Coco Chanel; EDT nebo EDP?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 05.12.08 16:12
Coco Chanel; EDT nebo EDP?

Poraďte: která z nich je „lepší“, nebo… prostě, kterou si mám koupit.
Ještě kdybyste to nějak přirovnaly k Coco Mademoiselle.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Ukázat parfém Chanel Coco (Eau de Parfum)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Irena
sv. Parfema z Kecálburgu 2493 příspěvků 05.12.08 16:18

S Coco M. má Coco společnou jen půlku jména. Coco M. je svěže-sladká květinová chypré, Coco teplý, hluboký květinově-kořenitý orient. Mně se líbí Coco víc v koncentraci EDP, zdá se mi plnější, oblejší a ženštější. Ale krásné jsou obě, a co se týče výdrže, je to v obou případech ultradržák.

Na poličce 28 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 17 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 05.12.08 16:21

Myslím si, že Coco bude lepší… mě lépe voní, jen nevím, zda EDT nebo EDP.

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 05.12.08 16:45

Me se u Chanelu vetsinou vic libi EDP nez EDT. EDP byvaji takove syte, hutne, lepe drzi… EDT svezejsi…

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Světluška
Nevyléčitelná závislačka 1261 příspěvků 05.12.08 16:51

Mám Coco EdP, zatím pouze odstřik :( , je to velmi elegantní vůně, drží opravdu kvalitně a pokaždé sklízím pochvalu :D

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 5 odstřiků 93 vzorků V tužebníku 3 parfémy

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 05.12.08 17:41

:D já dnes dostala vzorek Coco a jsem úplně unešená!!!Tak jak jsem musela mít Chance,tak budu muset mít Coco :roll:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 05.12.08 17:46

Mám taky Edp a je to fakt držák, ale nádherný :heart:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 05.12.08 18:00

Coco je krásný, testovala jsem EdP a EdT, je to už týden a papírky stalé nádherně voní. Moc bych si přála k Vánocům EdP, ale nevím co Ježíšek na to řekne :? .

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 83 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Sára
sv. Parfema z Kecálburgu 2917 příspěvků 05.12.08 22:00

Mám taky obě verze, u Coco Madem. se mi více líbí každopádně Edt - míň sladká, jiskřivější pro mě pěknější, klasická Coco je opravdu zcela o něčem jiném - tady taky upřednostňuji Edt jelikož je jemnější, když tak nad tím přemýšlím, tak se mi většinou u Chanelů víc líbí Edt - totéž Allure - Edt je citronovější míň vanilková.

Na poličce 191 parfémů 9 miniatur 225 odstřiků 133 vzorků V tužebníku 30 parfémů

llenni
Nevyléčitelná závislačka 1604 příspěvků 05.12.08 22:22

A to mě se zas líbí u Chanelů více EdP - mám EdP jak Allure, tak Coco. Připadají mi ženštější, zakulacenější, dokonalejší ..... A Coco EdP není žádný dryák, je úúúžasná :oops: .

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

Afrika
sv. Parfema z Kecálburgu 2152 příspěvků 08.12.08 10:37

Už som tu kedysi o tom písala, moja lovestory s Coco začala EdT, potom som si poriadila EdP a zo začiatku som bola sklamaná, že je iná ako EdT. EdT má výraznejšie kvetinové tóny, v EdP je trochu nepríjemný ten prvý závan, ktorý pripomína Kanagon a je výraznejší ako v EdT našťastie veľmi skoro však odznie, potom sa situácia vyvíja veľmi výrazne v prospech EdP, je krásne teplá, jantárová a čokoládová až do konca, teda v EdT je príjemnejšia hlava a EdP báza. Odvtedy mám len EdP a je ako krásna bohatá kytica kvetov na stole vedľa nej tmavá čokoláda a rukavičky z najjemnejšej ko­že.

Na poličce 13 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 11.12.08 10:22

Afrika to vystihla přesně. Z toho samého důvodu preferuji Coco EdP, jako asi u všech Chanelů (snad jen s výjimkou Cristalle).

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10503 příspěvků 11.12.08 10:30

Coco edt bohužel po půlhodině vůbec necítím. :cry:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

jitlen
Učednice 110 příspěvků 23.12.11 16:51

Testovala jsem EDT a EDP souběžně - každou ruku jsem si nastříkala jednou z nich a srovnávala, jak se rozvíjejí. Zpočátku byla EDT jemnější, cítila jsem hlavně růži a pudrové tóny, EDP byla ostřejší, mýdlovější a květiny jsem tolik necítila. Asi po třech hodinách jsem z EDT cítíla velmi svěží růži, zatímco v EDP byla růže tlumenější. Ke konci se z EDT stala sušší chypré vůně, zatímco EDP se proměnila v omamně a sladce vonící růžový sad.

Na poličce 29 parfémů 5 miniatur 0 odstřiků 10 vzorků V tužebníku 3 parfémy

Dalia
sv. Parfema z Kecálburgu 23744 příspěvků 23.12.11 17:01

Já mám Coco ve verzi Edp a tu také preferuji. Souhlasím s Afrikou, která rozdíly v obou verzích popsala za mě. Opravdu je potřeba u Edp přečkat ostrý start, který je mi někdy až mírně nepříjemný, ale potom se Coco odmění nebývalou krásou.
Coco mi byla už mnohokrát pochválena a verze Edp na mně drží téměř celý den. U ní musím být s aplikací trochu opatrná. :)

Na poličce 68 parfémů 0 miniatur 22 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist