Code Summer pour Femme

jasmina 09.05.09 09:10

Code Summer pour Femme

jaky je rozdil oproti klasice? ;)

videla jsem sice v marrionaud, lec slecinky tvrdily, ze se jim tester rozbil (to bych chtela videt, co s nim delaly, spis si myslim, ze ho ukradly, to zas byla takova neprijemna dvojice blbek, radost pohledet a pobavit se :roll: no nic )

v sephore ho zatim nemeli

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

ledifia 09.05.09 09:38

Já jsem ji někde ve čtvrtek zahlídla (Dougl. nebo Mar.,už nevím), ale přednost jsem dala jiným vůnim na zkoušení. Mně se dost líbí originál a nepřipadá mi nijak zvlášť silný, mám trochu obavy, co se z něj tím ‚vyletněním‘ stalo. Ale nechám se překvapit - takže se taky pridávám s otazníkem. Jaká je?

jasmina 09.05.09 09:49

mam trochu podobne obavy ;)

Evax 09.05.09 11:45

Mají v Douglasu a Marionnaudu. Klasice Code podobná není, alespoň já tam nenacházím ony „medové“ tóny, samozřejmě je slabší, ale není to vyloženě vodička. Nejdřív se mi zdála jakž takž, ale pochvíli z ní vylezly nějaké nepříjemné kvítky, možná pomeranč :?: Code Summer je /narozdíl od trendu/ malinko výraznější svěženka. Vcelku není nijak převratná, ale např. já bych ji nosit v žádném případě nemohla. Nesedí mi. Konečně mně nesedí produkce celé této značky, takže mě berte s rezervou. Nezbývá než vyzkoušet individuálně 8)

Lenka7717 09.05.09 13:07

Já jsem si tuto vůni pořídila asi před třemi týdny. Původně jsem ji moc šancí nedávala, ale překvapila mě svou výdrží. Je to taková klasická svěží letnička. Trochu mi připomíná Omnii Crystaline, ale Omnia je taková „dusivější“.

Arome Klára 10.05.09 08:48

Přijde mi dost podobná Code edt. :wink:

Intense77 10.05.09 16:14

....

Pači sa mi oveľa viac ako klasicky Code .Určite porozmýšľam ......

Kleaa 10.05.09 17:13

já ji zkoušela včera a je to láska na první pohled

Jistá podoba s původní Code tu je, spíše ze začátku do rozležení. Převládá ale hodně silně jasmín a asi pomerančový květ, rozhodně nesouhlasím, že je slabší. Z 12 vyzkoušených vůní je absolutně nejsilnější, ostatní dávno vyvanuly, Code Summer drží. bohužel nevím jak na kůži, ale na papírku jasmín hodně hodně intenzivní

Širín 10.05.09 17:36

Já ji zkoušela ze vzorku a mám poznámku:

Pomerančově-jasmínový závan. Trpká svěží vůně. Voní jak zelený jasmínový čaj.

Violette 11.05.09 11:04

Myslím že té původní celkem podobná je. Mně se jen nelíbí umělý začátek, potom se rozleží moc pěkně. Ale zdá se mi do veder pořád dost výrazná.

Violette 14.05.09 09:11

Chtěla jsem včera znovu vyzkoušet, ale omylem jsem na sebe stříkla pánskou verzi Code Summer :roll: , ve Fannu totiž měli u dámských krabiček pánský terster! Tak mě to nejdřív naštvalo, ale pak jsem zjistila, že se mi ta pánská moc líbí. Že bych ji koupila manželovi a občas si ji vypůjčila? :)

Evira 15.05.09 13:12

Mně přijde hodně umělá, ale koupila ji kamarádka a voní na ní hezky, hodně jasmínově.

verunka2201 15.05.09 15:43

Osvěžovač na WC :? A výdrž nejvíc 3 hodiny.

jasmina 16.05.09 22:29

tak slava vyzkouseno - a uleva - toto mit rozhodne nemusim :)

jasmin s cukrkandlem + divne stromecky do auta (stejne jako u cherie l´eau), navic po 3 hodinach po nem nebyla ani stopa (to shalimar na druhy ruce voni jeste ted a prezil i nekolikere machani ve vode + jedno mydlo)

Katka 16.05.09 23:03
verunka2201 píše:
Osvěžovač na WC :? A výdrž nejvíc 3 hodiny.

Jej, úplně jsem se to sem bála napsat, ale testovala jsem s kamarádkou a ta taky řekla: "záchod :? "
Původní Code se mi líbí, TOHLE teda opravdu ne.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama

TOPlist