*COMPTOIR SUD PACIFIQUE

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fiore
sv. Parfema z Kecálburgu 3297 příspěvků 17.11.08 13:25
*COMPTOIR SUD PACIFIQUE

Holky jaké máte s touto značkou zkušenosti, jako mají výdrž ? Konkrétně by mě zajímala vůně Amour de Cacao :wink:

Na poličce 56 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 35 vzorků V tužebníku 5 parfémů

Ukázat značku Comptoir Sud Pacifique

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Maty
Nevyléčitelná závislačka 1434 příspěvků 17.11.08 17:35

Přímo Amour de cacao jsem měla loni na podzim-zimu :) Voní přesně jako kakao,ale ne nějak přeslazeně,spíš sušše,třeba jako kakao v plechovce.Od začátku do konce voní v podstatě stejně,nijak zvlášt se vůně od CSP nerozvíjí,ale například vanilky mají krásné :P měla jsem možnost dost vůní od CSP vyzkoušet,žádná mi nevadila,ale taky většinu mít nemusím,za ty peníze se dají sehnat krásnější vůně,kdybych ovšem nějakou dostala dárkem,tak se zlobit nebudu :wink: Praktické a originální mi přijde balení(nerozbitné a vůně je chráněna před světlem).Výdrž nic moc,já ji na sobě dlouho necítila,okolí prý ano.Objednávala jsem tady a byla jsem s obchodem moc spokojená: http://www.parfemy-de-luxe.cz/open.php … &k=&z=4&h=

Na poličce 11 parfémů 1 miniatura 3 odstřiky 111 vzorků V tužebníku 0 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 26.12.10 18:40

Vytahuji vlákno zpět. Nějaké tipy? Mají obrovské množství vůní.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 26.12.10 18:57

Mě podle složení láká L eau du Gouverneur - máte/znáte někdo? Dá se k něčemu přirovnat? http://www.arome.cz/…tailvune.php?…

Na poličce 32 parfémů 0 miniatur 8 odstřiků 23 vzorků V tužebníku 34 parfémů

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 26.12.10 19:10

To složení vypadá opravdu zajímavě :conf:

Podle složení se mi ale líbí i Écume de Thé a Cristal de Musc .
Amour de Cacao se mi líbí hodně to je taková „vůně domácí pohody“.
Zkusila jsem i O´Pomelo - dobrá grepová osvěžovačka, ale absolutně bez výdrže.
Mora Bella - dost sladká ovocná vůně s kytkami
Eau de Naphé - zajímavá čajovka s bílými kytkami

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 26.12.10 19:13

Jerry, ten by se mi mohl líbit i na slepáka, co říkáš? Když porovnám se Sea Energy… :conf:

jerry
sv. Parfema z Kecálburgu 13392 příspěvků 26.12.10 19:17

Bylinky a koření (hlavně hřebíček) jsou pro mě sázkou na jistotu - navíc se Sea Energy je tam hodně společného ve složení ( a v recenzi estelle přirovnává typově k Nilu a Soleil de Capri).

Na poličce 47 parfémů 3 miniatury 12 odstřiků 102 vzorků V tužebníku 20 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 26.12.10 19:21

Viď?
to složení
verbena
bergamot
citron
šalvěj muškátová
muškátový oříšek

jamajské koření (… to nevím, jak by mohlo vonět…)
hřebíček
pepř
cedr
vetiver

pižmo tonkinské

… skoro všechno můžu :wink:

Barbarra
sv. Parfema z Kecálburgu 6027 příspěvků 26.12.10 20:28

Mě se z CSP líbí asi nejvíc Mora Bella a Amour de Cacao. Ostatní mi přijdou dost umělé. Hlavně všechny ty Vanille Coco, Vanille Banane, Vanille…

Na poličce 58 parfémů 69 miniatur 7 odstřiků 317 vzorků V tužebníku 22 parfémů

Ronna
sv. Parfema z Kecálburgu 10309 příspěvků 26.12.10 20:34

No právě ty ovocné vůně mě od této značky odrazovaly. Nechci vonět např. po banánu.

Na poličce 29 parfémů 0 miniatur 24 odstřiků 61 vzorků V tužebníku 52 parfémů

Garfield
sv. Parfema z Kecálburgu 3380 příspěvků 29.12.10 19:20

Já bych hrozně ráda zjistila jakou mají meruňku s vanilkou, ale sehnat vzorek je obtížnější, než chytit Yettiho :(

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

RoSa
sv. Parfema z Kecálburgu 7626 příspěvků 28.01.11 08:14

Holky, na Jahodě jsou teď ty 10%ní slevy :!: , kupte si tohle někdo :!: http://cz.strawberrynet.com/perfume/com … tte/42651/

(mají tam teda i jiný…) a cena je po té slevě super!

Já nemůžu, slíbila jsem si, že se zakonzervuju ve stávajícím stavu a nebudu pořizovat žádný neznámý novoty… tak bych si pak jen přičichla a příp. odkoupila odstříček… :whistle:

Neko
Učednice 242 příspěvků 03.02.11 11:50

Nevíte prosím, jestli se dají vůně této značky vyzkoušet někde v Praze?

Na poličce 44 parfémů 1 miniatura 18 odstřiků 15 vzorků V tužebníku 61 parfémů

blackdakini
Znalkyně 367 příspěvků 15.04.11 21:40

Minulý rok jsem očuchávala v berlínském KaDeWe. Kdybych žila někde v jižní Evropě, pokud možno v malém městečku u moře, a chodila bych se brouzdat po pláži nebo bych posedávala v kavárně, bylo by mi tak dvacet, měla bych dlouhé blond vlasy a nosila bych bílé plátěné šaty a sandály, pak by si určitě některou z vůní vybrala.

Na poličce 4 parfémy 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 12 parfémů

hanak
Znalkyně 451 příspěvků 23.04.11 11:30

Vanille banane - nádhera, jenže už není nikde k sehnání
Vannile abricot - je taky hezká, vanilka je stejná jaká v banane, ale prostě už je to jiné, ne tak výrazné, banane se mi líbila víc
Matin Cálin - otevřete si plechovku se salkem a přesně víte, jak tohle bude vonět. Po pár minutách prvotní nápor salka lehce odezní a vůně se zjemní (ikdyž já tam to salko stále vnímám dost intenzivně), dceři závěrečná fáze voní jako tropický ostrov. Zajímavé
Cour de Vahiné - nevím, jak to popsat, ale je tam ode všeho trochu .. trochu ovoce, trochu květin, trochu sladkosti .. pěkná vůně
Amour de Cacao - lehce nasládlé, žádná hořkost. Příjemná

U téhle značky mám jediný problém - s výdrží. Parfémy po určité době přestávám vnímat a nic necítím, okolí jí vnímá později již jen trochu. Je to prostě na častější polévání.

Na poličce 0 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů
Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Nový článek:

Růže je růže je růže…

Růže a parfém – spojení těchto dvou slov už bylo tak často skloňováno ve všech pádech, že napsat na toto téma něco novátorského by se rovnalo (znovu)objevení Ameriky. Považujte proto následující růžové zamyšlení pouze za poctu mé nejoblíbenější květinové složce v parfémech; nemám ambice zdokumentovat vůně, ve kterých se růže v jisté podobě nachází. Bylo by to ostatně nemožné – zkuste spočítat zrnka písku na pláži!

Celý článek »
TOPlist