Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Fotoalbum tématu (69) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 30.04.09 23:19
Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Máme tu samá pozitivní témata, tak si pojďme taky zafrfňat :)

K založení tématu mě inspiroval dnešní zážitek z vlaku… oteplilo se nám a opět se ukazuje, jak bídně jsou na tom naši spoluobčané s vůněmi. Sedělo nás v kupé osm, nikdo vyloženě nesmrděl, ale nikdo (kromě mě) také nevoněl, takže ve vzduchu byla pěkně hustá člověčina. Vedle mě seděl takový třicetiletý mladý muž, pěkně oblečený, drahý mobil, drahý notebook… a ani tím pitomým tuháčem se nemohl natřít! Strávila jsem hodinu s nosem nenápadně namířeným k vlastnímu podpaží, nasávajíc zbytky vlastního antiperspirantu, ale nebylo to moc platné.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 931 Další »
Reakce:

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 30.04.09 23:53

Já jsem jela autobusem ráno z práce. Vedle mě si sedla velice pěkná slečna, ale tím pro mě začalo peklo. Celou cestu jsem pořád jenom přemýšlela, čím to voní (spíš smrdí :-) ). Připadalo mi to, jako nějaký soliflor ostře pronikavé pivoňky s trochou grepu.

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 01.05.09 09:28

Včera jsme byli se snoubencem v parfumérii a jedna prodavačka radila zákaznici „letní vůni“ a říkala „Rozhodně ne, nic kořeněného, to je absolutně nevhodné…“
Měla jsem sto chutí na ní skočit a zakroutit jí krkem…

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 01.05.09 11:23
Širín píše:
Včera jsme byli se snoubencem v parfumérii a jedna prodavačka radila zákaznici „letní vůni“ a říkala „Rozhodně ne, nic kořeněného, to je absolutně nevhodné…“
Měla jsem sto chutí na ní skočit a zakroutit jí krkem…

Když po nich chci něco těžšího a kořeněného, tak řeknou, že to je spíš pro babičku.

Ingrid
Nevyléčitelná závislačka 1572 příspěvků 01.05.09 13:01

Namíchlo mne marné hledání dvou vůní,po kterých jsem zatoužila a zjistila,že jsou jaksi nedostupné a dva muži ve frontě v Tescu přede mnou,co hned zrána zapáchali potem,přitom to evidentně byli normální chlapi,jeden dokonce ve značkovém odění.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 14 parfémů

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 01.05.09 13:12

namíchlo v uvozovkách. Šmoulajz / dcera /mi vytrvale ustřikuje z mých MAMINČINÝCH vůní. Třeba Charriol, ten mizí před očima. Výpujčky nejsou reciproční, neboť její Adidas, Victoria či Hugo XX nejsou mé šálky čaje.Nákaza se přenesla i do šatníku, takže pravidelně na dceři potkávám SVÁ saka, kalhoty, šátky… Jen na kabelky zatím nesahá, prý do nich ještě nedozrála - naštěstí.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 01.05.09 14:06

Namíchl mě (hezky oblečený a upravený)chlap ve vlaku, který voněl Bvlgari Aqva a mluvil jako nejsprostší dlaždič.Absolutní rozpor vzhledu a intelektu :?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 01.05.09 14:32

Namíchla jsem se já sama, neboť jsem se navoněla vůní, která sice není moje nejoblíbenější, ale nosila jsem ji loni v létě docela ráda (Eternity Summer 2008) a musela jsem se jít osprchovat, neboť najednou mi hrozně smrděla.

Myslíte, že za tím může být to, že zrovna beru antibiotika a „rozkládám“ vůně jinak??? :conf:

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Kriss
Nevyléčitelná závislačka 1118 příspěvků 01.05.09 14:48

Jojo, prasky :? Mne to tiez stvaraju, dokonca aj vitaminy…

Na poličce 37 parfémů 4 miniatury 15 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 2 parfémy

protea
Nevyléčitelná závislačka 1742 příspěvků 01.05.09 15:30

Namíchl mě malíř/natěrač (kupoval si plechovku barvy a z další půl plechovky měl postřik po celém těle od krku dolů), který stál za mnou ve frontě u pokladny v Obi a soustavně udržoval odstup max. 5 centimetrů…a rozhodně nevoněl… Jen jsem nevěděla jestli ho víc přitahuje moje kabelka nebo můj ušní lalůček…

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

evik77
sv. Parfema z Kecálburgu 3491 příspěvků 01.05.09 15:35

Namíchlo mě, že jde libra nahoru. Zrovna, když mám konečně vybráno a jsou i penízky. Vrrrrr

Na poličce 21 parfémů 2 miniatury 1 odstřik 9 vzorků V tužebníku 51 parfémů

shanin
sv. Parfema z Kecálburgu 3793 příspěvků 01.05.09 18:47
llenni píše:
Myslíte, že za tím může být to, že zrovna beru antibiotika a „rozkládám“ vůně jinak??? :conf:

Podle mě je to velice pravděpodobné. ATB vymlátí nejenom „ty zlé“ bakterie, ale i tvoji přirozenou mikroflóru, takže ani na kůži pak nemáš prostředí, jaké je u tebe obvyklé. Určitě nad tou vůní nelámej hůl a zkus ji tak za dva tři týdny po tom, co ATB dobereš.

Na poličce 11 parfémů 0 miniatur 6 odstřiků 29 vzorků V tužebníku 7 parfémů

elisen3
Znalkyně 441 příspěvků 01.05.09 19:40

Naštvala mě prodavačka v Sephoře, která, byť ochotná, šíleně páchla potem. Myslím, že to už je vrchol neboť kdo jiný, než prodavačka parfémů, by měla příjemně vonět?! To fakt nechápu… :roll:

Na poličce 130 parfémů 23 miniatur 22 odstřiků 48 vzorků V tužebníku 0 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 01.05.09 19:46

Shanin, já ji naštěstí až tak nemiluju, mám ji třeba do posilovny, na kolo a tak, takže kdybych zanevřela, není to až taková tragédie. Ale zkusím fakt později a hlavně nebudu teď raději používat své nejvědší oblíbence :wink: .

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Elena
Znalkyně 383 příspěvků 02.05.09 16:36

Dala jsem si dneska v práci do vázy kytku. Jak už vedle ní nějakou dobu sedím, tak jsem zjistila, že neuvěřitelně páchne. :vomit:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 931 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist