čokoláda

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 16.03.09 18:02
čokoláda

Zdá se, že toto téma tu ještě nemáme. Najdou se tu závisláci na čokoládě, tak jako já? :lol:

Jakou máte rádi domácí/zahraniční čokoládu a kde kupujete? :wink:

Já miluju hlavně mléčné čokolády, nejlíp s různými zajímavými náplněmi, ale nepohrdnu i dobrou hořkou čokoládou!
Největší orgie jsem si užila zatím v Belgii. Jejich pralinkám a čokoládám se máloco vyrovná! Vynikající mi přijdou také mléčné švýcarské čokolády - bohužel je nikde u nás nevidívám. Jednu dobu je mělo Tesco a za přijatelnou cenu, teď však nic.
Miluju Milku :) Nejvíce mléčnou a pak různé jejich limitky - Toffee Walnut, s čili papričkou, s příchutí skořice, vanilkových rohlíčků apod.
Skvělé a kvalitní čokolády má taky Ritter Sport. Od těch mám v největší oblibě bílou čokoládu s celými ořechy.
Ritter Sport i Milka dělají neustále spoustu limitek, ale bohužel jsem je dosud vidívala ke koupi jen v Německu/Rakousku. Dřív jsem do Německa často jezdila s přítelem, tak každá jízda tam byla podmíněna zastávkou v nějakém obchůdku kvůli zásobení se novými čokoládkami :oops:

Už je to ale tak rok, co limitky Milky začali prodávat i u nás, tak doufám, že to vydrží, moc často k vidění jiná než standardní nabídka není. České čokolády jsou podle mého celkem nic moc. Mám moc ráda teď novou marcipánovou Orion nebo i semtam nějakou tu Figaro čokoládu, Aero, ale není to taková lahůdka jako ty ostatní.
Málem bych zapomněla na Geishu! Tu jsem jednu dobu baštila pořád! :D Poté co ji změnili, ale už není tak chutná a čtverečky mají méně náplně, tak už se konzumace snížila :D

Na poličce 88 parfémů 51 miniatur 2 odstřiky 38 vzorků V tužebníku 22 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
Reakce:

evixx
sv. Parfema z Kecálburgu 6406 příspěvků 16.03.09 18:08

…já to mám jak přes kopírák, zrovna do sebe láduju tu marcipánovou Orionku :D … teď mi stačí tak 1/2 čokošky denně … když jsem kojila, 2 - 3 nebyl problém…malý vlastně vyrostl na kakau 8) … jinak toho moc nesním :wink:

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 15 odstřiků 290 vzorků V tužebníku 54 parfémů

Kerze
sv. Parfema z Kecálburgu 14258 příspěvků 16.03.09 18:10

Kromě superhořké čokolády s chili papričkou, mne toto téma míjí…bez čokolády ( a sladkostí obecně ) můžu klidně žít… :wink:

Na poličce 26 parfémů 26 miniatur 41 odstřiků 134 vzorků V tužebníku 8 parfémů

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 16.03.09 18:29

Dámy, nezbývá mi než se přidat (při pohledu na svou postavu musím říct bohužel). Tak jak jiní ukusují malé čokoládové tyčinky, já ukusuju ta velká balení. Hořkou čokoládu miluju horkou. K normální konzumaci mi stačí (milka s karamelem, studentská mléčná případně zmiňovaná orionka s marcipánem - ten můžu opravdu ve velkém). Když mi chce někdo udělat opravdu radost, ví, že testes pana Mozarta mě uvedou do nirvány.
Sladké (narozdíl od masa) můžu opravdu ve velkém.

Na poličce 12 parfémů 1 miniatura 0 odstřiků 76 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Alena
sv. Parfema z Kecálburgu 5554 příspěvků 16.03.09 18:30

tak já mám právě za sebou Margotku!! byla dobrá, leč malá :cry: jinak čokolády můžu hlavně mléčné s oříškama, studentské pečeti a taková ta správná čokoláda s obsahem 70% kakaa, která je vhodná k mlsání - např. 1 či 2 kostičky, tak tu opravdu jen v případě nejvyšší nouze!! ale Tatianu nebo tofife - hm, levou zadní :lol:

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 1 parfém

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 16.03.09 18:56

Hned je mi lip, kdyz vidim, ze v tom nejsem sama :lol: Ja musim mit sladke /=cokolada, cokoladove tycinky, bonboniery apod. - bonbony nepocitam :oops: / po kazdem obede i veceri, muj denni pridel cokolady je jistych 100gramu :D

Telo je to na zrejme zvykle, pri svych 169cm vazim 53kg a ani zadny vykyv vahy me jeste nedonutil s tim prestat :lol:

Ta marcipanova Orionka se jim vazne povedla! Uz jsem ted po veceri zbastila zakusek a prouzek karamelove Milky/taky lahudka!!/, ale jak to tak ctu, obavam se ze pujdu rozbalit novou Orionku :D

Bonboniery jsem radeji ani nezminovala, ale taky je zboznuju! Hlavne Zlatý nugát, mořské plody, Ferero Rocher, Raffaelo, Mon Cheri a Milka srdicka :heart: [/list]

chaantal
sv. Parfema z Kecálburgu 2036 příspěvků 16.03.09 18:57

Hned je mi lip, kdyz vidim, ze v tom nejsem sama :lol: Ja musim mit sladke /=cokolada, cokoladove tycinky, bonboniery apod. - bonbony nepocitam :oops: / po kazdem obede i veceri, muj denni pridel cokolady je jistych 100gramu :D

Telo je to na zrejme zvykle, pri svych 169cm vazim 53kg a ani zadny vykyv vahy me jeste nedonutil s tim prestat :lol:

Ta marcipanova Orionka se jim vazne povedla! Uz jsem ted po veceri zbastila zakusek a prouzek karamelove Milky/taky lahudka!!/, ale jak to tak ctu, obavam se ze pujdu rozbalit novou Orionku :D

Bonboniery jsem radeji ani nezminovala, ale taky je zboznuju! Hlavne Zlatý nugát, mořské plody, Ferero Rocher, Raffaelo, Mon Cheri a Milka srdicka :heart:

Catananche
Parfémová maniačka 656 příspěvků 16.03.09 18:59

Jsem z těch, kteří raději maso se zeleninou, ale většinou po konzumaci masa potřebuji kompenzaci čokoládou. ;-) Miluju hořkou Lindt s chili nebo mátou a takové ty jejich teňoučké plátky v krabičce, mléčná mi až tak moc nejede ale nepohrdnu…:lol:

Na poličce 17 parfémů 5 miniatur 26 odstřiků 81 vzorků V tužebníku 10 parfémů

Veverka
sv. Parfema z Kecálburgu 2403 příspěvků 16.03.09 19:11

Teď jak kojím, jedu každý den v Kinder čokoládkách, Fidorkách, Mozartovo koulích, Kit Kat, Delisách atd.atd. Miluju taky Ferrero Rocher, Rafaelo a hořkou čokoládu Lindt, nejlépe s chili nebo pomerančem. Taky můžu Rittersport, bonboniery Merci a našlo by se toho určitě víc :shock: . Před otěhotněním jsem takové maxi čokoládové chutě neměla, stačilo mi občas pár kostiček hořké čokolády..... Je fakt, že to kojení je asi energeticky hodně náročné a tělo si samo vyžádá svůj denní přídel kaloricky vydatné čokoládky :wink:

Na poličce 3 parfémy 2 miniatury 15 odstřiků 145 vzorků V tužebníku 0 parfémů

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 16.03.09 19:20

Musím se taky přidat, mám ráda sladké ve všech podobách.Třeba lentilky bych jedla na kila, z čokolád nejradši studentskou pečeť, Milku s marcipánem a rumové pralinky.Jeden čas jsem nemohla žít bez sojového suku, ten jsem musela mít neustále v kabelce.Dorty moc nemusím a když, tak takovou tu klasiku, třeba punčák.Vůbec, ale nejím šlehačku :vomit: a strašně ráda peču a pak to jím :banana:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

berush
Parfémová maniačka 977 příspěvků 16.03.09 19:21

no to je úžasné téma…hlásím se k závislákům… minulý týden jsme sezobla jen tak při práci v kanceláři 300g Milka Triolade… malé Ferrero Rocher, ledové kaštany a malý Lindt - Irish Coffee se k tomu nepočítají :-)… taky ulítávám na Ritter Sport, Milce Chocolate Dessert, hlavně oříškové,…nejím burákové a s kandovaným ovocem… Loni když jsme jelido Itálie lyžovat tak jsem se v Livignu slušně zásobila… jjo kvalita za dobrou cenu… a v místní prodejně belgických pralinek mě vítají se slovy : Tak co to bude dneska?

Na poličce 17 parfémů 0 miniatur 2 odstřiky 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 16.03.09 19:24

A co takové ty tenké pepermintové čtverečky v hořké čokoládě - mana nebeská! Jak se to jmenuje (balení mají jako porcovaný čaj)?

jitka006
Nevyléčitelná závislačka 1557 příspěvků 16.03.09 19:28
m.mart píše:
A co takové ty tenké pepermintové čtverečky v hořké čokoládě - mana nebeská! Jak se to jmenuje (balení mají jako porcovaný čaj)?

to neznám :cry:

Na poličce 31 parfémů 2 miniatury 19 odstřiků 9 vzorků V tužebníku 16 parfémů

m.mart
Nevyléčitelná závislačka 1601 příspěvků 16.03.09 19:31

Ten název má něco společného s hodinami, anglicky něco jako „po půlnoci“ - mám to na jazyku (bohužel jen ten název a ne onu dobrůtku), ale nedokážu si vzpomenout

Arome Klára
Učednice 202 příspěvků 16.03.09 19:37

Není to After Eight? Zrovna jsem si otevřela krabičku. Začala mě honit mlsná :wink:

Na poličce 133 parfémů 19 miniatur 31 odstřiků 150 vzorků V tužebníku 60 parfémů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Střihněte si změnu - 7 tipů na krátký sestřih pro všechny věkové kategorie

Krátké sestřihy už dávno nejsou jen pro babičky a maniacké pixie slečny. Styl ala kastrol nahradil nespočet variací střihů, díky kterým si je může dovolit každá žena. Včetně vás.

Celý článek »
TOPlist