Co voní jako Vionell?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

araukalie
Nováček 5 příspěvků 21.01.13 22:10
Co voní jako Vionell?

Prosím pamětnice o radu. Čeká mě setkání po letech a velmi bych chtěla vonět stejně jako tenkrát. :srdce: Vionell byl deodorant, voněl velmi jemně, jako začátečník nedokážu tu vůni popsat, trochu jako mýdlo, ale bylo tam něco růže? fialka? směs květin? Najde se vrstevnice, která pamatuje a umí poradit?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3043 příspěvků 22.01.13 15:36

Možná vzdáleně a jen trošku nová MADEMOISELLE RICCI.
 http://www.arome.cz/…elle-ricci1/

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

araukalie
Nováček 5 příspěvků 22.01.13 16:01

Jééé, děkuji aspoň za nástřel. Protože ten Vionell znáte a jste zkušená čichačka- po čem to vlastně voněl? Abych hledala i sama…

la.reina  22.01.13 16:16

Je to tohle?

http://www.gofeminin.de/…c183324.html ?

la.reina  22.01.13 16:20

Zda se, ze se to jeste vyrabi a v Nemecku to muzou prehazovat vidlema. :)

Jinak ve slozeni psali neco o hermanku, ale hadam, ze ten tam byl spis jako zklidnujici nez jako vonava slozka… :think:

la.reina  22.01.13 16:23

A pak jsem jeste nasla nejake retro - Vionell doré, nebylo jich treba vic?

http://www.europeana.eu/…1D15C50.html

Ale tam se uvadi jako vyrobce Norsko.

araukalie
Nováček 5 příspěvků 22.01.13 16:31

Ten německý znám, ale voní už jinak a je spíše už zdravotnická záležitost (vůní určitě). :( To retro je ono, ale bylo víc druhů, já pátrám po vůni rose - byl růžový. V licenci to vyráběla ABkosmetika Bratislava. :)

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3043 příspěvků 22.01.13 18:05

Já si pamatuju jen ten růžový, je to cca 30 let zpátky a voněl moc pěkně, jemně, řekla bych možná trochu pudrově. Byl to intim sprej - deo, takže vůně byla nevýrazná do okolí, ale měla jsem ho moc ráda :)
Něco mi v té NR, co jsem dávala odkaz, trochu připomíná, ale tohle je parfémovka, Vionell byl oproti tomu slaboučký, možná spíš hledat jen mezi deodoranty..

Na poličce 33 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Lubaska
Učednice 161 příspěvků 22.01.13 18:27

http://www.designed.rs/…_1974_godine
je zobrazený v Burde z r. 1974

Na poličce 58 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 17 parfémů

araukalie
Nováček 5 příspěvků 25.01.13 21:44

Určitě ji vyzkouším, nevadí, že je to parfémovka,po těch 30 letech budu za dámu… :D

zdehelca
Nováček 1 příspěvek 12.10.13 22:23

Za pár dní mi bude 50, a tak také stále častěji vzpomínám na různé věci z mládí. Moje první oblíbené vůně byly Vionell a Exotic. Exotic byl zelený a růžový. Ten růžový jsem měla nejraději. Ty se mi už bohužel nepodařilo sehnat. Ale při shánění Vionellu jsem měla kliku. Našla jsem e-shop, který nabízel Vionell mycí emulzi. Tak jsem tam napsala a poptala Vionell Deo spray. Bylo mi vyhověno a za týden jsem si ho domů přinesla. Udělalo mi to velkou radost. Mohu doporučit. Webová stránka nakup z nemecka.
Uvítala bych, kdyby někdo věděl o Exoticu. :lol:

araukalie
Nováček 5 příspěvků 12.10.13 23:25

Tak to jsou tedy informace! Stránku jsem našla, dokonce už jsem našla i spray. Jen jestli voní jako za časů našeho mládí? :) Taky mě ta padesátka čeká za pár dní…
O exotiku bohužel neví, kde by se dal sehnat. :(

kakadu  13.10.13 08:41

Je to s podivem, ale vůni růžového Vionellu mě něčím evokuje superdrahý arabský Musc Yas ;)

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6507 příspěvků 13.10.13 10:32
@araukalie píše:
Tak to jsou tedy informace! Stránku jsem našla, dokonce už jsem našla i spray. Jen jestli voní jako za časů našeho mládí? :) Taky mě ta padesátka čeká za pár dní…
O exotiku bohužel neví, kde by se dal sehnat. :(

Vio-nell byl německé produkce, ten se dělá stále, ale Exotic vyráběla maďarská Caola, zkus pohledat na maďarských e-stránkách :kytka: :mavam:

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 28.02.14 12:33

Po těchto vůních já toužím už strašně dlouho. Evokují mně mnoho krásných zážitků i chvilky s mně milými lidmi. Růžový EXOTIC byla dlouho „moje“ vůně.Růžový měl pudrovou vůni, ten zelený spíš mýdlovou. Tím se voněla má sestra. Od 90. let byl u nás nesehnatelný.Prostě moje mládí = vůně růžového Exoticu a šampon Melinda.Nezapo­menu..

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist