Co vás dnes parfémově rozesmálo?:-)))

Fotoalbum tématu (53) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

enes1
Učednice 68 příspěvků 08.11.10 15:07
Co vás dnes parfémově rozesmálo?:-)))

Nevěděla jsem,kam to napsat,tak jsem pro velký úspěch založila další vlákno:-) Tak si tak ´prohlížím staré časopisy,ve kterých bývají takové ty články o tom,jestli máte zvolit prafém podle luxusu (tj,většinou zlaté flakonky),nebo jestli jste romantická(rů­žové)atd. :roll: ..a v jednom nejmenovaném objevím následující: L od Lolity je zařazena v kategorii,cituji: „Čistá svěžest-čerstvý vzduch,čistá voda a lístky zelených bylinek-vůně připomínající bezstarostné chvíle volna a odpočinku“ :shock: :D …no samozžejmě je to kvůli jejímu modrému,„mořskému“ flakonu, jak jinak :-)))…říkám si,že když už ten dotyčný neví,jak ta vůně voní,mohl by se alepson mrknout na složení,pak by se taky nějaké slečně/dámě milující light blue mohlo stát,že očekávané zelené bylinky a svěžest nerozdýchá :D

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 316 Další »
Reakce:

dracatko
Nevyléčitelná závislačka 1365 příspěvků 08.11.10 16:58

Tak to dopadá když články píšou „skuteční odborníci“ :-)

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Mandarinka
Parfémová maniačka 637 příspěvků 08.11.10 22:38

Mě dnes pobavil začátek článku v Guardianu, kde se čtenář ptá, co si má myslet o tom, že jeho přítel šel v noci do bytu ženy, kterou sbalil na párty, zamířil nejprve do koupelny, a když tam uviděl parfém od Britney Spears, rychle se omluvil a utekl. A odpověď je: to udělal dobře, dospělá žena, která vlastní parfém od celebrity, bude nejspíš vyžadovat psychologickou­ pomoc.

Odkaz tady: http://www.guardian.co.uk/lifeandstyle/ … -celebrity

:lol: Ha… to by mě zajímalo, jak by to dopadlo, kdyby na poličce sice nebylo nic od Britney, ale osmdesát jiných kousků. To by zavolal asi rovnou sanitku :-D

Na poličce 7 parfémů 5 miniatur 2 odstřiky 43 vzorků V tužebníku 2 parfémy

zdensy
sv. Parfema z Kecálburgu 4739 příspěvků 09.11.10 07:13

Spíš měl jásat, že to bude levná milenka :mrgreen:

Na poličce 30 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 6 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 09.11.10 11:32

Muž se dostane do bytu mladé ženy, kterou ten večer sbalil, a uteče kvůli nestylovému parfému.

Hm. To mi zní jako „mám problémy s potencí a potřeboval jsem se před kamarádem na něco vymluvit“.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Juana
sv. Parfema z Kecálburgu 3421 příspěvků 09.11.10 14:17

Spíš by měla jásat ta žena, že ten chlap vzal dráhu dřív než od něj chytla nějakou ošklivou nemoc. Otázkou je jestli to vlastně byl chlap…mám-li vilné choutky tak koukam na objekt mého zájmu (pokud mi vadí parfém, mohu využít romantických dárků)

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 153 parfémů

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 09.11.10 17:32

Co mě skutečně parfémově rozesmálo byl opět můj muž. V neděli jsme byli na návštěvě u mých rodičů, protože máti měla narozeniny. Dary předány, sedíme, klábosíme a najednou matka přinesla parfémy, které nedávno dostala (no parfémy…toaletní vody to byly). Prý se s nimi nebude vonět a ať si je vezmu. Nakonec domů putovala jen modrá Les Belles. Přijdem domů, vůňku jsem postavila na poličku a první kdo se jí chopil byl můj muž. Začal se stříkat. Ptala jsem se co dělá a on, že prý by si ji vzal on. Do práce to bude stačit…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Incognita
Nevyléčitelná závislačka 1031 příspěvků 09.11.10 18:19

:shock: To tam bude za princeznu, takovou slaďounkou květinkovou :D

Na poličce 26 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 1 vzorek V tužebníku 2 parfémy

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 09.11.10 18:58

No to asi bude, HLAVNĚ ho nesmím ukázat Deradovi, aby mi ho nepřebral, protože je to přesně jeho typ. :wink:

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 09.11.10 20:26

medvěd s květinkovou vůní? nebezpečná kombinace - radši ho schovééééj! 

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 10.11.10 11:57

Modrá Les Belles je ta mandlová, že? Tak to bude vážně slaďoušek… :-)

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 10.11.10 19:23

To by teda byl, ale já jsem ji schovala :oops:

Lalaith
sv. Parfema z Kecálburgu 3078 příspěvků 11.11.10 18:47

Rozesmál mě můj přítel :lol: Teda je to od něj strašně krásný a moc si toho vážím… Zjevně pro mě hledal dárek k Vánocům a nějak přišel na Zlatou knihu parfémů… Když ji zadáte do googlu, tak vám dost vpředu vyjede odkaz na arome na vlákno Knihy o parfémech, kde Ada píše, že ji má v pdf podobě… No, rozhodl se, že mi ji sežene a k Vánocům, tak tedy napsal Adě z MÉHO profilu SZ, pač jsem na arome trvale přihlášená a on chudák neví, jak to tady funguje… A když jsem se koukala do SZ, tak tam vidím odeslanou nepřečtenou zprávu - divila jsem se, pač jsem nic neposílala a pak to tam vidím, černé na bílém :bang: Na jednu stranu mě to mrzí, že jsem mu to, ehm, prokoukla, ale na druhou stranu mám radost, že se tak snaží… A rozesmálo mě to ale taky :)

Na poličce 12 parfémů 9 miniatur 2 odstřiky 50 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Tana1112
sv. Parfema z Kecálburgu 5092 příspěvků 11.11.10 18:53

Lalaith: snaha se cení. Je to od něj roztomilé :-)

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 4 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Salinas
Nevyléčitelná závislačka 1462 příspěvků 11.11.10 19:51

Tak to ten tvůj chlap skutečně miláček :D Až mu ji Ada pošle, nechá ji vytisknout a pak ji třeba nechá hezky svázat. Asi ti budu závidět :oops: :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 316 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist