Coco Mademoiselle 3x20ml - jak poznat padělek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ziita
Nováček 3 příspěvky 15.02.14 14:41
Coco Mademoiselle 3x20ml - jak poznat padělek

Dobrý den nevím, jak poznat padělek u lahviček 3×20 mal Coco Mademoiselle, můžete mi prosím poradit?

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

Unseen  15.02.14 15:37

@ziita
Projdi si tuto diskusi, ale nevím, jestli se tam mluvilo i o tomto balení :think:.
Bylo by dobré, kdybys sem dala fotky, máš-li k dispozici. Některé aromačky poznají fejk i potmě a se zavřenýma očima ;).
 http://www.arome.cz/…delek-35483/

Můžeš zkusit porovnat i s dobrou fotkou originálu. Padělky mívají většinou příliš dlouhou hadičku, křivé a nekvalitní sklo, špatné a křivé popisky a nálepky, chybí kód… (je vůbec u tohoto balení? :think:)

Eunika
sv. Parfema z Kecálburgu 5858 příspěvků 15.02.14 18:54

@ziita
Pokud jsi koukala na tu hrůzu na aukru, tak to jsou padělky.

Na poličce 166 parfémů 18 miniatur 127 odstřiků 565 vzorků V tužebníku 10 parfémů

medvěd09
Učednice 86 příspěvků 16.02.14 09:15

http://aukro.cz/…9461463.html

a ostatní balení 3×20 ml od stejného prodejce

http://aukro.cz/…/listing.php?…

Na poličce 16 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 4 vzorků V tužebníku 6 parfémů

ziita
Nováček 3 příspěvky 16.02.14 11:37

Nene nekoukala jsem na aukru, jen už mi tato balení kupu je dcera asi pátým rokem, jsem z této vůně unešená i z balení, které můžu mít vždy v jakékoliv kabelce.
Ale prostě toto poslední balení nemá nic s vůní na kterou jsem zvyklá společného.
Tak jsem přemýšlela, jestli může jít o padělek - nakonec jsem šla hledat odloženou
krabičku s jednu lahvičkou a což jsem nedoufala, našla jsem i na boku této malé kulaté lahvičky vypískovaný čtyřmístný kod 3703 stejný jako na krabičce. Dcera se cítila dotčená, když jsem jí řekla, že to nevoní stejně, jako ty předešlá balení,
nicméně je to pravda. Tak se ještě ptám jestli by bylo možné, že mi leželo toto balení přes rok doma, protože jsem nestihla vypotřebovat to minulé.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 16.02.14 11:58
@ziita píše: …Tak se ještě ptám jestli by bylo možné, že mi leželo toto balení přes rok doma, protože jsem nestihla vypotřebovat to minulé.

A kdo má tohle vědět? Asi by bylo nejlepší zapátrat tam, kde dcera nakoupila.

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

danaada
Parfémová maniačka 859 příspěvků 16.02.14 12:10
@ziita píše:
Tak se ještě ptám jestli by bylo možné, že mi leželo toto balení přes rok doma, protože jsem nestihla vypotřebovat to minulé.

Máš to hrozně zvláštně zformulované, ale jestli tím míníš, zda se může vůně změnit, protože ji špatně skladovalas (případně prodejce), tak ano, může. Jako první by měl být rozdíl poznat v hlavě parfému, tedy v tomto případě v citrusovosti, ta by mohla být slabší. Neotevřený a dobře skladovaný parfém by se ale nějak rychle měnit neměl.

Na poličce 12 parfémů 10 miniatur 52 odstřiků 36 vzorků V tužebníku 0 parfémů

dynda
sv. Parfema z Kecálburgu 3610 příspěvků 16.02.14 12:42

Ještě mě napadá, twist and spray se dělá 3×20 v obou koncentracích - nemůže to být rozdíl mezi EDP a EDT?

Na poličce 57 parfémů 0 miniatur 7 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů

mojemaruska
Nováček 1 příspěvek 17.03.14 17:15

Prosím, odkaz na aukru, který uvádíte je určitě padělek? Chystala jsem se koupit :(

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist