Comme des Garcons

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 26.11.07 18:05

Když tu byla řeč o kadidlech… Znáte značku Comme des Garcons a její řadu Incense - to jsou vůně kadidel a svíčky, nejpopulárnější je Avignon, což prý voní jak katedrála v Avignonu… Mají např. na Aus Liebe zum…, ale Avignon je zrovna vyprodaný, mají např. Zagorsk. Ta značka je rodělená do sérií, z nichž jedna - č. 3 jsou právě vůně kadidlové.
Jinak já si na tu značku matně vzpomínám, snad se o ní psávalo i u nás v časopisech, na MUA hodně chválí ty kadidla a pak jejich vůni Champaca… http://www.ausliebezumduft.de/kosmetik_ … ts_id=3509

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Zdenka  27.11.07 10:42

Kupovali jsme kdysi pánskou Comme des Garcons - 2Man ve Vídni. Moc hezká vůně, jemně kadidlová. Podobná Gucci Pour Homme (hnědá kostka). Pořád mám chuť očichávat i prázdný flakon. Snad pro ni budeme muset zase zajet. Ostatní neznám, škoda.

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 27.11.07 12:25

Ja som skusala Kyoto - skvela vona. Kadidlo, ceder a korenie. Chladive a upokojujuce, a zaroven stale je to parfum, nielen evokacia kostola. Krasne by fungovala unisex. Musim vyskusat aj ostatne kadidla od nich.
Aj ich Rose sa mi velmi paci, cista, jasna ruza s malinovym nadychom.

Na MUA asi teraz pretriasaju Champacu, lebo je nova a je castou novej exkluzivnej rady (predrazenej) serie CdG LUXE.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 27.11.07 19:55

benvenuta - to jsem právě zapomněla napsat, jak jsem se zhrozila, že vzorek té Champacy stojí v tom německém obchodě 11 euro.

Pěkný je prý i ten Zagorsk, ale jsou tyhle kadidlové vůně na denní nošení? Musím taky vyzkoušet, nedokážu si to moc představit.

Zdenka - já si právě taky matně vzpomínám, že někdo v okolí měl zrovna pánskou vůni a líbila se mi

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 27.11.07 20:52

Kadidlo, cedr, jéééé :)

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 03.12.07 16:58

Je možné, název téhle značky v překladu znamená Jako od chlapců? :-))

benvenuta
Nevyléčitelná závislačka 1705 příspěvků 03.12.07 18:28

Znamena to „ako chlapci“. Znacku zalozila japonska navrharka Rei Kawakubo.

Na poličce 36 parfémů 25 miniatur 8 odstřiků 49 vzorků V tužebníku 4 parfémy

Zdenka  05.12.07 09:49

Ano znamená to „Jako chlapci“, mám to potvrzené od profesorky z francouzštiny.

janamarie
Znalkyně 316 příspěvků 18.12.07 09:25

Dneska jsem opustila svět růží (Les parfum de Rosine) a se vrhla na testování Comme de garcons 2. I když obsahuje kadidlo určitě nebudete nikoho strašit jako s Rouge Hermes, ba právě naopak. Díky aldehydům je svěží, dokážu si ji představit jak v létě přes den tak v zimě na večer.

Na poličce 9 parfémů 0 miniatur 5 odstřiků 11 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 20.10.08 16:13

Comme des Garcons chystají vůni (a oblečení) dohromady s řetězcem H&M. Zpráva by to byla lákavá, ve smyslu, že H&M působí i u nás, tak budeme moci vyzkoušet vůni i tady v Brně, ale tento druh spolupráce je vždy o penězích a nic víc, vůně bývají zcela postradatelné a zapomenutelné. Ale přimlouvám se za vyjímky - případně. :wink:

chavah
sv. Parfema z Kecálburgu 5240 příspěvků 20.10.08 17:05

Když slyším, že se u této značky hojně vyskytuje kadidlo, tak mám dotaz na srovnání: dá se to nějak připodobnit k Passage d Enfer od Artisánů? Tam je kadidlo k nepřehlédnu­tí.Děkuji.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ada
sv. Parfema z Kecálburgu 3744 příspěvků 20.10.08 17:19

Chystám tematický článek o kadidlových vůních - bude tam mimo jiné Avignon, tak vydržte. Passage mi nijak extra kostelně kadidlová nepřišla, respektive znám onačejší fláky, Passage je ještě docela jemná.

Na poličce 40 parfémů 134 miniatur 27 odstřiků 322 vzorků V tužebníku 9 parfémů

janas
sv. Parfema z Kecálburgu 5643 příspěvků 20.10.08 18:12

Tak to se moc těším! Kadidlo - to je moje! :D

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 9 parfémů

Lela
Parfémová maniačka 868 příspěvků 21.10.08 09:45

Kadidlo miluju, ale Avignon je darda, kterou nesnesu. Je to vůně temné doby katolického fanatismu ( a to říkám i přesto, že jsem katolík :) ).Brrr
Kyoto je nádherný. Je v mnohém podobný Timbuktu.

Na poličce 5 parfémů 7 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 3 parfémy

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 25.10.08 20:43

Da se nekde v Praze v obchode nebo na spolehlivem webu na dobirku koupit Comme des Garcons nebo Dyptique?

Na poličce 14 parfémů 0 miniatur 3 odstřiky 12 vzorků V tužebníku 12 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist