Co voní jako Vionell?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

araukalie
Nováček 5 příspěvků 21.01.13 22:10
Co voní jako Vionell?

Prosím pamětnice o radu. Čeká mě setkání po letech a velmi bych chtěla vonět stejně jako tenkrát. :srdce: Vionell byl deodorant, voněl velmi jemně, jako začátečník nedokážu tu vůni popsat, trochu jako mýdlo, ale bylo tam něco růže? fialka? směs květin? Najde se vrstevnice, která pamatuje a umí poradit?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3163 příspěvků 22.01.13 15:36

Možná vzdáleně a jen trošku nová MADEMOISELLE RICCI.
 http://www.arome.cz/…elle-ricci1/

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

araukalie
Nováček 5 příspěvků 22.01.13 16:01

Jééé, děkuji aspoň za nástřel. Protože ten Vionell znáte a jste zkušená čichačka- po čem to vlastně voněl? Abych hledala i sama…

la.reina  22.01.13 16:16

Je to tohle?

http://www.gofeminin.de/…c183324.html ?

la.reina  22.01.13 16:20

Zda se, ze se to jeste vyrabi a v Nemecku to muzou prehazovat vidlema. :)

Jinak ve slozeni psali neco o hermanku, ale hadam, ze ten tam byl spis jako zklidnujici nez jako vonava slozka… :think:

la.reina  22.01.13 16:23

A pak jsem jeste nasla nejake retro - Vionell doré, nebylo jich treba vic?

http://www.europeana.eu/…1D15C50.html

Ale tam se uvadi jako vyrobce Norsko.

araukalie
Nováček 5 příspěvků 22.01.13 16:31

Ten německý znám, ale voní už jinak a je spíše už zdravotnická záležitost (vůní určitě). :( To retro je ono, ale bylo víc druhů, já pátrám po vůni rose - byl růžový. V licenci to vyráběla ABkosmetika Bratislava. :)

Verda2
sv. Parfema z Kecálburgu 3163 příspěvků 22.01.13 18:05

Já si pamatuju jen ten růžový, je to cca 30 let zpátky a voněl moc pěkně, jemně, řekla bych možná trochu pudrově. Byl to intim sprej - deo, takže vůně byla nevýrazná do okolí, ale měla jsem ho moc ráda :)
Něco mi v té NR, co jsem dávala odkaz, trochu připomíná, ale tohle je parfémovka, Vionell byl oproti tomu slaboučký, možná spíš hledat jen mezi deodoranty..

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Lubaska
Učednice 161 příspěvků 22.01.13 18:27

http://www.designed.rs/…_1974_godine
je zobrazený v Burde z r. 1974

Na poličce 58 parfémů 6 miniatur 1 odstřik 24 vzorků V tužebníku 17 parfémů

araukalie
Nováček 5 příspěvků 25.01.13 21:44

Určitě ji vyzkouším, nevadí, že je to parfémovka,po těch 30 letech budu za dámu… :D

zdehelca
Nováček 1 příspěvek 12.10.13 22:23

Za pár dní mi bude 50, a tak také stále častěji vzpomínám na různé věci z mládí. Moje první oblíbené vůně byly Vionell a Exotic. Exotic byl zelený a růžový. Ten růžový jsem měla nejraději. Ty se mi už bohužel nepodařilo sehnat. Ale při shánění Vionellu jsem měla kliku. Našla jsem e-shop, který nabízel Vionell mycí emulzi. Tak jsem tam napsala a poptala Vionell Deo spray. Bylo mi vyhověno a za týden jsem si ho domů přinesla. Udělalo mi to velkou radost. Mohu doporučit. Webová stránka nakup z nemecka.
Uvítala bych, kdyby někdo věděl o Exoticu. :lol:

araukalie
Nováček 5 příspěvků 12.10.13 23:25

Tak to jsou tedy informace! Stránku jsem našla, dokonce už jsem našla i spray. Jen jestli voní jako za časů našeho mládí? :) Taky mě ta padesátka čeká za pár dní…
O exotiku bohužel neví, kde by se dal sehnat. :(

kakadu  13.10.13 08:41

Je to s podivem, ale vůni růžového Vionellu mě něčím evokuje superdrahý arabský Musc Yas ;)

bab58
sv. Parfema z Kecálburgu 6534 příspěvků 13.10.13 10:32
@araukalie píše:
Tak to jsou tedy informace! Stránku jsem našla, dokonce už jsem našla i spray. Jen jestli voní jako za časů našeho mládí? :) Taky mě ta padesátka čeká za pár dní…
O exotiku bohužel neví, kde by se dal sehnat. :(

Vio-nell byl německé produkce, ten se dělá stále, ale Exotic vyráběla maďarská Caola, zkus pohledat na maďarských e-stránkách :kytka: :mavam:

Na poličce 6 parfémů 47 miniatur 11 odstřiků 116 vzorků V tužebníku 7 parfémů

Arome Lada.
Znalkyně 371 příspěvků 28.02.14 12:33

Po těchto vůních já toužím už strašně dlouho. Evokují mně mnoho krásných zážitků i chvilky s mně milými lidmi. Růžový EXOTIC byla dlouho „moje“ vůně.Růžový měl pudrovou vůni, ten zelený spíš mýdlovou. Tím se voněla má sestra. Od 90. let byl u nás nesehnatelný.Prostě moje mládí = vůně růžového Exoticu a šampon Melinda.Nezapo­menu..

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist