdu kolem tak zdrhám, co nejrychleji můžu nebo jdu prostě jinudy, tyhle lidi nesnášim! V novém obchodním centru je tohodle plno, pořád mi někdo strká do ruky letáky, něco mi nabízí, zastavuje mě…je to fakt otrava :speechless: :roll:

Na poličce 6 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 05.10.10 14:10

Měla jsem s nimi dost nepříjemný konflikt, pak jsem psala stížnost do Galerie Fénix, kam chodím skoro denně nakupovat a… nevím, zda na můj popud nebo jak, ale… už tam nejsou :banana: .

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

paty
sv. Parfema z Kecálburgu 8056 příspěvků 05.10.10 19:15

Tak dneska to na mě v práci šplíchla kolegyně,prý jí to daroval manžel, myslela jsem že si uříznu ruku a mít poblíž jejího manžela, tak ho zabiju :roll:

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 20.10.10 18:01

Joo, to na mě taky slečna zkoušela, jestli to nechci koupit přítelkyni - když jsem jí řek, že to bych jí nemohl udělat, tak to vzdala :mrgreen:

Arome pralinka
Nováček 3 příspěvky 01.11.10 12:52

Podle mně je Fragrance nějaká polská kolínská s chytře napsaným obalem, kde je vytištěná i značně vysoká cena v českých korunách cca 1400,–, která absolutně neodpovídá kvalitě. Ani ty dvě stovky bych za to normálně nedala. Ale hoši a děvčata od firmy New collection group v tom umí chodit a dost lidí zřejmě naletělo. :mrgreen: Na obalu je též v polštině uvedena jako výrobce essence Francie, na což asi dost lidí skočilo. :cry: :evil:

Když u Vás doma zazvoní nejprve vám krabičku s voňavkou cpou do ruky jakoby šlo o propagační dárek a pak se zmíní o zanedbatelné ceně 200,– a pokud máte větší bankovku, tak Vám rozhodně peníze nevrátí, nýbrž vrazí do ruky další senzační flakony.

Renama
sv. Parfema z Kecálburgu 2318 příspěvků 03.11.10 00:05
Pralinka píše:
Podle mně je Fragrance nějaká polská kolínská s chytře napsaným obalem, kde je vytištěná i značně vysoká cena v českých korunách cca 1400,–, která absolutně neodpovídá kvalitě. Ani ty dvě stovky bych za to normálně nedala. Ale hoši a děvčata od firmy New collection group v tom umí chodit a dost lidí zřejmě naletělo. :mrgreen: Na obalu je též v polštině uvedena jako výrobce essence Francie, na což asi dost lidí skočilo. :cry: :evil:Když u Vás doma zazvoní nejprve vám krabičku s voňavkou cpou do ruky jakoby šlo o propagační dárek a pak se zmíní o zanedbatelné ceně 200,– a pokud máte větší bankovku, tak Vám rozhodně peníze nevrátí, nýbrž vrazí do ruky další senzační flakony.

Třeba ta cena 1400 je platná..... v polských zlotých ne?? :mrgreen:

Na poličce 41 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 16 vzorků V tužebníku 16 parfémů

starfleet
Znalkyně 281 příspěvků 03.11.10 12:55

To by byl teprve mazec :-P http://www.cnb.cz/…ni_trhy/devi … i_kurz.jsp

Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist