Coco Chanel; EDT nebo EDP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 05.12.08 16:12
Coco Chanel; EDT nebo EDP?

Poraďte: která z nich je „lepší“, nebo… prostě, kterou si mám koupit.
Ještě kdybyste to nějak přirovnaly k Coco Mademoiselle.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ukázat parfém Chanel Coco (Eau de Parfum)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 05.12.08 16:18

S Coco M. má Coco společnou jen půlku jména. Coco M. je svěže-sladká květinová chypré, Coco teplý, hluboký květinově-kořenitý orient. Mně se líbí Coco víc v koncentraci EDP, zdá se mi plnější, oblejší a ženštější. Ale krásné jsou obě, a co se týče výdrže, je to v obou případech ultradržák.

Na poličce 30 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 20 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 05.12.08 16:21

Myslím si, že Coco bude lepší… mě lépe voní, jen nevím, zda EDT nebo EDP.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 05.12.08 16:45

Me se u Chanelu vetsinou vic libi EDP nez EDT. EDP byvaji takove syte, hutne, lepe drzi… EDT svezejsi…

Na poličce 92 parfémů 51 miniatur 6 odstřiků 38 vzorků V tužebníku 36 parfémů

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 05.12.08 16:51

Mám Coco EdP, zatím pouze odstřik :( , je to velmi elegantní vůně, drží opravdu kvalitně a pokaždé sklízím pochvalu :D

Na poličce 14 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 05.12.08 17:41

:D já dnes dostala vzorek Coco a jsem úplně unešená!!!Tak jak jsem musela mít Chance,tak budu muset mít Coco :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 05.12.08 17:46

Mám taky Edp a je to fakt držák, ale nádherný :heart:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1117 příspěvků 05.12.08 18:00

Coco je krásný, testovala jsem EdP a EdT, je to už týden a papírky stalé nádherně voní. Moc bych si přála k Vánocům EdP, ale nevím co Ježíšek na to řekne :? .

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 84 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.12.08 22:00

Mám taky obě verze, u Coco Madem. se mi více líbí každopádně Edt - míň sladká, jiskřivější pro mě pěknější, klasická Coco je opravdu zcela o něčem jiném - tady taky upřednostňuji Edt jelikož je jemnější, když tak nad tím přemýšlím, tak se mi většinou u Chanelů víc líbí Edt - totéž Allure - Edt je citronovější míň vanilková.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1613 příspěvků 05.12.08 22:22

A to mě se zas líbí u Chanelů více EdP - mám EdP jak Allure, tak Coco. Připadají mi ženštější, zakulacenější, dokonalejší ..... A Coco EdP není žádný dryák, je úúúžasná :oops: .

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 08.12.08 10:37

Už som tu kedysi o tom písala, moja lovestory s Coco začala EdT, potom som si poriadila EdP a zo začiatku som bola sklamaná, že je iná ako EdT. EdT má výraznejšie kvetinové tóny, v EdP je trochu nepríjemný ten prvý závan, ktorý pripomína Kanagon a je výraznejší ako v EdT našťastie veľmi skoro však odznie, potom sa situácia vyvíja veľmi výrazne v prospech EdP, je krásne teplá, jantárová a čokoládová až do konca, teda v EdT je príjemnejšia hlava a EdP báza. Odvtedy mám len EdP a je ako krásna bohatá kytica kvetov na stole vedľa nej tmavá čokoláda a rukavičky z najjemnejšej ko­že.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 11.12.08 10:22

Afrika to vystihla přesně. Z toho samého důvodu preferuji Coco EdP, jako asi u všech Chanelů (snad jen s výjimkou Cristalle).

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 11.12.08 10:30

Coco edt bohužel po půlhodině vůbec necítím. :cry:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jitlen
Učednice 110 příspěvků 23.12.11 16:51

Testovala jsem EDT a EDP souběžně - každou ruku jsem si nastříkala jednou z nich a srovnávala, jak se rozvíjejí. Zpočátku byla EDT jemnější, cítila jsem hlavně růži a pudrové tóny, EDP byla ostřejší, mýdlovější a květiny jsem tolik necítila. Asi po třech hodinách jsem z EDT cítíla velmi svěží růži, zatímco v EDP byla růže tlumenější. Ke konci se z EDT stala sušší chypré vůně, zatímco EDP se proměnila v omamně a sladce vonící růžový sad.

Na poličce 33 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23999 příspěvků 23.12.11 17:01

Já mám Coco ve verzi Edp a tu také preferuji. Souhlasím s Afrikou, která rozdíly v obou verzích popsala za mě. Opravdu je potřeba u Edp přečkat ostrý start, který je mi někdy až mírně nepříjemný, ale potom se Coco odmění nebývalou krásou.
Coco mi byla už mnohokrát pochválena a verze Edp na mně drží téměř celý den. U ní musím být s aplikací trochu opatrná. :)

Na poličce 61 parfémů 0 miniatur 21 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 23 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist