Co v poslední době zahýbalo vaším žebříčkem parfémů?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

asenat
Parfémová maniačka 575 příspěvků 10.06.12 16:42
Který parfém zahýbal vaším žebříčkem top parfémů?

Otázka je jasná, který parfém nedávno zamíchal pořadím vašich nejoblíbenějších parfémů? Někde jste něco očichali, koupili, a najednou si říkáte, tohle je rozhodně jeden ze tří (pěti, deseti) nejlepších parfémů, co znám/mám? A kterou vaši stálici tenhle nováček z žebříčku vyšoupl? ;-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 239 vzorků V tužebníku 21 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »
Reakce:

Alena_In
sv. Parfema z Kecálburgu 3240 příspěvků 10.06.12 16:54

Coromandel a Shalimar Parfum Initial. Dřív bych si jich ani nevšimla (nevoněly by mi) a dnes vím, že to budou mé životní lásky. :srdce:
Naopak Angel, bez kterého bych dřív nemohla být, pomalu končí v propadlišti mých parfémových dějin. :)

Na poličce 16 parfémů 5 miniatur 18 odstřiků 77 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 10.06.12 17:32

Tenhle rok se do mého žebříčku „vkradl“ Coromandel (který jsem v počátku jeho objevení na Arome nemohla a odstřik poslala dál) a Jersey… ta to vzala útokem.
Dlouho se na špici drží LPRN2, Bois d'Armenie, Cuir Beluga a Tabac Blond.

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 10.06.12 17:33

…ale třeba už zítra může být všechno jinak… :D

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3044 příspěvků 10.06.12 17:35

POISON
Byť je na trhu dlouho, „objevila“ jsem ho až loni a stejně vím, že by mi dřív ani nevoněl, ale získal si, kluk jeden :D , pro mě pozici č.1 a na jak dlouho, to netuším (ale asi na dlouho :D )
Naopak červená Dolce & Gabbana bude asi poslední. Tu jsem měla za posledních cca 15 let několikrát, ale zdá se mi, že je jaksi asi už na mladší či co :mrgreen:

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

bagheta
sv. Parfema z Kecálburgu 4190 příspěvků 10.06.12 17:53

SPI - vyšoupl Euphorii. Ale @Lyonella má pravdu, zítra může být všechno jinak, žebříček upravuji průběžně, podle toho, jak mi vůně v daném období vyhovují. Stálou pozici na druhé příčce si drží pouze The Iceberg Fragrance, jinak už jsem měnila pořadí několikrát.

Na poličce 8 parfémů 1 miniatura 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Harriet
sv. Parfema z Kecálburgu 3768 příspěvků 10.06.12 18:00

Chanely - a to totálne Coromandel a hneď po ňom aj No.5 edp aj Eau Premiere …doteraz som sa plavila hlavne na Guerlainovskej vlne a myslela, že Chanel na mne bude odťažitý a bez srdca… ale tieto 3 ma dostali… :srdce: :srdce:

z top 10 je týmto vyradený Code…

Na poličce 38 parfémů 13 miniatur 16 odstřiků 140 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23743 příspěvků 10.06.12 18:24

Záleží na tom v jakém časovém rozpětí, ale dejme tomu, že to vezmu za poslední půlrok.
Takže v tomto období se mezi mé nejoblíbenější vůně dostal SPI, SPI l'eau, Yearn a Khawla. :P

Na poličce 69 parfémů 0 miniatur 23 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

salome_82
Znalkyně 386 příspěvků 10.06.12 19:03

mňa takisto dostal Coromandel tuším ide o davové podľahnutie :) ďalším obľúbencom je SPI, používam ho dosť často a býva mojím záchrancom, keď neviem čo na seba :) veľmi sa mi páči Eaudemoiselle - sú dni, keď nepoužívam nič iné
ale som na tom tiež tak, že čo platí dnes, nemusí zajtra :)

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 6 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5088 příspěvků 10.06.12 19:09

Mou poličkou doslova otřásly některé Amouage (Dia, Ubar, Ciel) a do žebříčku TOP 10 se usadila (zřejmě na dlouho) další Micallefka - Sous le Figuier. Také jsem dospěla definitivně k závěru, že bez Jasmin de Nuit má polička prostě být nemůže.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 9 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

kwitek
Parfémová maniačka 541 příspěvků 10.06.12 19:51

Blv Notte a L´Heure Bleue. A Chanel 19 - můžu ji čím dál víc. Zklamání mi přinesla Jicky.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 2 odstřiky 241 vzorků V tužebníku 1 parfém

Lucinela
sv. Parfema z Kecálburgu 4317 příspěvků 10.06.12 22:49

Zajímavé téma, já to mám naopak, mně letos Coromandel vyloženě nesedí, ačkoli jsem se ho loni nemohla nabažit a ani SPI si nedrží loňské preference. Hodně nahoru se dostala Cuir Beluga, kterou jsem zkusila v teple (ne v horku) až letos a konečně cítím i já tu nádhernou vanilku. A taky jsem překvapena tím, že mám raději L´Instant než L´Instant Magic, nějak se mi „přežral“. :think:

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Elvira
sv. Parfema z Kecálburgu 6468 příspěvků 10.06.12 23:11

Mně asi Elixir Charnel Oriental Brûlant a Elixir Charnel Chypre Fatal. A těším se na MPN, ten je jasný! :srdce: :srdce: :srdce: Na klidnější chvíle moje AA.

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

albeni1  11.06.12 08:19

Mým žebříčkem nezahýbalo nic.
Asi už se mnou nic nehne :lol: ani další zkoušky vůní, mainstreem i exclusivky, ani nákupy naslepo, na které už teď raději kašlu.
Naopak, čím víc zkouším, tím víc se mi vkrádá myšlenka, že svoje oblíbence už přece dávno vybrané mám a na ně nemá nic, žádná z nových. Nic co jsem zkoušela, mě zdaleka tak neuchvátilo jako kdysi pár vůní, ke kterým se teď pomalu vracím.
Nebo se mi něco zalíbí, ale stejně tu vůni po čase prodám, protože zjistím že to stejně není ono, jako naposledy třeba s Ninfeo Mio, a to byl horký kandidát na favoritku :lol: A podobně to mám skoro se všemi vůněmi. Prostě mě nebaví je nosit, nevím proč.

Evulik
sv. Parfema z Kecálburgu 9231 příspěvků 11.06.12 09:39

naposledy to bol Skin… vyšplhal sa z nuly na 5.miesto :mrgreen:
Vlani to bola Bottega Veneta a Jersey.

Na poličce 87 parfémů 19 miniatur 19 odstřiků 112 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist