Čo/koho by ste radšej už nevideli v reklamách na parfumy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 06.06.09 18:56
Čo/koho by ste radšej už nevideli v reklamách na parfumy

Kate Moss.

Keď som sa dočítala, že tvárou YSL Parisienne má byť Kate Moss, moja reakcia bola „už zas?“
Videla som Kate Moss v reklamách na YSL Opium, Chanel Coco Mademoiselle, Bvlgari, CK Obsession a Obsession for men, Bvlgari pour Femme a Jasmin Noir, Burberry Brit, CK One, CK Be, teraz už aj jej vlastná značka… (nehovoriac o nekonečných neparfumových reklamách) Dosť, prosím vás, dosť!

A keďže sa mi KM nepáči ani na nej nevidím nič zaujímavé, skôr len bezkrvnú, vyhladovanú trendovosť, nedodáva mi to nádej, že Parisienne bude zaujímavá vôňa alebo že bude mať niečo z joie de vivre YSL Paris.

A čo vy? Posťažujte sa.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

viky
sv. Parfema z Kecálburgu 5744 příspěvků 06.06.09 19:00

:roll: Tak to s Tebou souhlasím. Kate Moss už je krapet okoukaná..

Na poličce 52 parfémů 18 miniatur 24 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 15 parfémů

Lyonella
sv. Parfema z Kecálburgu 7017 příspěvků 06.06.09 19:09

Popravdě já moc reklamy nesleduji…

Na poličce 58 parfémů 36 miniatur 45 odstřiků 527 vzorků V tužebníku 30 parfémů

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 06.06.09 19:16

Ani ja nesledujem reklamy v médiách, len v správach o parfumoch a databázach ako je http://www.imagesdeparfums.fr/ - veľmi sa mi páči keď sa objaví nejaká vydarená vizualizácia vône,ale to je zriedkavé.

Aha, a ešte jedna námietka voči Kate Moss - aká je už ona Parížanka?

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Lenka7717
Znalkyně 375 příspěvků 06.06.09 19:17

Občas se koukám na reklamy na youtube a lituju, že u nás většinou neběží. Nejraději mám asi Guerlain :heart:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 21 vzorků V tužebníku 0 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25883 příspěvků 06.06.09 20:11
benvenuta píše:
Kate Moss.

Keď som sa dočítala, že tvárou YSL Parisienne má byť Kate Moss, moja reakcia bola „už zas?“
Videla som Kate Moss v reklamách na YSL Opium, Chanel Coco Mademoiselle, Bvlgari, CK Obsession a Obsession for men, Bvlgari pour Femme a Jasmin Noir, Burberry Brit, CK One, CK Be, teraz už aj jej vlastná značka… (nehovoriac o nekonečných neparfumových reklamách) Dosť, prosím vás, dosť!

A keďže sa mi KM nepáči ani na nej nevidím nič zaujímavé, skôr len bezkrvnú, vyhladovanú trendovosť, nedodáva mi to nádej, že Parisienne bude zaujímavá vôňa alebo že bude mať niečo z joie de vivre YSL Paris.

A čo vy? Posťažujte sa.

Benvenuto, mluvíš mi z duše :wink:

Obecně, já se ráda podívám na vizualizaci vůně. Nejraději mám, když je tváří vůně „bezejmenná“ tvář - zajímavá, nějakým způsobem krásná, žena, ale hlavně bezejmenná . Mne totiž personifikace vůně obtěžuje. Byť by tváří vůně byla herečka/modelka, kterou jinde a jinak ráda vidím. K tomu abych vůni mohla naplno milovat, potřebuju pocit, že je „moje“, že mi je šitá na tělo (na pocit) a jakékoli spojení s konkrétním jménem mě ruší. Příklad ideální reklamy: 

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 06.06.09 20:31

Taky mám raději, když v reklamě vystupuje neznámá modelka. Anebo když známá tvář prezentuje jen jeden parfém. Třeba Monica Bellucci. Mám ji spojenou s reklamou na Sicily, která mě před pár lety, když byla často k vidění v časopisech, opravdu fascinovala. Krásná Monica… Feel the Passion .
(Žádný „sex-kýč“ jako reklamy na Gucci).

Reklama na Hypnotic Poison mi ten dojem trochu kazí, navíc je v ní Bellucci hrozně nepřirozená, míň Photoshopu by neškodilo. A ten had :roll:

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 06.06.09 20:37

Sicily je sice super, taky mne fascinuje (když jsem ji prvně viděla kdysi na Václaváku, tak jsem na ni půl hodiny fascinovaně zírala, když jsem jedla klobásu, a pak rovnou zamířila do parfumérky pro Sicily - koupila jsem ji bez vyzkoušení… :D ), ale mně se líbí i ten Hypnotic jako jablko z ráje otrávené (fialová barva) poznáním, had našeptávač a Monica jako Eva s tím výrazem prozření, očekávání, zvědavosti, touhy - no lepší bych si nevymyslela - ale měla tam být nahá… :D

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 06.06.09 20:40
Kerze píše: … a pak rovnou zamířila do parfumérky pro Sicily - koupila jsem ji bez vyzkoušení… :D )

A jaká byla reakce, když jsi ji vyzkoušela? Přece jen to není líbivka…

[quote:1a6tczkz]ale měla tam být nahá… :D

Tak to už by bylo lepší :D

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 06.06.09 20:43

Barb - Sicily se mi líbila. Nedávno před tím jsem na Sicílii byla a byla jsem jí naprosto okouzlena - Sicily ji skutečně připomíná…
Mimochodem - že je to fotka i reklama inspirována filmem Malena ?! http://www.youtube.com/watch?… http://www.youtube.com/watch?… http://www.youtube.com/watch?… … re=related

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

FlirtBoy
sv. Parfema z Kecálburgu 2899 příspěvků 06.06.09 21:08

já bych se bez reklam na parfémy obešel…z prasat stejně čistotné lidi neudělají a ten(ta) kdo si kupuje parfém jen proto, že na něj dělá reklamu třeba Kate Moss, je stejně divnej (divná) :roll:

naštěstí u pánských ta personifikace s výjimkou některých moderních tuctovek moc rozšířená není

Na poličce 286 parfémů 16 miniatur 13 odstřiků 53 vzorků V tužebníku 15 parfémů

domenica
sv. Parfema z Kecálburgu 25883 příspěvků 06.06.09 22:09
Kerze píše:
Barb - Sicily se mi líbila. Nedávno před tím jsem na Sicílii byla a byla jsem jí naprosto okouzlena - Sicily ji skutečně připomíná…
Mimochodem - že je to fotka i reklama inspirována filmem Malena ?! http://www.youtube.com/watch?… http://www.youtube.com/watch?… http://www.youtube.com/watch?… … re=related

Určitě ano. Krásný a drsný film! :heart:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Luna
sv. Parfema z Kecálburgu 2656 příspěvků 06.06.09 22:14
domenica píše:
benvenuta píše:
Kate Moss.

A čo vy? Posťažujte sa.

Benvenuto, mluvíš mi z duše :wink:

Obecně, já se ráda podívám na vizualizaci vůně. Nejraději mám, když je tváří vůně „bezejmenná“ tvář - zajímavá, nějakým způsobem krásná, žena, ale hlavně bezejmenná . Mne totiž personifikace vůně obtěžuje. Byť by tváří vůně byla herečka/modelka, kterou jinde a jinak ráda vidím. K tomu abych vůni mohla naplno milovat, potřebuju pocit, že je „moje“, že mi je šitá na tělo (na pocit) a jakékoli spojení s konkrétním jménem mě ruší. Příklad ideální reklamy: 

Přesně tak!!! Zrovna dneska jsem se nad tím pozastavovala…nemám nic proti Kate Moss, ale je fakt všude…
A taky mám nejradši „no name“ reklamy…někde, kde ani není třeba ta tvář úplně vidět…ty náznaky jsou tak nějak víc „sexy“ nebo jak to nazvat…
No a největší děs pro mě je reklama na mou oblíbenou Insolence s Hilary Swank… :roll: Já třeba miluju ten parfém, ale nesnáším tu reklamu ani ten název…to je zvláštní, protože jsem zastáncem toho, že abych si vůni zamilovala, musí takzvaně „všechno klapnout“ Insolence je čestná výjimka, které „to okolo“ odpouštím :wink:

Na poličce 8 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

Oleka
sv. Parfema z Kecálburgu 4891 příspěvků 06.06.09 22:37
domenica píše:Obecně, já se ráda podívám na vizualizaci vůně. Nejraději mám, když je tváří vůně „bezejmenná“ tvář - zajímavá, nějakým způsobem krásná, žena, ale hlavně bezejmenná . Mne totiž personifikace vůně obtěžuje. Byť by tváří vůně byla herečka/modelka, kterou jinde a jinak ráda vidím. K tomu abych vůni mohla naplno milovat, potřebuju pocit, že je „moje“, že mi je šitá na tělo (na pocit) a jakékoli spojení s konkrétním jménem mě ruší.

Naprosto souhlasím s domenicou.
Nelíbí se mi když je reklama parfému je spojená s nějakou Slavnou Osobnosi (příklad - David Beckham a jeho manželka - to je vrchol nevkusností).
Raději at´ to bude bezejmenná osoba ( nebo méně známa).

Anebo at´ to už bude Slavná Osobnost, která by se opravdu ztotožňovala s parfémem, nebo s městem, které parfém symbolizuje, například jako tady:
 .

A líbí se mi reklama, kde je vidět příběh, například tady reklama na Shalimar :

Na poličce 47 parfémů 12 miniatur 0 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 14 parfémů

1Miru
sv. Parfema z Kecálburgu 18726 příspěvků 06.06.09 22:42

..taky taky… = vůně a tvář krásné neznámé ženy… a buď mě vůně zaujme nebo ne..
Ale Kate Moss spojit s Guerlainem?! - absurdní
Ta je opravdu(podle mého názoru) dostačující pouze na své vůně
(velmi průměrné, obyčejné, nudné, složení a kvalita odfláklé, jednoduché),
z nichž se mi žádná nelíbí. :?

Ale fotogenická je, to jo. :D

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 1 odstřik 0 vzorků V tužebníku 4 parfémy
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist