Co vás dnes parfémově rozesmálo?:-)))

Reklama

vesper001 21.04.17 13:43

@mmaat
:palec: To je jeden zakroucený nebo dva? :mrgreen:

Phalaen 21.04.17 13:47

@mmaat Jako malá jsem měla pískomily. Jednou utekli a mamka je pak honila po špajzu cedníkem :mrgreen:
Nejvíc ujiždim na činčilách, vakoveverkách a ušatých potkáncích Dumbo.
(OT :oops: )

lilithc 21.04.17 14:53

@Phalaen @Hermesfan @Hanka H Až tak máte myšky rády,že by vám nevadilo kdyby vám v noci přeběhly přes obličej a zamotaly se do vlasů? :)

Phalaen 21.04.17 15:04

@lilithc Když se po ránu vidím, jsem si téměř jistá, že by ta myš byla vyděšená víc než já :mrgreen:

Phalaen 21.04.17 18:26

@mmaat Z Doby ledový? :) (dcera má ráda ty dva vačičáky - Crash a Edie :mrgreen: )

mmaat 21.04.17 18:31

@Phalaen jasně :). Byli to zlatíčka, ale měli jsme je jen pár týdnů, asi něco chytili ze sena nebo z podestýlky. Syn už pak další nechtěl, měl strach, aby zase brzo neumřeli :(
Teď máme kočku, tak už hlodavce raději ne.

Aromaterapie 21.04.17 22:13
@lilithc píše:
@Hanka H Zmínky o tom co jste měly v puse mi připomnělo můj nekosmetický zážitek.Vlastně byl hygienický.Na chalupě jsem měla spoustu pavouků.Nikdy jsem je neničila,jen vynášela ven,aby tam za týden byli znovu. :) V koupelně jsem jeden večer jednoho opravdu velkého vytáhla pomocí ručníku z vany a ručník na dvoře vytřepala.Po vykoupání jsem si utírala obličej a najednou jsem cítila,že se mi něco hemží v puse.Během vteřiny jsem si uvědomila,že jsem tím stejným ručníkem zachraňovala pavouka.Okamžitě jsem plivala do umyvadla a opravdu pavouk,neporušený se všema nohama. :mrgreen: Tak jsem jej do toho ručníku vzala znovu a odnesla a od té doby dávala sakra pozor na to co dávám k obličeji. :P

Ježíš, tohle jsem neměla číst 8o 8o 8o .To by byla moje smrt.Ne psychiatrie,ale rovnou márnice :mrgreen: .

Korsicanka 22.04.17 10:37
@Aromaterapie píše:
Ježíš, tohle jsem neměla číst 8o 8o 8o .To by byla moje smrt.Ne psychiatrie,ale rovnou márnice :mrgreen: .

To bychom se tam sešly :mrgreen: Brrrrrr :pocitac:

Arome renet 22.04.17 12:14

Má kamarádka hledá vůni na jaro, z parfumérie taky vyzkoušela kde co a už jí to nestačí. Vzala jsem ji na ovonění Privé Rose a Joyeuse Tubéreuse . Rose se jí líbila hned, že do té asi půjde. A na Joyeuse Tubéreuse mi říká, že je divná, ale vlastně pro mě :mrgreen: Líbí se jí,ale není pro ni, povídala.

Aromaterapie 26.04.17 23:57

Dneska jsem byla s dcerou v Bille nakupovat a zrovna tam vytírali podlahu takovým tím strojem.A hezky to tam vonělo,tak jsem přemýšlela, čím vytírají, že je to fakt příjemný.Venku jsem zjistila, že jsem celou dobu cítila Innocent, kterým jsem byla navoněná :P .

Marggalít 14.05.17 12:00

Tak mi dorazil Le Parfum (Sonia Rykiel). Večer jsem si ho šplíchla na předloktí; hotová melancholie odcházejícího léta - listí, namoklé listí, namoklé tabákové listí (aspoň teda ten večer na mně). Tak se přesunu do pokoje testovat na dalších členech rodiny. Osoby a obsazení: já, manžel dopravní inženýr, syn předškolního věku.

Já: „Čuchni, to voní jako podzim!“
Muž: „Podzim? Já tam cítím ňáký mejdlo.“
Já: "Mejdlo?! Človeče. Ty taky ve všem cejtíš mejdlo… "
Syn: „Ukaž, já si taky čuchnu. Já to cejtím… jako z nejhlubších hlubin, co tady v Praze existujou.“
Muž:„Z metra.“
Syn: „Já tam teda ty hlubiny cejtím! Anebo je to taky jako ňáká stará macecha.“

Takže výsledek rodinné recenze je, že Le Parfum voní jako namydlená stará macecha, jejíž oblíbenou podzimní destinací je pražské metro, nejlépe stanice Náměstí Míru (53 metrů pod povrchem, za takovou hloubku vůně už se Sonia rozhodně stydět nemusí).

Stránka:  « Předchozí 1 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist