Coco Mademoiselle x Allure sensuelle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 30.06.09 23:22
Coco Mademoiselle x Allure sensuelle

Prosím, zkuste mi poradit, který z nich. Líbí se mi obě. Mám možnost si vybrat dáreček, jenže se nemohu rozhodnout. Jak jsou na tom s výdrží? A co intenzita? Jsou u nich velké rozdíly mezi EDP a EDT? Prosím, prosím :wink:

Na poličce 19 parfémů 2 miniatury 13 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

římanka
Učednice 90 příspěvků 30.06.09 23:41

…mně se líbí více coco mademasseille, přijde mi zajímavější a svěžejší a ted v létě se příjemně na kůži rozkládá, lépe než v zimě. byla mi už také několikrát chválena mužským pohlavím, takže se asi líbí … Výdrž veliká, mám EDP.

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů

rocky
Nevyléčitelná závislačka 1114 příspěvků 01.07.09 00:20

Mně se také líbí Coco mademasseille :heart: , vlastním EdP, potvrzuji super výdrž na mé kůži a nespočet komplimentů. Jinak tady na fóru se to už probíralo ohledně EdT a EdP.

Na poličce 63 parfémů 1 miniatura 83 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 14 parfémů

Fanfan
sv. Parfema z Kecálburgu 6632 příspěvků 01.07.09 08:13

Já bych taky byla pro Coco Mademoiselle EDP… Mě osobně v Allure Sensuelle něco vadí. S výdrží jsou na tom dobře obě, ale pěknější je alespoň pro mě Coco M. :D

Na poličce 18 parfémů 5 miniatur 9 odstřiků 113 vzorků V tužebníku 1 parfém

klubko
sv. Parfema z Kecálburgu 7108 příspěvků 01.07.09 08:30

Za sebe bych doporučila spíš Allure Sensuelle. Coco Mademoiselle je pro mě docela bolehlav. Z těchto „novějších“ se mi nejvíc líbí klasická Allure, v Sensuelle mi trochu vadí to kandované ovoce, ale pořád se mi líbí víc, než Coco Mademoiselle. A co se týče koncentrací, u Chanelu se mi zatím vždy líbily víc všechny EdP. Výjimkou jsou Chanel No. 5 a Cristalle, u těchto dvou mám radši EdT.

Na poličce 7 parfémů 3 miniatury 4 odstřiky 59 vzorků V tužebníku 4 parfémy

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 01.07.09 12:24

Já si stejně budu muset pořídit obě… Která z těchto vůní je obecně výraznější?

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 01.07.09 13:44

Já bych řekla,že Sensuelle a na mě i o dost víc drží.

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

římanka
Učednice 90 příspěvků 01.07.09 16:56

…já bych zas řekla, že coco mademasseille … vážně se tímhle bavím, jak je možný, že máme všichni tak jiný nos? sama vidíš, že si budeš muset vážně vybrat sama, rady tohohle typu jsou asi nanic:-)))

Na poličce 7 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 23 vzorků V tužebníku 6 parfémů

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 01.07.09 17:10

Já vám za vaše rady všem děkuju
A víte, jak to vyřeším? Jeden z nich, nejspíš Allure sensuelle EDP, si nechám dát jako dáreček. Chci hned 100ml flakon, tak nevím nevím, jestli mi výběr projde. Ale tak našla jsem ho jako tester za 1950,– a to jde, nebo ne? Jestli víte o levnějším, jen napište :wink: no a když souhlas nebude, tak si pořídím 100ml EDT asi za 1490,– nebo padesátku EDP za stejnou cenu. Doufám, že i to EDT drží, líbí se mi obě :) Co myslíte, ty ceny jdou, nebo ne?
No a na Coco mademoiselle si našetřím a pořídím ji, hned jak to půjde - max. na konci příštího měsíce :)

A ještě potom zajdu do parfumérky, vyzkouším i Allure, který neznám, a pak půjdu vykrást banku. Teda možná, ale přitom, jak se mi dva již zmíněné Chanely zalíbily, si nedělám iluze, že by Allure dopadl jinak :lol:

Myskamauska
sv. Parfema z Kecálburgu 10501 příspěvků 01.07.09 17:33

Kup si EDP, vůně je plnější a má větší výdrž :wink: když už do toho chceš vrazit nějaké peníze,tak bych pár pětek navíc obětovala. :wink:

Na poličce 1 parfém 0 miniatur 6 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 2 parfémy

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 01.07.09 17:38

že jo, já se to takhle pokusím podat :) tak snad to vyjde

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 01.07.09 18:10

:lol: já bych Allure vyzkoušela ještě před konečným rozhodnutím :lol:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

B4rča
Parfémová maniačka 825 příspěvků 01.07.09 18:19

to já vyzkoušm, Chanela bych naslepo fakt nekoupila, ono dát dva tisíce za něco, co ani nevím, jak voní, by bylo docela mimo moje možnosti. Ale jsem zvědavá, jaký bude :)

A jestli mluvíš o Allure Sensuelle, tak to mám vyzkoušené v obou koncentracích :wink:

sarrafinka
Nevyléčitelná závislačka 1257 příspěvků 01.07.09 18:39

:D ne myslím přímo Allure,mě příjde taková hezčí,luxusnější :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

Širín
sv. Parfema z Kecálburgu 7023 příspěvků 01.07.09 19:47

Nóóó… zrovna dnes se mi stala vtipná věc… chválila jsem nějaké dámě parfém ve výtahu a copak to bylo? Coco M. :lol:
Allure S. mi ovšem voní taky… smyslně, velmi…

Takže… nevím :lol:

Na poličce 10 parfémů 17 miniatur 4 odstřiky 437 vzorků V tužebníku 2 parfémy
Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist