Comme des Garcons

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 03.02.11 15:55
Comme des Garcons

muzete o vunich neco napsat (kdo mate zkusenost)?

ocekavam v objednavce nejaky vzorecek, tak uz se tesim

Na poličce 34 parfémů 0 miniatur 11 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Reakce:

janali
Nevyléčitelná závislačka 1538 příspěvků 03.02.11 19:56

Skúšala som asi 80% z toho, čo vyrábajú a hoci tú značku obdivujem celú, stále je pre mňa favoritom ich prvá vôňa - CdG Original od Marka Buxtona.
Vonia sýto, korenisto, ako hebký, sladký a zároveň ostrý elixír s trocha perníku (myslím tým zákusku :mrgreen: ). Je v nej dosť silný kmín, čo jej dáva dráždivosť, no niekomu môže pripomenúť aj spotené podpazušie.
CdG White je podobný, ale jemnejší a perníkovejší.

Inak mám rada aj ich kadidlovú sériu, hoci niektoré, ako Avignon, sú pre mňa skôr bizarné (tento vo mne vyvoláva obraz, ktorý môžete vidieť, keď si kľaknete na zem niekde blízko oltára v katolíckom kostole: silný podhľad na vázu s obrovskou kyticou opojných kvetov. Je to vôňa katolíckeho kostola, to som vedela, ale že tam bude aj „veľký detail“ kvetov vo váze pri oltári, to som nevedela a to ma na tej vôni takmer odpudzuje)
To už skôr beriem melancholický Zagorsk , ktorý je pre mňa rovnako evokatívny. Pripomína mi drevené kostolíky v borovicových lesoch na východnom Slovensku, kde som trávila prázdniny, ale zároveň aj pravoslávne kostoly, kam som chodila na pohreby rodičom svojich spolužiakov na základke (vtedy som žila v krajine s väčšinovým pravoslávnym obyvateľstvom, a všetky moje návštevy pravoslávnych kostolov boli poznamenané smutnými, ale veľmi dôstojnými udalosťami :cry: )

Na poličce 21 parfémů 4 miniatury 43 odstřiků 414 vzorků V tužebníku 94 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 03.02.11 21:37

Comme des Garçons se snaží vybočit, lišit se. u spousty vůní se to značce podařilo a mnohdy i velice povedeným způsobem. CdG nikdy nenudí. poznal jsem jen zlomek jejich portfolia a většinu z těch vyzkoušených vůní bych bral.
série Incense je vynikající celá - všech pět vůní. nikdy jsem si nedokázal vybrat, kterou bych označil za nejlepší. 

jakákoliv vůně se značkou CdG, která se mi dostane do spárů, okamžitě budí můj zájem a hned ji musím vyzkoušet.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 04.02.11 16:34

tak to už se těším na zásilku :)

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 04.02.11 17:08
derad píše:
Comme des Garçons se snaží vybočit, lišit se. u spousty vůní se to značce podařilo a mnohdy i velice povedeným způsobem. CdG nikdy nenudí. poznal jsem jen zlomek jejich portfolia a většinu z těch vyzkoušených vůní bych bral.
série Incense je vynikající celá - všech pět vůní. nikdy jsem si nedokázal vybrat, kterou bych označil za nejlepší. 

jakákoliv vůně se značkou CdG, která se mi dostane do spárů, okamžitě budí můj zájem a hned ji musím vyzkoušet.

A jak se Ti do spárů všechny dostaly? V Pařížské?Tam kadidlovou řadu nemají.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

derad
sv. Parfema z Kecálburgu 6189 příspěvků 04.02.11 20:52

AusLiebeZumDuft :wink:

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 103 vzorků V tužebníku 5 parfémů

xronos
sv. Parfema z Kecálburgu 2117 příspěvků 04.02.11 22:57
derad píše:
AusLiebeZumDuft :wink:

jak jinak, že jo ;)

však to děláme jenom z lásky k vůním :)

Mirka
sv. Parfema z Kecálburgu 7253 příspěvků 05.02.11 08:33

já znám jen Avignon, meditativní kostelní vůně a pak Guerillu2, snad to moc nepletu (ty jejich názvy :roll: ), ta je opravdu krásná, fialková,, ale už je to pár let, co jsem ji zkoušela. Vždycky na ebay koukám na tu původní Comme, mívají ji za dobrou cenu, ale nevím, jak voní a netroufla jsem si naslepo.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

verunka2201
sv. Parfema z Kecálburgu 5525 příspěvků 06.02.11 00:08

Vůně neznám ani jednu, ale vážně nemůžu z těch jejich flakonů :lol: Ty černé jsou jak pánské deodoranty, a pak např. flakony Wonderwood nebo Man - promiňte mi asociace :oops: - mi připadají jako pytlíky na krev na transfúzní stanici :oops: :lol:

Na poličce 52 parfémů 100 miniatur 12 odstřiků 207 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Nat
Učednice 68 příspěvků 07.02.11 11:06

měl jsem možnost seznámit se s vůněmi téhle značky. U mě jednoznačně vítězí 2man - kadidlo, které lze nostit, nenudí a je neokoukaná, alespoň u nás v ČR, dobrá výdrž a při rozumné aplikaci neobtěžuje. Oceňuji u něj také skvělý vývoj - netrpí různými ocásky a živičichy, jak to umí některé jiné vůně. Velmi zajímavý je Avignon - klasické kostelní kadidlo podepřené citrusem. Tahle kombinace je prostě klasická. Ovšem vůně je, dle mého, pouze pro zvláštní příležitosti. Neumím si představit, že bych si v ní vyrazil do práce, a třeba už vůbec ne v létě. Ostatní vůně CDG, které znám, mi přijdou hodně dámské, třeba 888 nebo dvojka, či Parfum. Pánský je docela Wonderwood, ale mě třeba neoslovil.

Na poličce 90 parfémů 0 miniatur 10 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 7 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist