Comptoir Sud Pacifique

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klokan  17.07.09 12:41
Comptoir Sud Pacifique

Prosím,
Máte nějaké zkušenosti s touto značkou?

Reakce:

Slimek
sv. Parfema z Kecálburgu 8352 příspěvků 17.07.09 12:50

kouzlus mňamozus :P ......jsem někde slyšela, jinak jsem neználek :oops:

… ale koukám, zase nový obrázek postavičky … kdo tě má zas poznat :lol:

Na poličce 83 parfémů 6 miniatur 2 odstřiky 256 vzorků V tužebníku 7 parfémů

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 17.07.09 13:32

z vetsi casti jsou to preslazeny zakuskovy vune, ale dobre udelany. Zadna mi neprisla vylozene hnusna, spis ty vanilky dost nenositelny, ale hodne jedly (slintajici smajlik)
Amour de cacao mipripomina Chocolate gredy hodne.

Mage d orient je svezi do panska, a Mora Bella (nebo jak se to pise) je kyselejsi , svezi ovocenka, ktera se mi uz zdala i dobre nositelna.

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

Fleur  17.07.09 15:55

K mým favoritům patří unisexová vůně Bois de Filao. Je zajímavě zkombinovaná (typově mi připomíná Skin od Trussardi) - po svěžím citrusovém úvodu následuje pikantní střed, v němž se ostřejší tóny koření mísí se sladkými (papričky, fialky, cedr); závěrem se zklidní.

WildOrchid
sv. Parfema z Kecálburgu 4115 příspěvků 18.07.09 00:55

jo, na tu jsem zapomnela, taky se mi libila, a neco mi hrozne pripominala. budu ji muset jeste vyzkouset :)

Na poličce 135 parfémů 570 miniatur 45 odstřiků 840 vzorků V tužebníku 46 parfémů

estelle
sv. Parfema z Kecálburgu 3313 příspěvků 18.07.09 08:57

Duplicitná tema (a myslím, že na túto tému ich je tu viac). Treba hľadať… :wink:

http://www.arome.cz/…iewtopic.php … ir+pacific

aj tu:

http://www.arome.cz/…iewtopic.php … ir+pacific

Na poličce 15 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 8 parfémů
 Váš příspěvek

Nový článek:

Tři hlavní chyby, kterými zvýrazníte kruhy pod očima

Maskujete je korektorem, ale kruhy pod očima jsou nakonec vidět ještě víc? Nejspíš děláte jednu z těchto chyb.

Celý článek »
TOPlist